חיפוי קרמיקה

חיפוי קרמיקה

עיצוב הבית בעזרת חיפוי קרמיקה

המטבח הוא החדר היחיד בבית בו ניתן להתקין מספר סוגים שונים של אריחים, בחיפויים שונים, וכולם משפרים את המטבח ומעניקים לו עיצוב יפה. כשרוצים לבחור בעיצוב הבית בעזרת חיפוי קרמיקה, מתחילים בהתייעצות עם המומחים.

עמודת צור קשר באתר נועדה בדיוק למטרה זו. עם השארת פרטים, תוכל לקבל ייעוץ אישי ממיטב אנשי המקצוע.

חיפוי קרמיקה

בחירת האריחים המתאימים

בחירת קרמיקה למטבח מתבצעת באמצעות שיקולי המטרות. אריחים מבריקים לחיפוי קיר אינם זהים לאריחי ריצוף. כדי להיות בטוח בבחירה הנכונה, יש לבחור באריחים מבריקים לרצפת המטבח, הבטוחים להליכה. באתר החברה ניתן למצוא את כל הטיפים לעיצוב הבית בעזרת חיפוי קרמיקה.

האזור להתקנת האריחים

לפני שתבחר את החומר המתאים, תתבקש להחליט איזה משטח הוא נועד לחפות. ניתן להתקין, למשל, קרמיקה לשירותים גם מאחורי האסלה או על החלק התחתון בקיר, וכמובן שהאריחים יכולים להמשיך עד התקרה. השירותים הם מקום פופולארי להתקנת קרמיקה, וניתן להשתמש באריחים גם על הרצפה.

הבנת ההבדלים בין סוגי האריחים השונים

המונח 'אריח' מתייחס לחומר גמיש שניתן להרכבה בשורות על גבי משטחים. כך, למשל, ניתן להרכיב קרמיקה לשירותים מאבן מחצבה, דמוי פרקט, במבוק, פורצלן וזכוכית. עיצוב הבית בעזרת חיפוי קרמיקה דמוי פרקט, שעם או במבוק, משמש בדרך כלל לריצוף.

חומרים כגון מחצבה ופורצלן מתאימים לעיצוב קרמיקה למטבח. אריחי זכוכית שמורים בדרך כלל כחומר רקע לקירות.

קביעת התקציב לפני הבחירה

קרמיקה למטבח יכולה להיות זולה, אך אריחי דמוי פרקט או לינולאום זמינים במחירים מעט יקרים, במיוחד כשמבקשים להתקין קרמיקה מעוצבת בהתאמה אישית. הכן את שיעורי הבית שלך שאתה בוחר בחומר המתאים!

סייר באתר והתרשם מגלריית התמונות שתעניק לך תובנה מקיפה לגבי החומרים הדרושים לך. לאחר מכן בדוק את החומרים המתאימים לשיפוץ הבית כך שתוכל להעריך את כמות המוצרים הדרושים להתקנה, במיוחד כשמדובר בחללים קטנים, כמו קרמיקה לשירותים.

אורח החיים של בני הבית

למרות שקרמיקה למטבח קלה לתחזוקה, עדיין יש לשמור על תוחלת החיים שלה, והתחזוקה שונה באופן מהותי מחומרי ריצוף אחרים. כשמדובר במשטחים נרחבים, עיצוב הבית בעזרת חיפוי קרמיקה הוא עמיד ויחזיק מעמד גם כשמדובר בשטח בבית המאופיין בתנועה ופעילות גבוהה.

משטחי קרמיקה יכולים להיות מעוצבים בדפוסים וגוונים אחידים והם עמידים בפני פגיעות. אך תחילה, קבע אם אורח החיים של משפחתך מתאים לגימור האריחים בהם תבחר.

אריחי רצפה עמידים להרגלי המשפחה

כשבוחרים מרצפות קרמיקה למטבח, הן חייבות להיות עמידות בפני תנועה כבדה, תנועת חיות מחמד, שפיכת מזון וחומרי ניקוי. ודא שאתה רוכש אריחי ריצוף מתאימים.

אם, למשל, תבחר אריחים לרצפה, המיועדים למעשה לחיפוי הקירות, עמידותם תהיה נמוכה מידי, מה שאומר שהם יהיו חלקלקים מידי להליכה.