רהיטים מעוצבים ניתן לרכוש רהיטים הביתה בכל מיני סגנונות ובכל מיני רמות של איכות החל מרהיטים ברמת איכות נמוכה יחסית שלרוב יהיו גם רהיטים זולים ועד רהיטים מעוצבים אותם מייבאים מחו״ל. ככל שחומר הגלם איכותי יותר, הושקעה מחשבה בתכנון, בייצור ובפרטים הקטנים של הרהיט, כך הוא הופך יוקרתי, מעוצב ויקר יותר. בדיוק כפי שאנו משקיעים מחשבה בתהליך עיצוב הבית שלנו, כך המעצבים שעומדים מאחורי עיצוב הרהיטים השונים, משקיעים מחשבה באיך שהרהיט ייראה בצורתו הסופית כחלק מהיותו משתלב עם הקו העיצובי והסגנון אותם אנו מגדירים מראש. אנו מעוניינים שהרהיטים יבחרו לפי הסגנון העיצובי ובהתאם לאווירה שאנו מנסים ליצור בכל חלל וחלל ולכן עלינו לפנות לחברה, מעצב או יצרן רהיטים שידעו לעשות שימוש נכון בחומרי הגלם אליהם אנו מחוברים. חדרי שינה מעוצבים כאשר אנו מתכננים ומאבזרים את חדר השינה שלנו, אנו לוקחים בין השיקולים שלנו את בחירת המיטה המעוצבת, שכן המיטה היא מרכז החדר הן בסגנון מודרני, כפרי או קלאסי. כשאנו בוחרים מיטה נשים דגש על חומר הגלם ממנו היא מיוצרת, על הגודל שלה ועל סוג המיטה בה אנו מעוניינים שכן יש מיטות בהן המזרן מתלבש מבפנים ויש כאלה עליהן המזרן פשוט מונח. חשוב לבחור במיטה בהתאם לגודל החלל שעומד ברשותנו ולשלבה בצורה אופטימלית עם הארון, השידות, פינת האיפור ושאר הפריטים אותם אנו מעוניינים לשלב בחלל. מזנונים מעוצבים היום כמעט בכל בית בישראל יש מזנון שלרוב לוקח חלק נכבד מהמראה של הסלון. גם כאן כחלק מתהליך העיצוב מושקעת מחשבה בחומר הגלם שכן יש מזנונים עשויים עץ מלא, יש מזנונים מפורמייקה בגימורים מבריקים או מאט. בנוסף, יש כורסאות מעוצבות, פינות אוכל מעוצבות, פינות עבודה מעוצבות, סלונים ומערכות ישיבה מעוצבים ועוד. כאשר אנו מרהטים את ביתנו ובוחרים את הרהיטים השונים עלינו להתייחס לכמה קריטריונים. 1. לבדים ולחומרי הגלם. 2. לרמת הפונקציונליות, כלומר לשאול את עצמנו האם הרהיט הזה עונה על הצרכים השונים שלנו בהקשר שלו. 3. למחיר. היום ניתן לרכוש רהיטים מעוצבים במחירי מבצע. 4. על הצבעים והסגנון הכללי - ניתן היום לשלב בין סגנונות או לחלופין ללכת על קו עיצובי אחד וברור.

חדרי שינה מעוצבים

אתם בטח תוהים לעצמכם למה אנשים משקיעים כל כך בחדר השינה? רובנו לא נוטים להשקיע בנראות ועיצוב של החדר הפרטי שלנו אלא יותר בחדרים המשותפים ואלה שנחשבים יותר ציבוריים בבית. אם תעמיקו בנושא, תגיעו למסקנה שלחדר השינה חשיבות רבה, וחשוב שהוא יהיה נעים ומזמין, באותה מידה כמו הסלון והמטבח, ואפילו יותר.

כיצד ניתן לחולל שינוי בחדר השינה בזמן קצר?

מי שרוצה שינוי מרגע לרגע, כדאי שייעזר בארנה עיצוב מטבחים, גם לחדרי שינה מעוצבים. כך תוכלו לקבל את השירות המהיר ביותר, בלי פשרות. אם אתם לא רוצים להתמהמה עם העיצוב של הבית, פשוט היעזרו בבעל מקצוע ותחסכו את הטרחה. ההשקעה משתלמת לקבלת פתרון מהיר ואיכותי.

מהם העקרונות המנחים לפנג שווי בחדרי שינה מעוצבים?

רבים מגלים עניין בעיצוב הבית לפי תורת הפנג שווי, שלפיה יש לתכנן את הבית ולעצב אותו לפי זרימה אנרגטית. ישנם מספר עקרונות מנחים שמנגישים את התורה הזו עבור אנשי המערב, כדי שיוכלו להבין אותה וליישם אותה בחיי היום יום. חדר השינה, הוא המקום החשוב ביותר בבית מכיוון שבו אדם ישן. לפי הפנג שווי חשוב לתת לשינה את הכבוד הראוי לה, אסור שיהיו חסימות אנרגטיות בחדר.

כיצד לעצב את הבית בהתחשבות הזרימה אנרגטית?

אחד העקרונות הבסיסיים בנושא חדרי שינה מעוצבים הוא שיש למקם את החפצים בחלל בהתחשבות בזרימה אנרגטית. ניתן להתייעץ עם אדם שחקר את הנושא או פשוט לעקוב אחרי ההרגשה. בנוסף לכך ישנם מספר כללים בסיסיים ומוכרים כמו למשל, מיקום המראה כשהיא פונה לחלון, מיקום המיטה בהצלבה לדלת ועוד. כל אלו הם בעצם כלים כדי להרחיב את התודעה ולהבין שהחדר הוא לא רק כפי שהוא נראה אלא הוא מייצר בו מרחב אנרגטי שיש לקחת בחשבון.

כורסא בודדת מעוצבת בצבע טורקיז
כורסא בודדת מעוצבת בצבע טורקיז