אמבטיה מקרמיקה במאה ה- 21

אמבטיה קרמית כיום שונה לחלוטין ממה שהיא הייתה בעבר. זוכרים את הימים בהם האמבטיה הייתה לבנה, וכיסתה את כל חלל הקיר בצורת אליפסה? לא עוד.

 האמבטיות החדשות – בשלל צבעים, צורות וגדלים, ובהתאמה אישית לכל חדר אמבטיה על פי גודלו, המתווה שלו וצרכיו. להלן כל המידע הנדרש על מנת לרכוש אמבטיה עשויה קרמיקה מחנויות הקרמיקה המובילות בענף.

אפיינו את צורתה של האמבטיה

ניתן לאפיין בקלות את צורתה של האמבטיה על פי חקר הנעשה בחדר האמבטיה מבחינה צורנית: בדקו האם מדובר בחדר המבוסס על פרופיל עגול או מרובע בחלון ובדלת, האם הכיור ושאר רכיבי הרחצה בחדר עגולים או מרובעים, ועל סמך מחקר זה תוכלו לדעת האם נדרשת אמבטיה שצורתה עגולה, אליפטית או מרובעת.

אפיינו את גודלה של האמבטיה

אפיון זה נחשב לקל באופן יחסי, שכן כל דייר יודע עם איזה חדר רחצה יש לו עסק: גדול או קטן. יחד עם זאת, חשוב כן לעשות מדידות, ולבוא מוכנים לפורטל בקרמיקה על מנת לדעת אלו אמבטיות תוכלו לקחת בחשבון הלכה למעשה. במיוחד כאשר החדר קטן, נדרשת מדידה מדוקדקת על מנת לדעת בדיוק איזה התקן רחצה מתאים לשילוב במקלחת שלכם, ולא לבחור במוצר שעשוי שלא להיכנס או להתאים, או ליצור דוחק גדול עוד יותר בחדר קטן זה.

אפיינו את צבעה של האמבטיה

לצבע האמבטיה ניתן להתייחס בשני אופנים: הראשון, על פי מראה חדר האמבטיה. הצבעים שרואים בחדר הם גם הצבעים שיתאימו לאמבטיה. זו הגישה המומלצת מבין השניים, משום שאמבטיה היא חדר בו התקן הרחצה עצמו הוא גם הרכיב הגדול ביותר, ולכן רצוי מאד שהוא יבטא את המיינסטרים של החדר ולא יחרוג ממנו מבחינת צבע. יחד עם זאת, נציג גם את הגישה השנייה, בה אתם נדרשים למצוא ניגוד גוני בין התקן הרחצה לבין החדר: אם החדר לבן, לדוגמה, עשויה להתאים אמבטיה שחורה, אבל לא בצבע אחר כמו אדום או כחול שייצור דיסוננס ואי התאמה. ובכל מקרה, בשל גודלו של התקן הרחצה מומלץ לבחור בצבע המקור של החדר לעיצוב הבטוח והמקצועי ביותר.

למידע על אמבטיה עשויה קרמיקה בהתאמה אישית פנו לפורטל Ceramics!