קרמיקה דמוי פרקט

קרמיקה דמוי פרקט

כיום יותר ויותר אנשים מגלים את הנראות החיונית של בתים שמרוצפים בעץ. מדובר על מראה כפרי, שמייצר תחושת חמימות, כפריות ואינטימיות משפחתית. עם זאת לרצף עם עץ גושני או לחלופין עם פרקט, עשוי להוות מכשול הן בהיבט הכספי והן בהיבט התפעולי, כיוון שאת רוב הסוגים לא ניתן לשטוף כרגיל, הם נוטים להישחק ולקבל כתמים, ומכאן שרבים נוטים לנטוש אופציה זו. על כן טוב להכיר את האופציה של קרמיקה דמוית פרקט.


מבחר

קרמיקה דמוי פרקט מאפשרת מצד אחד לקבל את התחושה החיובית ומצד שני להימנע מהחסרונות שכבר אוזכרו. כיום ניתן למצוא קרמיקה דמוי פרקט, כך שגם מבחינת הטקסטורה ניתן לטעות שמדובר בדבר האמיתי, כך שרק שדורכים יחפים ניתן לחוש בהבדל שבין הפרקט לבין אריח הקרמיקה. אריחים אלו באים במגוון צבעים. יש לבן, יש תכלת, יש אפור, חום ועוד. כך שאם את רצפת הפרקט האמתית לרוב יש לצבוע, הרי שפה כל שצריך הוא פשוט להזמין מן המוכן.


אידאלי

ניתן להשתמש באופציה זו עבור כל הבית, אך גם ניתן לשחק עם אופציה זו עבור מקומות מסוימים. כך למשל לאחרונה נוצר טרנד לרצף את חדר האמבט עם קרמיקה דמוית פרקט, כך שהמראה שנוצר הנו שילוב בין מודרני לכפרי, בין ישן לחדש- והרושם שנוצר הוא מרהיב, חדשני וייחודי. כמו כן אופציה זו מאוד מומלצת גם עבור חדרי השינה, (מעניקה את המראה כפרי מודרני), ובטח שגם נכונה עבור מרפסות החוץ, בהן מבקשים ליצור התאמה למראה הטבעי, אך מבלי להתעסק עם נזקי השמש.


בחירה איכותית

כאשר בוחרים קרמיקה שכזו, יש לזכור שכיום ניתן למצוא אותה אצל מגוון חברות, כך שתמיד יש לבדוק את האיכות, את טיב הפירמה וכדומה, כי לעיתים מחיר זול הנו סממן של איכות ירודה, וכיוון שלא מתקינים כל יום, הרי שיש לבחור בזהירות. לבסוף ניתן לומר שמומלץ להכיר אופציה זו אם מחפשים ליצור את המראה הרומנטי מודרני שרק אריחי קרמיקה יודעים להציע, ולפני שסוגרים, תמיד יש לעבור על הגוונים השונים, ולהרוויח מהמבחר שקיים.