ברזים לאמבטיה | ברזים למטבח | ברזים למקלחת | ברזים עתיקים | ברזים מיוחדים

למה חשוב להשקיע בקנייה של ברזים לבית?

ללא מים לא היינו יכולים לחיות. מים הם מוצר הצריכה הבסיסי ביותר בחיים שלנו. אנשים רבים בוחרים להשקיע אלפי שקלים במכשירי הפלאפון החכמים שלהם, אך כאשר זה מגיע לקנייה של ברזים לבית שלהם הם מעדיפים לחסוך. אם אנחנו רוצים לשדרג את הבית שלנו ואת איכות המים שאנחנו שותים כדאי לנו לקנות ברז איכותי למקלחת ולמטבח שלנו. ככל שהברזים בבית שלנו יהיו אסתטיים יותר כך השימוש היומיומי בהם יהיה לנו חוויה נעימה יותר. איכות האינסטלציה והכלים הסניטריים בבית שלנו יכולה לשפר מאוד את איכות מי השתייה שלנו וכך לאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר.

יש הרבה מאוד דברים שחשוב לשים לב אליהם כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו והופכים אותו לבית משודרג. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אנחנו חייבים לעצב אותו באופן שיהיה מאוד יצירתי ויפה. אנחנו יכולים לשדרג את הבית שלנו במגוון דרכים ולפעמים אנחנו יכולים להיות מופתעים כמה פשוט לעשות זאת. אם אנחנו רוצים לשדרג את הבית שלנו באופן נוח מאוד וקל אנחנו יכולים פשוט להחליף את כל הברזים בו לברזים חדשים ויפים יותר. כך נוכל ליהנות יותר מהשהייה בחדר האמבטיה שלנו או מהשהייה שלנו במטבח שלנו. השקעה בפרטים קטנים אלו יכולה להפוך את הבית שלנו למקום בעל עיצוב יוקרתי מאוד מבחינה אסתטית ומבחינת הטעם האישי שלנו.

למה חשוב לשים לב בקנייה של ברזים לבית?

כאשר אנחנו קונים ברזים לבית שלנו חשוב שנשים לב מה האיכות שלהם. עוד חשוב מאוד לשים לב לעיצוב שלהם. יש הרבה מאוד סגנונות עיצוב שונים של סוגי ברזים לאמבטיה ולמטבח וחשוב לעצב את הברזים באופן שיתאים לסגנון העיצוב הכללי של החדר. סגנון העיצוב של כל בית יכול להיות סגנון משתנה כמו למשל סגנון קלאסי או סגנון מודרני. אם אנחנו מתלבטים איך כדאי לנו לעצב את הבית שלנו אנחנו תמיד יכולים לשכור אדריכל או מעצב פנים שיעזרו לנו בעיצוב שלו כך שהוא גם יתאים לטעם שלנו וגם יהיה לפי כל הדעות יפה ואיכותי.

עיצובי מוצרים ואסטרטגיות עיצוב הופכים מוצר פשוט למותג. ברזים מעוצבים התחילו את מסעם אי שם בשנות הארבעים והפכו היום למוצר חובה בכל בית.

קבלו הצללה של בר\ית עתיקים מצבע זהב - ברז יוקרתי לאמבטיה

ברזים

תרבות העיצוב מתבוננת ומנסה להבין אווירה חברתית לאורך זמן, באמצעות חיבור הנקודות מסוגים שונים של תקשורת וחוויות אחרות. ברזים מעוצבים גורמים לתגובות נלהבות מרוב האנשים המעריכים את אמנות המותג יוצאת הדופן והנאה ביותר.

תמונה של ברז לכיור אמבטיה

ברזים לאמבטיה

מוצרים מדהימים

חלק מהמוצרים המדהימים המעוצבים אינם זמינים בכל מקום, אך הנקודה היא שתוכל לקבל עזרה ולחוות את התמהיל המיוחד של עיצוב והנדסה אם תתבונן על גלריית תמונות המציגה כיורים וברזים מעוצבים הגורמים, ובצדק, להתעלפות!

אלגנטיות מאופקת

ברזים בעלי גוון אלגנטי ומאופק ממשיכים את הקווים הזורמים של עיצוב הפנים ואביזרי נירוסטה. פשטות הכיסוי שלהם והצורה הכללית של החלק העליון היא שהופכת ברזים רגילים לברזים מעוצבים.

את הברזים של חברת TEKA ניתן להשיג בחנות קרמיקה ביפו - כורש קרמיקה

ברזים

תמונה של ברז לאמבטיה

ברזים לבית

מגוון אפשרויות

ברזים חדשים מספקים מים רותחים, מים חמימים ומים קרים מתוך זרבובית יחידה. כיור בעל צורה יפה מציע יתרון בעל ממד מעניין ומודרני.

הברז היפה מעל הכיור המהודר מאפשרים לברזים מעוצבים לרדת אל פני שטח הכיור בשיטת עיצוב גמיש.

שילוב נירוסטה

זריקה נוספת של נירוסטה, בתוספת מחיר, משולבת באופן מלא יוצרת ברז אלגנטי מעל כיור שיש. זהו ברז חדש קל לתפעול אידיאלי למטרות עיצוב אוניברסאליות באמצעות סיבוב החלק השחור קדימה ואחורה ומצד לצד להשגת פעולת זרימה ושליטה על הטמפרטורה.

שילוב חומרים

ברזים מעוצבים מיוצרים משילוב חומרים כולל נירוסטה וחומרי גימור ליצירת מראה אלגנטי. התאמת הצבעים על הברז הופכת אותו לשימושי ובעל הפרדה נמוכה יותר עבור גמישות עיצוב נוספת. ברז שימושי ויפה מיוצר משילוב עם משטח עץ ומתאים למי שנהנה מערבוב כיורים עם צמרות עצים.

ברזים מיוחדים - הנדסה מדויקת

ברזים מעוצבים הם בבחינת תקריב מדויק של הנדסה, והם אהובים בזכות השימוש בגוונים כהים מחומרי מט. זוהי המסירות המתקשרת של המעצבים וכמיהתם לאיכות ועיצוב!

עלות ברזים יוקרתיים כרוכה ברמות מחירים משתנות, אך ניתן להשיג ברזים יפים ברמה המתאימה לכל תקציב.

תמונה של ברז שנפתח ללא מגע

ברזים עתיקים

ברז - מה עושים אתו?

קחו למשל את הברז של כיור האמבטיה. אותו ברז משמש אותנו ואת ילדינו לצחצוח השיניים. נשאלת השאלה מהיו הגובה הנכון להניח את אותו הברז, למה חשוב לשים לב בבחירת ברזים לכיור אמבטיה, כיצד ניתן להבטיח מקסימום בטיחות עבור הילדים הקטנים שמשתמשים באותו ברז וכן הלאה. בחירת ברזים מעוצבים לאמבטיה אינה משימה מורכבת אם יודעים כיצד לעשות אותה ובכך עוסק המאמר הבא. ראשית חשוב להגדיר מהם השימושים שלנו באותו כיור. כך למשל, יש מי שלמשל נוהגים לחפוף ראש בכיור האמבטיה, ולכן יזדקקו לברז נשלף.

ברזים לכיור אמבטיה - השימוש והסגנון

לאחר שהגדרנו מהם בדיוק השימושים הנדרשים לנו מאותו ברז נוכל לחשוב על נושא העיצוב. שימו לב למראה הכללי של חדר האמבטיה, העיצוב השולט בו, הצבעוניות וכן הלאה. כיום ניתן למצוא ברז עוצב לכיור אמבטיה בשלל עיצובים החל מרטרו, רומנטי, קלאסי או מודרני עכשווי. כל הברזים מצוידים בטכנולוגיה טובה שמאפשרת להם לתת לנו זרם מים חזק, אך הם בעלי מראה שונה ומייצרים תחושה שונה בחלל. עוד חשוב לשים לנושא האיכות.

מחירי הברזים

קיימים לא מעט סוגים של ברזים באיכויות שונות שמהן נגזר גם המחיר, כמו למשל ברזים למטבח, עם זאת, ניתן למצוא כיום ברזים לאמבטיה או לכיור אמבטיה תוצרת סין שהם איכותיים ויאריכו שנים. כתוצאה מכך ותודות למבחר הגדול מחירי הברזים ירדו באופן משמעותי מה שמאפשר למצוא כיום בכמה מאות שקלים ברז טוב ואיכותי למטבח בפרט. שימו לב שאתם מקבלים אחריות לכמה שנים עבור אותו ברז ודאגו להתקין על ידי מתקין מוסמך שיבצע את העבודה בצורה טובה ומקצועית.


ברזים של הנסגרוהה - ברזים איכותיים


ברזים איכותיים

ברזים עתיקים

בעבר הרחוק, המים לא היו זמינים כמו היום, האנשים היו צריכים לקושש דרכם אל הבארות או המעיינות ולהביא עבורם ועבור משפחתם מים. ואילו כיום, המצב השתנה ! המים נמצאים סביבנו בזמינות נדירה, שכן הטכנולוגיה הביאה מהפכה משמעותית ביותר בחיינו הגלובליים, ואנו נהנים מאוד מכך. אחד האמצעים בזכותם אנו מקבלים את המים הם ברזים - הברזים הם אותם פריטים אשר המים מגיעים אליהם מהצינורות הקרקעיים, ובאמצעותם אנו שולטים בכמות היוצאת של המים. קיים מגוון רחב מאוד של ברזים, מסוגים שונים, למטרות שונות, ובסגנונות שונות, וכל אחד מהסוגים משמש קהל מטרה מסוים. כיום, ניתן להתאים אף כל ברז למקום הספציפי בו הוא יהיה מותקן.

אילו סוגי ברזים קיימים ?

כפי שנוכחנו להבין, ניתן להרכיב את הברז כראות עינינו ומחומרים שונים, כאשר אחת המטרות היא שימוש מושכל בברז לצורך התפקוד האופטימלי שלו. למשל, ברזי מטבח – הם ברזים שנועדו לשטוף כלים בחדר המטבח בבית. לשם כך, הם אמורים להיות גדולים עם המלצה לשליפה לצורך כיסוי רחב יותר של הכיור. ברזי אמבטיה גם הם סוג נוסף של ברזים. ברז זה משמש אותנו לרחצת הידיים, ולשטיפת הפה בד"כ, הברזים עצמם נמצאים כמובן מעל כיורים וגם אותם ניתן לסגנן בכל צורה ולכל מטרה. סוג אחר של ברז הנו ברזים לנכים - אוכלוסיית הנכים אף היא חייבת להשתמש בברז, אולם הברזים הללו יהיו מותקנים בגובה נמוך יותר, ויהיו רחבים הרבה יותר מאשר כיור רגיל ושכיח. האם ברזים נחשבים יקרים בשוק ?

סוגי ברזים

מבין שלל פריטי הריהוט שבבית שלנו, הברזים אינם נחשבים הכי יקרים, כמובן שכמו בכל שוק ישנם פריטים מיוחדים, מעוצבים בנימה אישית עם חומרים יקרים, ובמקרים אלו הברזים יעלו המון כסף. אולם, בד"כ אין צורך לשבור קופת חיסכון כדי להתקין ברזים בבית ומומלץ מאוד לערוך השוואת מחירים מקיפה בין כל החברות השונות המספקות ברזים. למשל, ניתן לראות אתרי אינטרנט רבים אשר מציעים מגוון רחב מאוד של סוגים שונים של ברזי בית. כמובן, שאם מדובר על מוסדות או מסעדות וחנויות, ניתן להתאים את הברזים שלנו גם לשם, וגם במחיר שנכון ומתאים לתקציב. אם נקנה מספק אחד את כל הברזים לבית שלנו, נוכל לקבל הנחה משמעותית, לכן בדקו והשוו מחירים, זה מומלץ !!

דבר חשוב מאוד לציון הוא, כי אין דבר כזה ברז מושלם, כלומר: תמיד נוכל לשדרג ולשפר את מראה הבית שלנו. לעיתים בשל הוספת ריהוט כזה או אחר נרצה לשפר את העיצוב של ברז האמבטיה שלנו, וככה נקבל מראה מודרני יותר (גם כאשר הכיור עצמו מושבת ורעוע). ברזים הם פריט שניתן להוסיף ולהוריד בקלות וללא המון מאמץ, לכן אל תהיו אדישים ורכשו ברזים מיוחדים משלכם עוד היום ותרגישו בהבדל גדול מאוד.

ברזים למטבח

כאשר בוחרים ברז למטבח חשוב להסתכל על מספר פרמטרים חשובים. ראשית כל, יש לבחון את עצמת הזרם ויכולות הויסות שלה: תחילה נבדוק מהו לחץ המים המקסימלי העובר בברז, ולאחר מכן את רמות הויסות שלו. כמו כן, נבחן האם יש לברז פונקציות שונות לשינוי צורת הזרימה. בברזים החדשים היצרנים השקיעו עד מאד בצורה בה זורמים המים, וניתן לשנותה על ידי בורר מצבים שנמצא על לוע זרימת המים. פרמטר נוסף שיש לבדוק הוא היקפו. ככל שההיקף גדול יכול יותר, הברז יכול להזרים החוצה כמויות מים גדולות יותר בזרמים משתנים.

עצמת הזרם בברזים

ידיעת עצמת המקסימום חשובה עבור כל ברז למטבח. כך, תדעו מהי היכולת של הברז לספק לכם מים שזורמים מהר. זרימה מהירה חשובה משום שהיא מספקת ניקיון מהיר ויעיל לכיור המטבח המדמה שטיפת משטחים תעשייתיים בצינור גרניק. עצמה גדולה יותר עבור ברז המטבח תיצור עבורכם נוחות ותאפשר לכם להשתמש כגם בעצמות מים גדולות במיוחד עבור מקרי של דביקות או יובש בכיור.

ברזים לכיור - רמות ויסות עצמת הזרם

כידוע, בברזים ישנים ישנה בעיה מהותית בה מנגנון הויסות שטוח מדי, ומכיל מעט מאד מצבים עם פערי עצמה גבוהים ביניהם. עבור ברז למטבח אשר נקנה יד ראשונה חשוב שיהיה בורר מצבים איכותי המסוגל לווסת את המים בכמה רמות עצמה. ככל שישנו גיוון רחב יותר כל הברז איכותי יותר ומאפשר לכם את מלוא אפשרויות העבודה.

צורת הזרימה של המים

פרמטר שלא מצוי בכל ברז, אך הימצאותו מעידה שמדובר בברז משוכלל למדי: אתם בתור משתמשים קובעים מהי הצורה של זרימת המים: עגולה, עם שפיצים, צורה קונית ועוד. בברזים כאלו ישנו בורר מצבים שמורכב על החישוק של הברז במקום יציאת המים . סיבוב החישוק יוצר צורות זרימה שונות.

היקף הברז

פרמטר חשוב המעיד על כמויות המים המסוגלות לצאת מן הברז ברגעי שימוש. בדרך כלל שימוש בכל היקף הברז מניב זרם גבוה ושימוש בחלקו על ידי פתיחת ידית לא הרמטית מניב זרם נמוך. במידה והבחנתם בזרם חלש על אף שהברז פתוח עד הסוף יש לשקול לקרוא לאינסטלטור שלכם להתייעצות.

ברזים מעוצבים
ברזים מעוצבים
מבית טרבלסי, צומת בית הגדי | 08-993-0666
ברזים מעוצבים
ברזים מעוצבים
ניתן להשיג בטרבלסי, צומת בית הגדי | 08-993-0666
ברזים מעוצבים
ברזים מעוצבים
ניתן להשיג בטרבלסי, צומת בית הגדי | 08-993-0666
ברז אמבטיה בצבע שחור
ברז אמבטיה בצבע שחור
ברז בסגנון מודרני
ברזים בעיצוב תעשייתי
ברזים בעיצוב תעשייתי
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
ברזים מעוצבים לאמבטיה
ברזים מעוצבים לאמבטיה
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
מגוון ברזים לאמבטיה
מגוון ברזים לאמבטיה
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
כיור בטון מהמם
כיור בטון מהמם
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
ברזים לחדר אמבטיה
ברזים לחדר אמבטיה
קבלו הצצה לטרנדים החדשים של טרבלסי קרמיקה חנות קרמיקה בדרום
ברזים צבעוניים
ברזים צבעוניים
למראה נעים וחמים הבה נניח, כי אורח שהגיע לבית שלכם נכנס לחדר השירותים שלכם. כשהוא נמצא שם, הוא בא לרחוץ את הידיים שלו בכיור האמבטיה, כשלפתע מחכה לו הפתעה- ברז סגול, אדום או כחול מקדמים את פניו. ברזים צבעוניים הם דוגמה לכך, שפרטים קטנים יכולים לעשות עלינו רושם ולהיזכר בזכרון שלנו, טוב יותר מאשר חפצים גדולים. עם כל ההתפתחויות של עיצוב חדרי המטבח והאמבטיה בשנים האחרונות, הברזים אומנם נעשו הרבה יותר מעוצבים, אך הצבע שלהם נשאר, כמעט תמיד, כסוף. מעצבים יצירתיים, אשר חיפשו דרכים נוספות לחדש את השוק הזה, החליטו להכניס אליו ברזים בשלל צבעים, כאשר לא משנה מהו הצבע שתבחרו להכניס, הוא יבלוט לעין. ברז למטבח או לאמבטיה? כאשר אנחנו באים לבחור ברזים בגוונים שונים צבעוניים (או כסופים) לבית שלנו, חשוב לשים לב לעובדה, האם מדובר בברז המיועד למטבח או לאמבטיה. ברז המטבח משמש אותנו גם לרחצה של כלים ומוצרי מזון, בעוד שברזי האמבטיה- בין אם מדובר לכיור האמבטיה ובין אם מדובר לאמבטיה עצמה- משמשים לרחצה בלבד. במצב כזה, ייתכן כי נעדיף להכניס למטבח שלנו ברז נשלף- הברז הנשלף מאפשר לנו לרחוץ כלים גדולים, שלא תמיד נכנסים לכיור שלנו. הוא גם מאפשר לנו לשטוף בצורה טובה יותר את שיש המטבח ובכך לתרום לשמירה על נקיונו. בחינת נוחות השימוש הבדל נוסף בין ברזים המיועדים למטבח לבין כאלו המיועדים לאמבטיה הוא נוחות השימוש, או באופן יורת ספציפי- כיוון טמפרטורת המים. ברזי האמבטיה משמשים אותנו לרחצת הגוף, הפנים והידיים, בעוד שברזי המטבח משמשים אותנו לרחצה הידיים בלבד. לכן, בברזי אמבטיה, חשוב לראות שכיוונון טמפרטורת המים הזורמים בעזרת הברז היא קלה ומאפשרת גם כיוונון עדין. אחד הדברים המתסכלים הוא לבזבז זמן יקר במקלחת בחיפוש בין מים חמים למים קרים, כי קשה למצוא את הטמפרטורה המדויקת שרצויה לנו. כאן, ניתן למצוא שני סוגים של ברזים- כאלו שמכילים חלק יחיד מסתובב (ברז אינטרפוץ) או כאלו שמכילים שתי ידיות נפרדות- למים חמים ומים קרים. חומרי הגלם של הברזים חומר הגלם מהווה פקטור אשר תורם להבדלי מחירים גדולים בין סוגים שונים של ברזים. חומרי גלם של ברזים יקרים יותר, יהיו עשויים מחומרים אשר הינם בעלי מראה מרשים יותר ושקל לקנות אותם ובכך לשמור על המראה שלהם לאורך זמן. הברזים יכולים להגיע עם ציפויים שונים, כגון ציפוי ניקל או זהב, אשר מעניקים להם מראה מיוחד במינו. עניין איכות חומרי הגלם חשוב במיוחד כאשר מדובר על ברזים במגוון צבעים, שכן צבע שמתעמעם לאורך זמן גורם לברז לאבד מהייחודיות שלו. לכן, אם אתם בוחרים ברז צבעוני למטבח שלכם, שימו לב שמדובר בחומר גלם איכותי. מגוון של ברזים מגוון הברזים הקיים כיום בשוק הוא גדול מאוד. כך, שאם אנחנו רוצים ברז מיוחד למטבח שלנו, אנחנו צריכים להשקיע זמן ומאמץ בבחינת קולקציות מגוונות. על מנת לחסוך זמן ומאמץ, מומלץ לבחור את הברז שלכם מחברה מוכרת וגדולה, משתי סיבות: תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא עיצובים רבים ותוכלו גם למצוא אחריות נאותה על הברז שתקנו לעצמכם.
ברזים עתיקים
ברזים עתיקים
אופנת הברזים העתיקים בעידן המודרני למרות המודרנית שמקיפה אותנו מכל מקום, בין אם זה בצורת הטלפונים הניידים, האינטרנט או כל דבר אחר, עדיין יש להרבה אנשים רצון לחזור אל העבר. זו הסיבה לכך שאופנת הרטרו כובשת אותנו בכל פעם מחדש, וזה נכון לא רק לגבי בגדים או פרטי לבוש אחרים. רטרו זה משהו שנכנס לכל תחומי החיים שלנו, ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע יש אנשים שרוצים אפילו לעצב את הבית שלהם, או את המלון שהם מנהלים, בסגנון שחוזר אל העבר. יש לא מעט בתים שכאשר ניכנס אליהם נראה בהם טפטים שמזכירים את הטפטים של שנות השבעים, וככל שעוברות השנים יש יותר ויותר אלמנטים עתיקים המשולבים בבתים החדשים והמודרניים שלנו. לכן, אם גם אתם רוצים לעשות היום שינוי בבית ולעצב אותו כפי שכל החיים חלמתם, כדאי יהיה לקחת בחשבון גם את חדר הרחצה, חדר השירותים וכל מקום שיש בו כיור, כי גם הכיור שלכם יכול להיות עתיק. למעשה ברזים עתיקים הפכו להיות להיט גדול, בין אם הם מגיעים בצבע זהב, כסף או בכל צבע אחר שיכול להיראות עתיק ומיושן יותר. מה שהופך את הברזים להיראות עתיקים יותר זה לא רק הצבעים אלא בעיקר הצורה, ואתם תראו שבחירה כזאת בהחלט יכולה להיות מעניינת גם עבור הבית שלכם. איפה קונים ברזים עתיקים? כמו שקורה בכל תחום אחר, גם בתחום הברזים העתיקים מדובר על סוג של אופנה, ולכן, ככל שהאופנה הזאת הולכת ונהיית מקובלת יותר ניתן גם לראות אותה בעוד ועוד מקומות. משמעות הדברים היא שכמעט בכל חנות שמוכרת ברזים, כיורים וכלים סניטריים אחרים תמצאו, בין היתר, גם ברזים עתיקים. עם זאת, כמו שאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם, לא בכל חנות תמצאו מבחר מספיק גדול ולא בכל חנות הברזים יהיו מהאיכות הכי טובה שיש. לכן שווה לכם לבדוק לאיפה אתם פונים וכדאי לזכור שאפילו אם הברזים נראים עתיקים הטכנולוגיה שבה הם מיוצרים חייבת להיות הכי מודרנית שיש. כלומר, על איכות הברזים העתיקים שאתם קונים לא כדאי להתפשר, כי בסופו של דבר המטרה היא לקנות מוצר שיחזיק מעמד לשנים רבות. שימו לב גם לשאלת האחריות שאתם מקבלים על הרכישה כי בדרך כלל בתחומים האלה ועל מוצרים כאלה ניתנת אחריות של לפחות כמה חודשים. האם ברז עתיק עולה יותר? קשה לענות על השאלה הזאת, כי זה מאוד תלוי בגורמים שונים כמו: החנות שבה אתם קונים, החומרים שמהם עשוי הברז וגם החברה שייצרה אותו. באופן כללי ברזים מעוצבים יותר עולים יותר, אך גם בתוך המבחר של הברזים העתיקים יש קשת מחירים רחבה ביותר. לכן כדאי לכם תחילה לראות אפשרויות שונות ומספר קטלוגים בתחום, ורק לאחר מכן כדאי יהיה לקבל את ההחלטה הסופית. בסופו של דבר מגיע לכם ליהנות ממה שאתם רוכשים ולא תמיד זה אומר שעליכם להוציא הון עתק על הרכישה. יש היום גם ברזים שנראים עתיקים יותר ולא עולים הרבה, כך שכדאי מאוד להשוות מחירים. שימו לב שגם בתחום הברזים קיימת היום האפשרות לבצע רכישה מקוונת וזו עוד דרך שתעזור לכם לחסוך, כך כדאי לבדוק זאת לעומק.
ברזים בזול
ברזים בזול
שילוב של ברזים בזול בעיצוב המחודש של הבית אם אחרי זמן רב שבו אתם חולמים לעשות שיפוץ הגעתם למסקנה שעכשיו זה הרגע הנכון לכך, כדאי יהיה לקחת בחשבון את כל הנתונים החשובים. ראשית, מומלץ ביותר לפנות אל אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ולבקש סיוע, ושנית, כדאי שתיקחו בחשבון את כל הפרטים הגדולים והקטנים שיוכלו להשפיע על הצלחת השיפוץ. האם אתם רוצים להחליף רק את הקרמיקה? או שאולי זה גם הזמן לראות אפשרויות שונות של ברזים בזול? האמת היא, שהיום, כאשר יש מגוון רחב כל כך בכל מה שקשור לעיצוב הבית ולאביזרים השונים, כדאי יהיה לנצל את השיפוץ ולהחליף כל מה שתמיד רציתם לשנות. אומנם זה נכון במבט ראשון שהברז לא כל כך חשוב, כי הוא בסך הכול מקור המים, אך יחד עם זאת מדהים לגלות עד כמה הוא יכול להשפיע על עיצוב המקום כולו. ברז יפה יכול להשפיע לטובה ולגרום לכל חלל להיראות איכותי, יפה ומושקע יותר, כך שבהחלט כדאי יהיה לקנות גם ברזים חדשים למטבח, לחדר האמבטיה ולכל חדרי השירותים. איכות במחיר טוב כל האנשים שכבר עשו שיפוצים בבית יודעים לומר היטב שמדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה. זה אומנם מתחיל במשהו קטן אך זה הולך ונהייה מורכב יותר, כי תמיד "עם האוכל בא התיאבון". לכן ברור מדוע אנשים לעיתים חושבים רק לשבור קיר או רק לבנות נישה קטנה ובסופו של דבר מוצאים את עצמכם מחפשים ברזים בזול, קרמיקה שחור לבן או כל דבר אחר שיכול לשנות את האווירה בבית. חשוב שתדעו שלמרות שהשיפוץ שלכם כנראה יעלה יותר ממה שאתם חושבים, זה עדיין לא אומר שהדבר שעליו כדאי לכם לחסוך זה הברז, כי יש היום ברזים בזול. במקום לשלם מחיר מופקע על הברזים שאתם קונים תוכלו להשוות מחירים ולראות איפה זה יוצא הכי משתלם, אז למה אתם מחכים? את השוואת המחירים תוכלו לעשות בקלות אפילו אונליין, כי לאיזו חנות של ברזים אין היום אתר אינטרנט מוביל עם כל אינפורמציה הרלוונטית? בואו להתייעץ לפני שאתם בוחרים מעבר לכך שכדאי לכם לשים לב כמה יעלו הברזים וכמה אתם עומדים לשלם, חשוב גם לקחת בחשבון את שאלת האיכות, היופי וההתאמה הכללית לציפיות שלכם. לכן, אפילו אם ראיתם את הברז הכי זול שיש זה עדיין לא אמור שכדאי לכם מייד לרכוש אותו, כי לפני הכול כדאי להתייעץ עם מי שמבין בתחום הזה. אנשי המקצוע המובילים יוכלו לעזור לכם לבחור בין אופציות שונות, יוכלו להגיע לדירה שלכם ולהמליץ לכם על הברזים המתאימים ביותר. האם אתם רוצים ברז ברבור? ברז פרח או ברז נשלף? יש היום כל כך הרבה אפשרויות כך שברור מדוע אנשים שלא מגיעים מהרקע הזה יתקשו לבחור, ולכן עצה טובה תוכל לעזור. ברז איכותי הוא ברז שיחזיק מעמד להרבה שנים ובוודאי תשמחו לשלם עליו מחיר נוח, אך כדאי יהיה לשים לב גם לכך שהוא יתאים לעיצוב הבית כולו. מדהים לגלות עד כמה ברז אחד קטן יכול לשפר את מראה החדר והבית כולו ושווה להשקיע בבחירתם של הברזים החדשים שלכם.
זהב לא רק באייפון
זהב לא רק באייפון
ברז זהב יוקרתי שמשאיר אותנו מתרגשים בכל פעם שאנחנו פותחים את המים.
ברז וכיור מעוצב
ברז וכיור מעוצב
ברז עם אור
ברז עם אור
ברזים חשמליים והשימושים המודרניים שלהם אם יש משהו שאפשר לומר על העידן המודרני שבו אנחנו חיים, זה שיש בו טכנולוגיה ושפע. זה לא משנה אם מדובר על רכישה של ברזים חשמליים, על רכישה של קרמיקות או על קניית כל מוצר אחר, כי בכל מקרה מכל מוצר יש היום הרבה אפשרויות, מגוון ושפע. אם ניקח לדוגמא את הטלפונים הסלולאריים אנחנו נראה שיש הרבה מאוד מכשירים בשוק, וזה נכון גם לגבי הברזים שאנחנו מתקינים במשרד, במסעדה, בבית הקפה או בבית הפרטי. לכן, אם גם אתם רוצים לעשות שיפוץ היום בבית או בגינה אפשר להבין את הבלבול שלכם, כי איך בוחרים מוצר אחד מבין כל כך הרבה אפשרויות? ברזים חשמליים זה אחד מאותם הדברים שבעבר אי אפשר היה לחלום עליהם, שכן בעבר לא הייתה אופציה לתכנת את הברזים שלנו בצורה חשמלית ויעילה. באופן כללי ניתן לראות שהשימוש הראשי של ברזים כאלה הוא להשקיית גינה ולשיטה על המערכת כולה שאחראית על השקיית החלק החיצוני בבית, וברזים כאלה מאוד נוחים לשימוש. ברזים כאלה עשויים בדרך כלל מחומרים שונים כמו: פלדה, ברונזה, יציקת ברזל ועוד, ובהחלט כדאי לכם לבדוק את כל נתוני הברז החשמלי לפני שאתם מחליטים מה לקנות וכמה להוציא על העניין הזה. יכולות ואיכויות שני הדברים הכי חשובים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם מחליטים לקנות ברזים חשמליים לגינה הפרטית, לתעשייה או לכל מטרה אחרת, זו שאלת היכולות והאיכויות. מה יכול לספק לכם הברז? איך שולטים עליו והאם יש דרכים שונות לתכנת אותו? כיצד ניתן לשנות את התכנות שלו ואת אופן הפעולה שלו? האם הוא באמת מפעיל את כל המערכת באופן אוטומטי על פי שעון או על פי כל תכנות אחר? כמו כן, מבחינת האיכות שווה לכם לעשות בדיקה כמה שיותר מעמידה ולשים לב לנתונים כמו: החברה המייצרת, מדינת הייצור ועוד. אין כל סיבה שתיקנו היום ברזים חשמליים מאיכות ירודה, כי כפי שהזוכר לעיל, אם יש משהו שהעידן שבו אנחנו חיים מציע זה שפע, מגוון ולא מעט אפשרויות. התייעצות מונעת טעויות ממש כפי שלא הייתם מעלים על דעתכם לבחור ככה סתם, לבד, קרמיקה הביתה, כך גם לא כדאי לכם לבחור לבד ברזים חשמליים, ולא משנה לאיזו מטרה הם מיועדים. העניין הוא שעם שוק מוצף כמו זה שאנו חיים בו, אנשים שאין להם ידע מקדים בנושא לא לגמרי יוכלו לקבל החלטות כאלה לבד, כי על סמך מה תחליטו? אם תתייעצו עם המומחים בתחום תוכלו להיות בטוחים יותר שאתם מקבלים החלטה נכונה הן מבחינת איכות הברזים והן מבחינת האחריות שתקבלו עליהם. שימו לב שברזים חשמליים בדרך כלל עולים יותר לעומת ברזים מסוגים אחרים, ולכן גם המחיר צריך להיות שיקול מהותי. אומנם בוודאי הייתם רוצים לקנות מוצרים איכותיים שיוכלו לשמש אתכם כמו שצריך, אך האם זה באמת אומר שעליכם לשלם מחיר מופקע? או שאולי עדיף יהיה לבחור בתוצרת קצת פחות יקרה אך מוצלחת? המומחים בתחום יוכלו לתת לכם עצה טובה ולעזור לכם לבחור את מה שהכי מתאים לכם ולכן כדאי לפנות אליהם בעת הצורך.
ברז מעוצב נשלף למטבח
ברז מעוצב נשלף למטבח
הנוכחות של הברזים תופסת מקום כחלק ממטבח מעוצב.
ברז מעוצב למטבח
ברז מעוצב למטבח
ברז נשלף למטבח
ברז נשלף למטבח
ברז מוזהב
ברז מוזהב
ברז מעוצב למטבח
ברז מעוצב למטבח
ברזים לחדר רחצה
ברזים לחדר רחצה
לאיזה ברז אתם מתחברים?
לאיזה ברז אתם מתחברים?
מטבח של שף בלי ברז כזה?
מטבח של שף בלי ברז כזה?
תמיד חלמתם על מטבח של שף ...? לא לשכוח את הברז שמוכיח את העובדה הזאת לכל מי שמבקר אצלכם במטבח
ברז מעוצב למטבח
ברז מעוצב למטבח
סדרת הברזים החדשה בעיצוב פיליפ סטארק
סדרת הברזים החדשה בעיצוב פיליפ סטארק
שילוב יוצא דופן של עיצוב וטכנולוגיה מתקדמת תפעול קל באמצעות פטנט חדשני ומתקדם בעל שתי דרגות עוצמה והזלפת מים ייחודית הכוללות חסכון מקסימלי במים מהווים חידוש טכנולוגי בעולם הברזים.
ברז נשלף
ברז נשלף
ברז נשלף הוא אחד מכלי העבודה היעילים והחשובים ביותר במטבח. הברז החדש מציע שילוב מושלם בין עיצוב לבין תנועה חופשית ופונקציונליות מקסימאלית במטבח.
ראשי הטוש הלא שגרתיים
ראשי הטוש הלא שגרתיים
מי היה מאין שהטרנד החדש בעולם חדר האמבטיה הוא בעצם צינור נחושת מתפתל בצבע נחושת
פרסומת
ראש טוש בקו אפס עם התקרה
ראש טוש בקו אפס עם התקרה
מראה נקי, יוקרתי ועשיר למקלחת שלכם
טוש למקלחת
טוש למקלחת
ברז טוש למקלחת מואר
פרסומת
ברזים מעוצבים
ברזים מעוצבים
ברז שקוף עם שילוב של ורוד או זהב - הטנד החדש והיוקרתי ביותר בעולם הברזים המעוצבים בעולם
ברז טאץ'
ברז טאץ'
נגיעה אחת (טאץ') עם גב היד או הזרוע שלך – זה כל מה שנדרש על מנת לפתוח את הברז או לסגור אותו
ברז מעוצב
ברז מעוצב
ברז למטבח
ברז למטבח
ברז נשלף למטבח
ברז מעוצב לשירותי אורחים
ברז מעוצב לשירותי אורחים
ברז לאמבטיה
ברז לאמבטיה