אריחים מעוטרים – שאלות ותשובות

בחירת אריחים מעוטרים חיונית לעיצוב פנים מושלם, שצריך להיות גם יעיל במניעת לכלוך. קיימים שפע סוגי אריחים מעוטרים המתאימים לכל סגנון עיצוב. כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, יש להבין את השאלות והתשובות הנפוצות בתחום זה.

אריח מעוטר של חברת כורש קרמיקה


האם אני יכול להשתמש בקרמיקה בחוץ?

אם אתה מתגורר באזור קר במיוחד, הימנע מהתקנת אריחים מעוטרים בחוץ. הם אינם מומלצים מכיוון שגוף אריחי הקרמיקה עשוי לספוג כמויות מים קטנות במשך היום, ואז בלילה כאשר הטמפרטורה יורדת מתחת ל-32 מעלות צלזיוס, המים שבתוך האריחים יכולים להתרחב או לשבור את האריחים. עליך לבחור אריחי חרסינה היות והם אינם סופגים מים ואינם בסכנת התרחבות כשהם קופאים.

מהי התקנה שגויה?

אריחי קרמיקה צריכים להיות מצופים בחומרים להתנגדות החלקה. לדוגמא, פטיו בטון יבש סביב הבריכה נחשב לאזור חלקלק ביותר. בהתקנת אריחים, חיוני לעבוד בהתאם לכללים ולהשתמש באריחים מעוטרים באזורים קטנים.

אלו אריחים נחשבים לבחירה בעדיפות ראשונה ואלו אריחים נחשבים לעדיפות שנייה?

מוצר הבחירה הראשון הוא מוצר העונה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר מבחינת מראה ומפרטים. גוונים נכונים, העדר פגמים פיסיים, וציור ברור של אריחים מעוטרים. מוצר באפשרות שנייה הוא אריח שאינו עומד בסטנדרטים מבחינת מראה ומפרטים.

מהם גוונים טובים של אריחים

הגוונים יכולים להיות עקביים, הגוף עשוי להיפגע מעט, או שהעיטורים עשויים להיות מטושטשים. זהו בדרך כל אחוז קטן מהמקרים, אך מפעלים ימכרו אריחים אלו במחירים מוזלים על מנת להיפטר מהם.

מהי הזרקת דיו?

זהו מסד נתוני מחשב המחזיק מספר גדול במיוחד של תמונות מודפסות על האריח בדיוק כמו מדפסת נייר. התמונה הסופית על אריחים מעוטרים מהווה את הווריאציה הגבוהה ביותר של התמונה.

התמונה הסופית מכילה ניגוד טוב בין אור וחושך, כמו פיסת פאזל אקראית ברזולוציה גבוהה. דפוסי הדפסת הזרקת דיו לתוך האריח והדפסה בקצוות משיגה מראה טבעי באריח המוגמר.

איך אני יכול לשפוט את מורכבות ואיכות התמונה על האריח?

כשאתה מתבונן על אריחים מעוטרים, אתה יכול וצריך לענות על השאלות הבאות: האם התמונה מגיעה עד קצה האריח? כמה גוונים שונים יש מעורבים בתמונה? האם המעברים מגוון אחד למשנהו חדים או מטושטשים? האם קיימת וריאציה טובה בתמונה מאריח אחד למשנהו? האם התמונה מודפסת באמינות?

אלו אריחים מתאימים ליישומי קיר מקורים, כגון חדרי אמבטיה ורצפות חדרי רחצה או חדרים המאופיינים בתנועה כבדה? אריחים מעוטרים אינם מומלצים לאזורים אלו המאופיינים בתנועת רצפה קבועה או כבדה.

אלו אריחים יכולים לשמש ליישומי קירות מקורים בקומות הפנים? אריחים מעוטרים אינם אמורים לשמש ביישומים מרובים בחדרים פנימיים.

מהו עיטור? זהו תהליך המבוצע ליישום דיו על האריח כדי ליצור את התמונה הרצויה.

מהו צל? לאחר שהדיו מעורבב ונמרח על האריח, יתכן הבדל קל בגוון לאחר שהאריח עובר דרך הכבשן. המפעל יפריד מצב זה באמצעות שינוי הגוונים והפעלת צללית על האריח.

 

אריחים מיוחדים- קולקציית רוברטו קוואלי
אריחים מיוחדים- קולקציית רוברטו קוואלי
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
קרמיקה ברמה קצת אחרת
קרמיקה ברמה קצת אחרת
רוברטו קוואלי לבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
אריחים מעוצבים
אריחים מעוצבים
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*