עיצוב קרמיקה לאמבטיה

כאשר אתם מבקשים לאפיין את חדר האמבטיה שלכם באריחי קרמיקה, אתם גם מונעים רטיבות וגם משביחים את עיצובו ועל כן "תופסים" 2 ציפורים במכה אחת.
עיצוב קרמיקה לאמבטיה

כאשר אתם מבקשים לאפיין את חדר האמבטיה שלכם באריחי קרמיקה, אתם גם מונעים רטיבות וגם משביחים את עיצובו ועל כן "תופסים" 2 ציפורים במכה אחת. כאן, נוכל לסייע לכם לבחור עיצוב קרמיקה לאמבטיה בהתאמה אישית. אנו נתמקד במשטח העבודה של הכיור, בקירות שליד הדוש ובקירות שליד האמבטיה על מנת למצוא לכם את אריחי הקרמיקה המנצחים אשר יתאימו לחדר באופן אופטימלי מבחינה פונקציונלית.

קרמיקה למשטח העבודה של הכיור

משטח העבודה של הכיור צריך להכיל קרמיקה יציבה מאד שתשרה בכם תחושת ביטחון, לא תיסדק, לא תישבר, ועל כן תהיה עמידה בפני כל מפגע: שינוי אקלים, מים וחבטות/לחצים פיזיים. כזה הוא בדיוק שיש אבן קיסר או שיש אוניקס. שיש מסוג כזה מאד חזק, מאד עמיד, ומהווה בדיוק את מה שצריך עבור משטח עבודה. ניתן להישען עליו עם המרפקים ללא חשש שיישבר או ייסדק, ולמעשה שום דבר לא אמור לפגוע בו למעט שימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים. שאלו את נציג המכירות שלכם אלו חומרי ניקיון נדרשים לניקוי המשטח על מנת לשמור עליו מבריק וחזק!

עיצוב קרמיקה לאמבטיה

עיצוב קרמיקה לאמבטיה שכזו יכולה להיבחר משלל דגמים וסוגים, חלק עמידים יותר, חלקם מעט יותר עדינים. כך או כך, על קיר כזה לא נשענים, ומטרת הדיפון שלו היא פשוטה: מניעת רטיבות. לכן, חשוב שזה יהיה דגם של קרמיקה אשר לא רגיש לא למים ולא לשינויי אקלים. על מנת להעניק בכל בכל זאת קצת ממד חזק לאותם אריחים מומלץ וחשוב לצפות אותם. הציפוי הנדרש הוא אקריל או אמייל לשם התווייתם כרכיבי שיש חזקים ועמידים.

קרמיקה בסביבת הדוש

בסביבת הדוש, בדומה לסביבת האמבטיה, נדרשת קרמיקה עמידה לרטיבות ושינויי אקלים למניעת רטיבות. לעומת זאת, ברצפת הדוש עצמה הקרמיקה צריכה להיות גם עמידה ללחצים ומכות, ושם לא ניתן, למשל להתקין גרניט בצל החשש שהיא תיסדק. לעומת זאת, בקירות מסביב ניתן לחפות בגרניט, אך רצוי ומומלץ לצפות בציפויי הגנה לחיזוק האריחים.

עיינו בדגמי עיצוב קרמיקה לאמבטיה שונים באתר "קרמיקס" לשם בחירת אריחי קרמיקה לחדר האמבט שלכם!

עיצוב קרמיקה לאמבטיה