קרמיקה לכיורים במטבח ובאמבטיה – קווים לדמותה

כיורים קרמיים במטבח ובאמבטיה אינם מה שהיו בעבר. בעוד אשר בעבר היה ניתן לבחור נוסחאות צורה מאד מוגבלות לכיורי החדרים הללו, אשר נעו בין כיור נירוסטה לכיור קרמיקה, שניהם בגרסה שקועה (ולא מזדקרת מעל משטח העבודה). כיום, טווח הבחירה שלכם כצרכנים השתפר פלאים, וניתן למצוא כיורים צבעוניים, בצורות מגוונות ביותר.

קביעת צורתו של הכיור

כיום, הכיור כבר אינו רק מלבני או אליפטי, וניתן לאפיין שפע של צורות להתקן הברזים החדש שלכם. ניתן לבחור בין צורות עגולות, ומצולעים אסימטריים במגוון רחב. קיבוע צורתו של הכיור – מומלץ שתיעשה באמצעות מעצב פנים אשר יבחן את תוואי המקלחת והמטבח שלכם ויציע דרכים חדשים לקבע את הכיור.

קביעת צבעו של הכיור

בחירת הצבעים מהווה אתגר חשוב ביותר לכל קניין של כיור חדש. הכיורים כיום אינם רק לבנים, שחורים וכסופים, וניתן למצוא אותם בשלל צבעים, ואפילו מרובי צבעים בכיור אחד! ישנו כיור מפסיפס קרמי צבעוני, ועוד מגוון מוצרים מעוצבים מרתקים השונים גם בצבע וגם במרקם: הם לא בהכרח חלקים, אלא מכילים מגע מחוספס או שתי וערב שנבנה ויוצר במיטב מפעלי השיש.

קביעת גודלו של הכיור

בחדר קטן, בו גודל משטח העבודה קטן לא יהיה מנוס מהצבת כיור קטן המתאים לממדים בחדר. בחדר גדול ומרכזי כמו המקלחת או המטבח חשוב שיהיה כיור גדול בו ניתן לדחוס כמות גדולה של כלים לרחצה, ובמקרה של המקלחת – שיהיה נוח לגשת אליו בכל ערב לפני שמתארגנים לשינה או בכל בוקר לפני תחילת יום העבודה.

חומרים עמידים בלבד

כל הכיורים מגיעים עם ציפוי אקריל או אמייל, מה שמאפשר לא רק ליהנות מכיור חדש אלא גם לחדש את הכיור כשהוא ישן. כעבור שנים רבות, כשהוא יתחיל לגלות סימני שחיקה, ניתן יהיה לחדש את הכיור במקום לקנות שוב פעם התקן רחצה חדש, באמצעות מילוי שכבות אקריל או אמייל מתאימות.

כל הכיורים עוצבו על ידי מיטב האדריכלים

ברזים לכיור מטבח המעוצבים והחדשים עוצבו על ידי מיטב האדריכלים, אשר שמו לעצמם לנכון לחדד את נוסחאות העיצוב שלהם וליצור כיורים מעניינים שישרו אווירה חסרת תקדים בכל חדר רחצה או מטבח. הכיורים הללו נגישים לכל מי שמעוניין להשתמש בהם, לכל הצרכים: מבישול ועד רחצה.

לכל המידע על רכישת כיורי קרמיקה למטבח ולאמבט, פנו לפורטל Ceramics!