אריחי קרמיקה צבעוניים לחלל הבית

ללא ספק, בית בו הושקע מאמץ לחפות קירות עם קרמיקה הוא בית מעוצב באופן חסר תקדים, אשר כבר במעמד הימסרו לדייר החדש הוא יוכל ליהנות משפע עיצובים עוד לפני שהניח תמונה ראשונה על הקיר.

לכן, אנו לא ממליצים להסתפק רק בקרמיקה לשם הגנה על קירות המטבח והמקלחת מרטיבות וברצפות חזקות ועמידות, אלא לחשוב גם על חיפוי קירות רב עוצמה. היכן כדאי לחפות, ומדוע?

סלון הבית

סלון הבית הוא חדר האורחים של הבית, וככזה הוא חייב להיראות ייצוגי. על כן, מומלץ לדפנו עם אריחי קרמיקה מעוטרים ומעוצבים ממיטב היצרנים. ניתן למצוא, למשל, אריחי שיש קיסר שנראים ממש כמו תמונות: סדרת "קונצ'טו" של המותג מכילה תמונות קיר ואיורי קיר ממשיים – כולם עשויים משיש גולמי תוצרת אבן קיסר! מי שמעוניין להשאיר את הסופרלטיבים הגרפיים לתמונות בלבד, יוכל עדיין ליהנות מקיר צבעוני ללא אמירה ציורית: ישנן הרבה סדרות שיש בהן הדגמים מכילים פסיפס צבעוני עם אריחים בסדרי גודל קבועים או משתנים, או פסיפס מצויר ללא אריחים, בצבע בלבד.

המטבח

המטבח בכל מקרה יעוצב עם קרמיקה, משום שלמעט מטבחי עץ חדשים העשויים מעץ עמיד (שגם זה מוטל בספק, משום שאחרי הכל גם עץ עמיד הוא עץ, וככזה הוא חשוף לרטיבות בסופו של דבר) במטבח יש לפחות שיש עבודה אחד, וקיר אחד המעוטר בקרמיקה הנובעת מאותו משטח עבודה. אנו ממליצים מאד לדפן עם אבן קיסר צבעונית ומרהיבה, או שיש אוניקס חסר תקדים בצורתו, צבעיו וחזותו.

המקלחת (חדר האמבטיה)

בחדר זה בדרך כלל ייראו קירות הקרמיקה באופן הבולט ביותר ולא בכדי. זה חדר החשוף לרטיבות ולכן חשיבות אטימתו עם קרמיקה אקוטית גם מההיבט הבטיחותי. לכן, בחדר שכזה מאד מומלץ להיעזר באריחים עמידים למים, לרצף עם טראסו או גרניט, ולקחת בחשבון גם שיקולים עיצוביים: התאמת האריחים לחדר. מומלץ להתייעץ עם מומחה עיצוב קרמיקה לפני ההחלטה על האריחים שירכיבו את חדר הרחצה שלכם.

פנו לפורטלCeramics  לצפייה בדגמי הקרמיקה המובילים בשוק, והתאמתם לבית, לחצר ולחזות המבנה!