חיפוי קירות- מגוון רב של אפשרויות כאשר אנו חושבים כיצד ייראה הבית שאנו בונים, נחשוב גם על מראה הקירות החיצוניים של הבית. גם הקירות הפנימיים היום מקובל לבצע בהם חיפוי דקורטיבי שישנה את העיצוב לטובה מן הקצה אל הקצה. יש הבדל בין חיפוי קירות חיצונים לבין חיפוי פנימי . ניתן לחפות קירות חיצוניים, עם טיח, אבן שיש, אבן טבעית, פסיפס ועוד. לרוב, כבר בתהליך הבנייה של הבית, ייעשה החיפוי. את חיפוי הקירות הפנימיים, מבצעים גם, או בעת הבנייה או כאשר מתחילים לעשות שיפוצים לבית, לאחר כמה שנים של מגורים בו. ישנו הבדל בין ריצוף לבן חיפוי של קירות, מדובר על חיפוי אנכי, בניגוד לריצוף שהחיפוי בו הוא מאוזן. מי שמתקין את חיפוי המיועד לקירות, חייב להיות בעל מקצוע מיומן, היות ויש להתקין ת החיפוי במדויק. הקירות, חייבים להיות שירים עד כמה שאפשר, בלי בליטות. יש להתחיל את החפוי מלמטה ולהמשיך לכוון מעלה. יש להשאיר "פוגות" בין האריחים, כך שיהיה יישור ודיוק בהנחתם, על מנת להבטיח איטום טוב. סוגי החיפויים המתאימים לחללים השונים בבית ניתן למצוא חיפויים חדישים לקירות השונים בבית. חיפויי זכוכית למשל, הפכו להיות לטרנד חדש ועיצובי. מדובר בזכוכית עבה ובטיחותית. יש לאטום היטב אזורים במטבח וחדר האמבט, היות ואזורים אלה, מלאים במים ולחות. ישנן דוגמאות מרהיבות של חיפויי זכוכית, אך מי שאוהב חיפויי קרמיקה או אבן, יוכל למצוא גם אותם באולמות התצוגה של חנויות שונות המשווקות את כל סוגי החיפויים לבית. חשוב להתאים את סוג האריחים של חיפוי הקירות לחללים השונים, כגון קישוט או דוגמא, גודל האריח או לוחות הזכוכית וכדומה. בגלל שישנו ביקוש רב עבור חיפוי הקירות השונים בבית שאגב, ניתן גם לחפות קירות בסלון באמצעות חיפויי זכוכית עם נוף, איורים ועוד, יש פער מחירים והיצע גדול מאוד של דגמים, שלבטח אחד מהם יתאים לכם. ישנו תחכום עדין של חיפוי הקירות, אם במטבח למשל. האבן הטבעית הפכה להיות פופולרית, יש לה מראה טבעי וחמים, למשל אם תחפו את הקיר באבן מסותת בסגנון של בריקים. קווים נקיים, יעידו על סגנון עכשווי. סגנון ויוקרה בחיפוי קירות פנים הבית על מנת להעניק לבית שלכם, סגנון יוקרתי, כדאי לחפות קיר בסלון עם בריקים, או אבן טבעית. מדובר לא רק על מראה אסתטי יוקרתי, כי אם חיפוי זה, יעניק חוזק לבית, התחזוקה נמוכה והגנה על הבית. חומרי החיפוי של אבן טבעית, היו: גרניט, אבן גיר, אבן חול, שיש, צפחה ועוד. חיפוי מאבן, תמיד יישאר נצחי ולכל חיפוי אבן, יש את המראה הייחודי שלו. יש לציין, כי ערך הנכס יעלה, כאשר תבצעו חיפוי חיצוני או פנימי, מה שגם יבודד לכם את הבית מקור וחום. היום, קיימת "מהפיכה ירוקה בחיפוי הקירות" והכוונה היא לשימוש של חיפוי הקיר עם חומרים טבעיים בלבד, כגון אבן טבעית ועץ ממוחזר. אחד החיפויים המבוקשים ביותר הוא של אבן הצפחה. זוהי אבן שכבתית שנמצאת בכל העולם בטבע. חיפוי קיר זה, מתאים לקירות פנימיים, חיצוניים, ריצוף, בניית חומות ואפילו בגגות הבתים. ניתן למצוא אבן זו, במגוון רב של סגנונות וצבעים. ניתן למצוא אבן בסגנון גס, או חלק. כנראה
חיפוי חדרי אמבט
חיפוי חדרי אמבט
מבית טרבלסי, צומת בית הגדי | 08-993-0666
חיפויי WALLART
חיפויי WALLART
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
חיפוי בטון בעיצוב מיוחד
חיפוי בטון בעיצוב מיוחד
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
חיפוי בטון בשילוב עץ
חיפוי בטון בשילוב עץ
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
חיפוי וריצוף מבטון בעיבודים שונים
חיפוי וריצוף מבטון בעיבודים שונים
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
חיפוי בריקים מאבן טבעית
חיפוי בריקים מאבן טבעית
נעשיר כל חלל מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
חיפוי אבן
חיפוי אבן
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
בריקים לחיפוי
בריקים לחיפוי
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
ריצוף וחיפוי קרמיקה מ ושלם למקלחת
ריצוף וחיפוי קרמיקה מ ושלם למקלחת
מבית כורש בית לעיצוב- יפת 182 יפו | 2212*
חיפוי קירות של בריכת שחייה
חיפוי קירות של בריכת שחייה
החיפוי בעזרת אריחי קרמיקה בגוון כחול - תכלת - טורקיז
פסיפס קרמיקה לבריכה
פסיפס קרמיקה לבריכה
פסיפס קרמיקה לבריכה מעניק לה מראה ייחודי, וניתן למצוא פסיפסים בהשראות עיצוב מרהיבות, התקנה קלה, ומחירים סבירים. חברת ייצור קרמיקה לבריכה מייצרת אף דפוסי אריחים בהתאמה אישית, כשהלקוח מבטא את הרעיון לקרמיקה והחברה יוצרת את האריחים המוסיפים ערך ויופי לכל פרויקט. אריחי קרמיקה הם עולם שלם של דימויי פסיפס מרגשים, עם שילוב מושלם של גוונים, והצבת הדגש על כל הפרטים. ניתן ליצור פסיפס קרמיקה לבריכה בעבודת יד טבעית להוספת מימד, גוון חיים והנאה לבריכה, וניתן להתאימם בדפוסים אמנותיים המשווים למי הבריכה הרפתקה מיוחדת. הפסיפס מתאים לבריכה סגורה או פתוחה, והוא אידיאלי לריצוף. כך, למשל, ניתן להשיג דפוסי פסיפס המציגים תנינים, דגים, צבים, בתולות ים, דולפינים, וכל עיצוב מיוחד בהזמנה אישית. אם אתה יכול לחלום את זה, אתה צריך לקבל את זה לקבלת מגע אישי יותר, ניתן ליצור פסיפס מותאם אישית. מעצבי החברה עובדים עם הלקוח באופן אישי ליצירת עיצוב אריחי פסיפס אמנותיים לבריכת השחייה, או להרכבת פסיפס בהתאם לחזון האישי המועדף. פסיפס קרמיקה לבריכה זמין בציורים דקורטיביים, למרצפים שלמים ואריחים בכל הגדלים ודפוסי הבנייה של הבריכה. אם הלקוח אינו מוצא את הדפוסים המועדפים עליו במלאי הקיים בחברה, מומלץ לשקול פרויקט מותאם אישית. שכן, אם אתה יכול לחלום את זה, החברה יכולה ליצור את זה. שיפוץ בריכה ניתן לשפץ בריכה קיימת, ולהגדיל את הערך והיופי שלה, באמצעות הוספת פסיפס קרמיקה. למה לא לשלב עיצוב אישי לרצפה, לאריחים ולדפנות הבריכה? האפשרויות הן אינסופיות. אך יש להקפיד לפנות אל המומחים בתחום, ולבדוק מבחר גדול ככל הניתן של פסיפסים. קרמיקה נועדה לבריכה, והעיצובים מוסיפים לה אופי ויופי מושלם. מומלץ לשקול פרויקט הוספת קרמיקה גם לדפנות הבריכה, או להניח אריחים דקורטיביים על הרצפה, העיצובים והדפוסים הטובים ביותר זמינים במחירים משתלמים. התייעצות עם מומחים כשפונים לחברה המתמחה בהתקנת פסיפס קרמיקה לבריכה, יש לבדוק תחילה באתר החברה את תמונות העיצובים הזמינים. פסיפס הוא תוספת מהנה המדגישה את ייחוד הבריכה, וילדים אוהבים לשחק עם הדמויות המהנות של הפסיפס. אם אתה מחפש עיצוב בהתאמה אישית, התייעץ עם מומחי התקנת פסיפס קרמיקה לבריכה, כך שתוכל ללמוד על הסגנונות השונים הזמינים. צוות החברה ילווה אותך לאורך כל הפרויקט המיוחד, עד להשלמתו.
חיפוי אלומיניום למראה משודרג
חיפוי אלומיניום למראה משודרג
אם אתם מחפשים דרך טובה לשדרג את מראה המבנה שלכם ולהוסיף לעיצוב הקיים פן קצת אחר, חיפוי אלומיניום יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לצד המשמעות העיצוב שיש לתהליך החיפוי חשוב להבין שיש לו יתרון נוסף, בכך שהוא מייצר בידוד מפני החום והקור, מרכיב מאוד חשוב ומרכזי לכל הדעות. חיפוי קירות הוא ללא ספק מאפיין עיקרי בכל הקשור לעולמות הבנייה והעיצוב, ואין ספק שמדובר בכלי משמעותי שיכול לתרום למבנה במובנים רבים, לרבות שיפור העמידות והיעילות שלו. למעשה, חיפוי אלומיניום הוא תהליך שנועד להצבתן של לוחות אלומיניום על גבי קירות המבנה מכל צדדיו, כך שהקיר נראה אחיד לכל עין, גם במבט חיצוני על המבנה וגם במבט מהפנים. חיפוי אלומיניום – עיצוב ותכנון עוד בטרם מתחילים בתהליך של חיפוי אלומיניום ישנם כמה צעדים משמעותיים שיש לנקוט בהם כדי להבטיח שהמשימה תעבור בהצלחה מרובה ושמטרות החיפוי יושגו. לשם כך כדאי ומומלץ להיעזר בגורם מקצועי או בחברה בעלת שם וניסיון בתחום, כדי שתוכלו ליהנות מתהליכי עבודה מסודרים, מכלים טכנולוגיים ומידע רב שנמצא אצל המומחים הגדולים ביותר בתחום, אלה שמכירים היטב את שיטות העבודה ויוכלו לתכנן את תהליך החיפוי בצורה הנכונה והטובה ביותר למבנה שלכם. הגורם המקצועי שבו תבחרו יעזור לכם לתכנן היטב את גודל הלוחות, את הכמות הדרושה, את סוג החומר ואף את הגוונים שיתאימו יותר למבנה שלכם. כך תדעו שהדרך כבר מוגדרת וכל שנותר לאנשי המקצוע הוא לצעוד בה באופן בטוח ובדיוק מרבי. חיפוי אלומיניום – תחזוקה וניקיון נדרשים מאחר וחיפוי אלומיניום מיועד למבנים תעשייתיים ומסחריים בעיקר, לרבות מבני משרדים, מגדלי דירות יוקרתיים, תחנות דלק ומגוון רחב של מוסדות ציבור וממשל, נדרש חיפוי שהוא פתרון פשוט ונוח למי שאחראי למראה המבנה. במילים אחרות, החיפוי יאפשר ניקיון בצורה נוחה מאוד, וזאת לצד המראה החדשני והנקי שיקבל המבנה בסוף התהליך, לאחר שלוח האלומיניום האחרון יונח במקומו. יחד עם אנשי המקצוע המנוסים והמובילים בתחום תוכלו להבין מראש לקראת מה אתם צועדים, מה היתרונות של החומרים שבהם תבחרו ואיך תשפיע בחירת הצבע שלכם על מראה המבנה בימים גשומים או בקיץ החם. חשוב שתבינו מראש את כל החלופות שלפניכם כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת ונכונה. חיפוי אלומיניום הוא בעל יתרונות רבים, ללא ספק, אך גם כאשר התוצאה צפויה להיות איכותית מאוד, עדיין כדאי לבדוק היטב את כל החלופות שלפניכם.
חיפוי קיר בעץ – נוסטלגיה וחדשנות
חיפוי קיר בעץ – נוסטלגיה וחדשנות
אילו הייתה לנו קפסולת זמן, סביר להניח שהיינו חוזרים כמה שנים לאחור ומבקשים לשחזר כמה מהזיכרונות המרכזיים שלנו. אילו היינו שמים לב לפרטים, היינו בוודאי שמים לב לאחת המגמות המרכזיות שהיו בעבר, המגמה של חיפוי קיר בעץ. מגמה זו אפיינה בעיקר בתים באזורים קרים יותר בישראל, או בעלי דירות שהגיעו ממדינות קרות שבהן הבתים עוצבו בצורה הזו, אך כיום נראה שהמגמה מתפשטת גם לאזורים אחרים בארץ. אלא שאת מקומה של הנוסטלגיה תופסת כיום החדשנות, וחיפוי קיר בעץ הוא כבר לא מה שהיה פעם, אלא הוא מציע היום הרבה יותר פאר והרבה יותר רושם, ואם אתם מחפשים דרך מרשימה ואלגנטית לעצב את הבית, נדמה שזוהי אחת החלופות המושלמות שיש. חיפוי קיר בעץ – האם זה כדאי? חללים רבים בבית יכולים להצטרף כיום לטרנד העיצובי המרשים הזה, שנקרא חיפוי קיר בעץ, ולעשות זאת בהמון חן וברושם רב. הסלון, חדר השינה, פינת האוכל ואפילו המטבח – כל אחד מהחדרים הללו יכול לזכות לשדרוג משמעותי ולמראה חמים ונעים יותר, בזכות העץ היוקרתי. זוהי גם הדרך לטפח את מראה הבית ולהוסיף לו המון אסתטיקה מבלי לשבור ולו קיר אחד. כך תוכלו לעשות שינוי ולרענן את הבית תוך שאתם חוסכים כאבי ראש רבים וגם עלויות לא מועטות, שהרי שיפוץ הבית ושינוי החללים הקיימים הוא שיפוץ יקר מאוד, שישאיר אחריו גם הרבה מאוד לכלוך ואבק. כל זאת בנוסף ליתרון מרכזי נוסף שיש לאפשרות של חיפוי קיר בעץ, והוא יתרון הבידוד. זכרו שהחיפוי הזה יבודד כל רעש מחוץ לבית וגם כל חשיפה לקור ולחום. איך לבחור נכון חיפוי קיר בעץ אם אתם מעוניינים בחיפוי קיר בעץ, הרי שאתם צריכים להחליט – לפני הכל – איזו אווירה אתם רוצים להשרות בבית ואיזה מסר אתם רוצים להעביר למי שייכנס מבעד לדלת. עץ כהה יותר ישדר הרבה יותר הדר ופאר, וגם יוקרה רבה, בוודאי כאשר יש לכם בית גדול. גוונים בהירים יותר יתאימו לחיפוי חללים קטנים יותר, שכן עץ כהה עשוי ליצור תחושה של חלל קטן יחסית, בוודאי קטן יותר מהמצב בפועל. מעצב פנים יוכל לסייע לכם משמעותית בקבלת ההחלטה ובתכנון החיפוי המתאים לכם ולחלל המיועד, ובהחלט כדאי ומומלץ להתייעץ אם איש מקצוע שכזה. רק כך תוכלו לוודא שאתם מקבלים החלטה נכונה ומושכלת שתשיג את שתי המטרות המרכזיות: בידוד מפני חום וקור, והרבה מאוד רושם.
חיפוי קירות בעץ – טרנד לוהט
חיפוי קירות בעץ – טרנד לוהט
תחום העיצוב מאופיין בטרנדים רבים ומשתנים, אך נראה שאחת המגמות המרכזיות ביותר בשנים האחרונות היא חיפוי קירות בעץ כאלמנט עיצובי חדשני ומלהיב שנעשה נפוץ יותר ויותר. אם אתם שוקלים את האפשרות לחפות גם את קירות ביתכם בעץ, אתם בטח תוהים לעצמכם איפה בכלל ניתן לעשות זאת ואיך. ובכן, חיפוי קירות בעץ מתאים כמעט לכל חדר בבית, החל מחדרי השינה, דרך המטבח ועד הסלון. כך אתם יכולים להוסיף אלמנט ייחודי, מעט דרמטי ומאוד נעים, כזה שייצור אווירה נעימה מאוד בחלל שבו הוא מותקן. החדר שבו יוצב העץ יהפוך בקלות רבה לחדר מזמין מאוד וכיפי לשהייה, כך שתוכלו למעשה לשדרג כלל חדר שתרצו מבלי להזמין שיפוצניק שישבור קירות ויכניס אבק ולכלוך לבית. בחירת חיפוי קירות בעץ אם החלטתם שהולכים על זה והבחירה שלכם היא בחיפוי קירות בעץ, הרי שנותר לכם לקבוע מה תהיה האווירה שאתם רוצים להשרות בחדר. שימו לב שעץ בגוונים כהים יותר יספק לחדר כולו מראה הרבה יותר הדור ויוקרתי, בעוד גוונים בהירים יותר יהפכו אותו לחמים ורך יחסית. הבחירה בגווני העץ צריכה להיעשות גם מתוך מחשבה על גודל החדר, שכן גוון כהה יקטין חלל צר ויתן תחושה שהוא קטן עוד יותר, בעוד גוון בהיר יעניק תחושה של מרחב. חיפוי קירות בעץ בהיר יתאים, למשל, למטבח, וזאת משום שזהו חדר שהאווירה בו צריכה להיות נעימה ומזמינה, בעוד את הסלון רבים מעדיפים לעצב באופן אלגנטי ומהודר יותר, מה שאומר שעץ כהה יתאים שם הרבה יותר. אם כן, תכננו מראש את התחושה שאתם רוצים ליצור ואת האווירה שאתם שואפים לייצר, ורק לאחר מכן החליטו באיזה עץ לבחור. חיפוי קירות בעץ לשדרוג כללי של הבית כאמור, חיפוי קירות בעץ יעזור לכם להשיג מראה חדש לחלוטין לבית מבלי שתשקיעו זמן רב בשיפוצים, וגם מבלי להתמודד עם העלויות של שיפוץ כללי. זהו נושא חשוב מאוד, שכן אנשים רבים שמבקשים לרענן מעט את הבית ממהרים להזעיק קבלנים ושיפוצניקים כדי שישברו קירות ויבנו אותם מחדש, בנוסף לעבודות נוספות כמו צביעת קירות או התקנת טפטים למשל. את כל הפעולות האלה ואת הבלגן שהן מביאות איתן, אתם יכולים למנוע בקלות. במקום זאת, חיפוי קירות בעץ יהווה בהחלט שדרוג משמעותי לבית, וסביר להניח שבסוף התהליך, כשתיכנסו מבעד לדלת ותראו את התוצאה, לא תצליחו לזהות את הבית שלכם.
חיפוי קיר דמוי בטון
חיפוי קיר דמוי בטון
חיפוי קיר מטבח
חיפוי קיר מטבח
חיפוי קיר, הינו גורם חשוב לכל מה שקשור אל עיצוב מטבחים. התפיסה העיצובית היום השתנתה. הודות למבחר העשיר היום, ניתן למצוא מגוון רב של עיצובים בחיפוי קירות הזכוכית אם לאמבט או למטבח. אם עד היום היינו רגילים לראות חיפויים העשויים משיש סינטטי, היום, כבר ניתן לראות חיפוי קיר מטבח בכל מיני גוונים ודוגמאות עדכניות. כאשר אנו מעצבים את המטבח, הדבר בראשון שיש לחשוב עליו, זה פונקציונליות יש לנקות את המטבח ולכן ניקוי קל זה מה שאנו כולם זקוקים לתחזוקה הנכונה. כאשר אנו מתכננים מטבח הסגנון המודרני, כדאי כי נתקין חיפוי העשוי זכוכית, מה שיקנה לו את הטאץ' העיצובי המתאים. אם בעבר היינו משתמשים באריחי שיש, היום הרבה יותר משתלם לרכוש חיפוי קיר ללא תפרים וחיתוכים העשוי מזכוכית. תוכלו לבחור מתוך מניפת הצבעים את הגוון שיתאים לארונות המטבח ולעיצוב הכללי של המטבח. היתרונות של חיפוי קירות למטבח היתרון של חיפויים למטבח הם העמידות שלהם וההגנה על הקירות, מפני אדי הבישול, שמן ורטיבות, ממש כמו בחדר האמבט. מדובר במקום פעיל שהקירות בו זקוקים להגנה. ישנו שילוב מגוון בחיפויי הזכוכית למטבח, שהם הכי פופולריים בשנים האחרונות. מעצבי המטבחים, ממליצים בחום על חיפויי הזכוכית למטבח, מה שידרג יותר את המראה והעיצוב של המטבח. חיפוי קיר המיועד למטבח, יכול להיות נהדר כאשר אתם מעוניינים באיזה שהוא שינוי במטבח ואינכם יודעים בדיוק את סוג השינוי הנדרש לכם. חיפוי קיר זכוכית, יכול לעשות פלאים בעיצוב של מטבח בן כמה שנים שאותו אתם מעוניינים לשדרג. יש כאלה שמעוניינים להחליף את הארונות החיצוניים של המטבח וכאשר החיפוי הקיים אינו מתאים, הם יחליפו לחיפוי קיר זכוכית וכך, בעצם יש להם מטבח חדש לחלוטין ובמחיר זול הרבה יותר של עיצוב והתקנת מטבח חדש. חיפוי קיר- חייב לזרום עם התאורה והכיור כאשר מתאימים חיפוי קיר מזכוכית עבור המטבח, הוא חייב לזרום עם התאורה והכיור, הכל משתלב בצורה הרמונית יחד מהבחינה העיצובית. עיצוב מטבח, היא אינה מלאכה קלה ולכן, רבים נעזרים במעצבי מטבחים. גם באמצעות הדמיה ממוחשבת, ניתן יהיה לראות, כיצד המטבח ייראה, כאשר כל האלמנטים, מורכבים בו יחדיו. הזדמנות העיצובית של חיפוי הקיר, היא מיוחדת ומתאימה להרבה סוגם של מטבחים, כלומר הסגנונות השונים של המטבחים. ישנם שני סוגי זכוכית: האחד הוא "קליר" שהיא בעצם זכוכית שדלה בעופרת וצבעה שקוף וחף מגוון ירוק במידה רבה.. הסוג השני הוא "אקסטרה קליר" שהיא זכוכית נטולת עופרת ושקופה לחלוטין. חיפוי הזכוכית עבור הקירות, מגיעים בארגזים שמכילים לוחות בגודל של 3-4 מטרים בערך. פעולת החיסום של הזכוכית, מבוצעת ע"י יחידת זכוכית מוכנה חתוכה ומלוטשת. הפעולה שיש לבצע היא חימום הזכוכית לרמה של כמה מאות מעלות צלזיוס וקירורה המידי. ההדפסה על קירות הזכוכית, מתבצעת בגב הזכוכית בגלל שניקוי הזכוכית מתבצע בחלקה הקדמי, מה שלא יגרום לפגיעה בהדפסת הזכוכית .כאשר מדובר על הדפסה ישירה על זכוכית, מדובר על מדפסת שולחן גדולה שיכולה להדפיס בבת אחת לוחות גדולים של חיפוי זכוכית, בגודל של 2-3 מטרים. תוכלו לבחור מהקטלוגים השונים ולהתרשם.
חיפוי קיר אבן למטבח
חיפוי קיר אבן למטבח
חיפוי קיר זכוכית
חיפוי קיר זכוכית
כאשר אנו מחליטים לשפץ את הבית, יהיו לנו שיקולים שונים על מנת לרענן את מראהו. ישנם היום עיצובים שונים ומרהיבים. היום, עיצוב באמצעות חומר גלם כגון זכוכית, הפכו להיות נפוצים ובטיחותיים. מדובר בזכוכית עבה ומחוסמת, המתאימה במיוחד, עבור חיפוי קיר זכוכית, אם במטבח, בחדר האמבט ואפילו קיר דקורטיבי שיהיה בסלון, מה שיגרום למראה מרשים ויוקרתי. קירות מזכוכית, קלים לניקוי ותחזוקה, אין בהם לכלוך בהתקנה ובתוך כמה שעות, הקיר מוכן. אין "תפרים" או חיבורים בקירות העשויים זכוכית. הקרמיקה השמרנית וחיפויים הדומים לה, השתנו באמצעות אותם חיפויי זכוכית לקירות במראה מרהיב ובגוונים מתאימים לעיצוב הבית. יש לשקף את הסגנון האישי בבת, באמצעות בחירה נכונה של חיפוי קירות, העשויים מזכוכית חשוב, כי המראה, לא יהיה אופנתי מדי, או בצבעים נועזים, שכן, מדובר על עיצוב שישרת אותנו הרבה שנים, כך שלא יימאס לנו מהמראה, או שנתחרט על הבחירה שלא הייתה מושכלת. אם אתם מעצבים את הבית ואתם מתלבטים בבחירה של חיפוי קיר העשוי זכוכית, כדאי, כי תתייעצו עם מעצב פנים או אם אתם במקרה מעצבים מטבח או חדר אמבט, מי שישפץ עבורכם, יוכל לייעץ לכם לגבי הבחירה הנכונה. מי יתקין עבורכם חיפוי קיר זכוכית? כאשר תחליטו ממי להזמין את חיפוי הזכוכית לקיר מסוים בבית, אם באמבט, או אם במטבח, בעל המפעל או אולם התצוגה, יוכל להמליץ לכם על מתקין או שכבר רכישת קיר הזכוכית, תהיה באמצעות מתקין מטעמם. יש לברר אם המחיר, יכלול את ההתקנה, או שההתקנה תהיה לחוד. חשוב להתאים גוונים שיתאמו לחללים השונים. ניתן למצוא חיפוי קירות זכוכית עם הדפסים שונים שיתאימו ויגוונו את החללים השונים ויגרמו להם למראה ייחודי ועכשווי. לרוב, מי שאוהב סגנון מודרני, יתאימו לו חיפויי הזכוכית. בהרבה מקרים, מבצעים חיפוי קיר מזכוכית, בכדי ליצור בידוד. ההתקנה של קיר הזכוכית, מתבצעת, באמצעות כמה קידוחים ולהצמיד את קיר הזכוכית. בסיום העבודה, המתקין יעבור עם מטלית לחה על הקיר. אם תצטרכו לבחור ממניפת הצבעים, כדאי כי תבחרו בגוונים בהירים ובזכוכית מסוג, אקסטרה קליר. על מנת להחליט לגבי הדוגמא הרצויה לכם, בקשו לראות עבודות של מי שמבצע את התקנת קירות הזכוכית וקבלו ייעוץ מכוון חגבי סוגי עבודות הזכוכית שעשויים להתאים לכם. זכוכית- החומר העתיק ביותר זכוכית, הינה החומר העתיק ביותר בעולם והוא בן אלפי שנים שבתקופה האחרונה, הוא חזר לככב בעיצוב הבית. היתרונות של הזכוכית הם רבים והחסרונות ממש מועטים. ניתן למצוא הדפסים קראמיים דיגיטליים שהם האיכותיים בותר בחיפויי הזכוכית. העמידות של הזכוכית היא רבה, היא אינה נשחקת, ניתנת לחיתוך בקלות והיא משמשת להרבה מאוד מטרות. אדריכלים רבים. משתמשים היום בעיצובי הזכוכית, למטרות שונות ורבות וניתן לראות בכל מיני מקומות, אם בבתים הפרטים, בבנייני המשרדים, במיוחד במשרדי הי טק, עיצובים רבים בזכוכית, כגון חיפוי חיצוני של בנייני משרדים , מעקות העשויות מזכוכית, מדרגות, מעליות ועוד, מה שגורם למראה מודרני ועתידי, הנדרש במקומות מעין אלה. חשוב לבחור חברה שיש לה הרבה שנות ניסיון בייצור, יבוא והתקנה של חיפויי זכוכית למטרות השונות..
חיפוי קיר שירותי אורחים באריחי קרמיקה בגוון חום
חיפוי קיר שירותי אורחים באריחי קרמיקה בגוון חום
חיפוי קיר חיצוני באלומיניום
חיפוי קיר חיצוני באלומיניום
חיפוי קיר לבנים למטבח
חיפוי קיר לבנים למטבח
חיפוי קיר בלבנים
חיפוי קיר בלבנים
חיפוי קיר בטפט לקיר
חיפוי קיר בטפט לקיר
חיפוי קיר בלבנים לבנות
חיפוי קיר בלבנים לבנות
חיפוי קיר בבריקים בגוון לבן. החיפוי לקיר במטבח לצד שולחן אוכל מעוצב.