דמוי פרקט לאמבטיה

קרמיקה דמוי פרקט

קרמיקה דמוי פרקט
Rate this post

פרקט הוא אחד מסוגי הריצופים שהפכו בשנים האחרונות להיות מבין הפופולאריים ביותר במדינת ישראל. מקור הריצוף הזה הוא במדינות אירופה וארצות הברית, כאשר בעונות השנה המסוימות ובאזורים צפוניים וגבוהים ישנו צורך בריצוף איכותי שיוכל לבודד בעונות הקרות את הקור העז ולשמור במקביל על כפות הרגליים היחפות חמות. רצפת הפרקט, שהינה עשויה מעץ היא המושלמת למטרות אלו. הצרכנים הישראליים התאהבו בחזות הביתית, החמימה והטבעית של הפרקט ולמעשה השאילו חזות מרהיבה זו אל פנים הבית.

רצפת הפרקט בישראל

הבחירה בריצוף פרקט בישראל היא לא בעקבות הקור, שכן כידוע רוב ימות השנה בישראל הם חמים וקיציים. מה שגורם ליותר ויותר ישראליים לבחור רצפת פרקט נובע מהחזות המיוחדת של רצפה זו ופחות בעקבות תכונות הבידוד של חומר הגלם נגד קור. לא מעט בתים בישראל שבחרו ליישם את הפרקט נהנים ממנו לתקופה מסוימת עד שהריצוף מתחיל להתנפח, להיסדק, להישרט ולהתכלות במהרה. התחזוקה בנוסף היא יחסית מאומצת להבדיל מסוגים אחרים של ריצוף דוגמת קרמיקה.

תחליפים אולטימטיביים

כיום ישנה מגמה של מציאת אלטרנטיבות טובות לרצפת הפרקט, שיוכלו להעניק את אותה החזות של הפרקט אל ללא כל החסרונות. פרקט למינציה הוא חלופה כזו, הוא זול אך לא ממש איכותי. סוג ריצוף חדש שנכנס לשוק רק בשנים האחרונות נקרא קרמיקה דמוי פרקט שמסוגל להעניק לכל בית לא רק רצפה איכותית וחזקה אלא גם חזות חמימה שמזוהה עם רצפת העץ המקורית. התחליף האולטימטיבי לרצפת הפרקט המקורי מזוהה כיום עם רצפת קרמיקה דמוי פרקט שיכולה להגיע כריצוף גרניט דמוי פרקט למשל.

מגוון יתרונות

היתרונות שריצוף זה מעניק לקהל לקוחות בישראל הם רבים ומגוונים ולמעשה הופכים אותו לסוג מעולה של ריצוף המשלב בתוכו הן את חזות העץ הביתית והטבעית של בית חמים והן פונקציונאליות גבוהה ללא צורך בתחזוקה רבה. אריחי קרמיקה הם עמידים נגד שריטות, אינם רגישים לרטיבות ותחזוקתם שואפת לאפס. רצפות עץ מנגד הן בעלות נטייה להישחק ולהתבלות ועל כן מחייבות תחזוקה רבה יותר.

קרמיקה לחדר הרחצה

קרמיקה לעומת גרניט פורצלן

קרמיקה לעומת גרניט פורצלן
Rate this post

עם התפתחות תחום הריצוף וטכנולוגיית הייצור בשנים האחרונות, אנו שומעים לא אחת את המושגים הבאים: קרמיקה, גרניט, גרניט פורצלן ועוד. חשוב לזכור כי רבים אינן מבינים לגמרי מושגים אלו ואין זה ברור תמיד מה ההבדל או השוני ביניהם. התפתחות עולם האריחים והעובדה שהם נושאים בשמות כאלה ואחרים היא תוצאה של רמת ביקוש גבוהה בקרב הצרכנים, ותוצאה של תחרות כלכלית גבוהה בין כל יצרן שמנסה להיות יותר מקורי וייחודי. המאמר הנוכחי פונה למי שמתכנן לשפץ את ביתו וברצונו להיחשף לעולם המושגים של הריצוף.

חומרי גלם

חומר הגלם הראשוני שממנו נהוג לייצר אריחי קרמיקה ופורצלן הוא קרמיקה וניתן לומר כי הפורצלן הוא ארי מסוג של קרמיקה ורמת הספיגה שלו נמוכה מ- 0.5%. רמת הספיגה של אריחי קרמיקה מחייבת לזכור כי הספיגה של האריח מצויה בגב האריח תמיד, כלומר בחלק שמודבק אל הרצפה. לפיכך יש להתייחס היטב לחומרי ההדבקה שבאמצעותם מדביקים את האריח, במקרה שלא תהיה התאמה בים סוג האריח וחומרי ההדבקה, ייתכן וייווצר מצב של התנתקות האריח ממשטח הרצפה.

הבדלים

כאמור רמת הספיגה של האריח היא בגב האריח בחלק שאותו מדביקים לרצפה, ומכאן גם נובע הצורך לשים לב אל חומרי ההדבקה. אם והחומר לא יהלום את סוג הדבק ייתכן ותתרחש התנתקות של הריצוף מהרצפה. אריחי פורצלן כמו אריחי קרמיקה שניהם עוברים תהליך דחיסת חול, ציפוי החול בחומרי זיגוג ונשרפים בתנור בטמפרטורה גבוהה. השוני העיקרי בין שני סוגי האריחים הוא סוג החול שבו נעשה שימוש. באריחי קרמיקה עושים שימוש בחול אדום או לבן ובאריחי פורצלן משלבים בנוסף חרסית.

שם שיווקי

חרסית הוא למעשה חומר שמאפשר לאריח להימצא בתנור בחום גבוה לפרק זמן לא מבוטל, ובצורה זו נוצרת העמידות והחוזק הגבוה של האריח. גרניט פורצלן הוא מושג שיווקי והוא נועד להעניק לאריחי הפורצלן דימוי של אריח אד חזק בדומה לחומר גרניט. קיימים כמה סוגים של קרמיקות וגרניט פורצלן ששונים זה מזה במבנה החומר שלהם כמו למשל אריחים מזוגגים, אריחים מגוף מלא שמורכבים מיחידה אחת וכן הלאה.

ריצוף דמוי פרקט לאמבטיה

ריצוף דמוי פרקט לאמבטיה

ריצוף דמוי פרקט לאמבטיה
Rate this post

פתרון מעולה למי שרוצה פרקט באמבטיה

מתכוונים לשפץ את חדרי הרחצה בבית בקרוב? הדבר הראשון שעליו תידרשו לתת את הדעת הוא לא אחר מתחום הריצוף והחיפוי. ברמה המעשית, החיפוי נועד לשמור ולהגן על הקירות ועל הרצפה בחלל למשך שנים ארוכות, וברמה האסתטית חזותית, החיפויים הם אלו שיכתיבו את הטון העיצוב של המרחב. חדרי האמבטיה כידוע הם חדרים רטובים מאד, הם סופגים אליהם אדים ונעשה בהם שימוש רחב בחומרי היגיינה וניקיון שונים. על כן ישנה חשיבות לחיפוי הרצפה של חדר האמבטיה בחומרים מתאימים וטובים למרחב הנידון.

בחירת חיפויים וריצופים מתאימים לחדרי האמבטיה

הגנה גבוהה על הקירות ועל הרצפה בחדרי האמבטיה תוכל ליצור מניעה של היווצרות עובשים ובנוסף תשמור עליהם לטווח הארוך. כמו כן, הריצוף חייב להיות מסוג של אנטי סליפ, כדי להקטין עד כמה שניתן את סכנת ההחלקה. יש לזכור כי לא כל האריחים המוצעים בשוק אכן יתאימו לחיפוי ולריצוף של חדרי האמבטיה, המחייבים כידוע רמת חוזק גבוהה במיוחד. כתוצאה מכך, יש לוודא כי אכן נעשה שימוש מתאים והולם למטרה. אז מהם סוגי הריצופים או החיפויים המתאימים ביותר לחדרי האמבטיה ברמה הפונקציונאלית והחזותית?

ריצוף דמוי פרקט- יתרונות

ריצוף דמוי פרקט אשר כולל שימוש באריחי גרניט פורצלן נחשב בשנים האחרונות לאחד החומרים הפופולאריים ביותר לריצוף ולחיפוי של חדרי הרחצה בישראל. מדובר בסוג של ריצוך עמיד וחזק במיוחד לטווח הארוך, ובנוסף התחזוקה של האריחים הינה מינימאלית. תודות להתפתחות הטכנולוגית החדשנית שחלה בתחום האריחים, ניתן כיום ליהנות מהיצע נרחב ועשיר של אפשרויות מגוונות שבעבר לא היו קיימות. כך למשל ניתן להשיג אריחים בעלי הדפסים דיגיטאליים, טקסטורות מחוספסות, דמויי אבן טבעית או דמויי פרקט.

אריחי גרניט פורצלן

ריצוף דמוי פרקט עם אריחי גרניט פורצלן מספק ללקוחות אפשרות בחירה מגוונת ועשירה בין גדלים שונים. החל מגודל של אחד על אחד ס"מ כדי לשלב את האריחים בצורה של פסיפס ועד למשטחים גדולים יותר של מאתיים על שלוש מאות ס"מ לצורך העניים היוצרים חזות מינימליסטית ונקייה במיוחד.

שיש גרניט למטבח

שיש גרניט – מה זה בכלל

שיש גרניט – מה זה בכלל
Rate this post

במשפחת אריחי הקרמיקה אנו מוצאים את אריחי גרניט פורצלן, אולם בעקבות טכניקת הייצור הייחודית לאריחי גרניט פורצלן הם נחשבים לאיכותיים יותר ובעלי מקדם שחיקה יותר גבוה לעומת אריחי קרמיקה. תכונות אלו הופכות את הגרניט פורצלן לאחת מהבחירות המבוקשות והמועדפות ביותר בקרב מרבית המשפצים. מקום מושבו של האפיפיור, קריית הוותיקן, נעזר בריצוף של גרניט פורצלן במסגרת ההחלטה לשפץ את הבניינים העתיקים.

כיצד מייצרים אריחים מסוג גרניט פורצלן?

אריחי גרניט פורצלן מיוצרים על ידי ערבוב של החומר הקרמי שממנו נוצר לבסוף האריח. אל האריח מוסיפים לאחר מכן צבע ובשלב הבא הוא עובר שריפה בטמפרטורה גבוהה של למעלה מאלף מעלות צלזיוס. בצורה זו ניתן להבטיח רמה מקסימאלית של אטימות החרס ובנוסף את יציקת הצבע לכל עובי האריח. כיום אפשר לייצר אריחי גרניט פורצלן בקשת רחבה במיוחד של טקסטורות וצורות שונות, וניתן לחקות גם את המרקם של פרקט העץ המוכר, של השיש, או של כל אבן טבעית מסוג אחר. אריחי פורצלן מגיעים במרקם מבריק או מט.

יתרונות גרניט פורצלן

להבדיל מאריחי קרמיקה, אריחי גרניט פורצלן נחשבים לחזקים מאד והחיתוך שלהם מדויק. מכאן יש לנו היכולת לרצף באמצעותם ולהסתפק בפוגות מאד צרות של שלושה מ"מ בלבד. כאשר מחליטים לשפץ בית או דירה ישנה, אפשר להדביק את אריחי גרניט פורצלן על הריצוף הקיים ובאמצעות כך ליהנות מחיסכון משמעותי בהוצאות עבודות הפירוק והריצוף הישן. ניתן לרצף באמצעות אריחים אלו משטחי בטון או להניחם על חול דחוס, בכל מקרה ישנן דרישות אחרות והן מושפעות מהחלטתו הסופית של בעל הבית.

חוזק מרבי

בכל אופן יש לפנות אך ורק אל רצף מיומן ומקצועי שבקיא בחומר ויודע כיצד ומהי הדרך הטובה ביותר לעבוד איתו. יש לעשות שימוש בדבק מתאים ולהניח כל רובה על בסיס בטון או דבק אפוקסי במטרה להימנע ממצבים של שקיעת הריצוף, התרוממות האריחים וחדירת מים. היתרון הבולט ביותר של אריחי גרניט פורצלן לריצוף נובע מרמת החוזק הגבוהה שלו ולפיכך נעשה בו שימוש היכן שנדרש ריצוף חזק ואיכותי מאד.

ברז מוזהב על רקע קיר קרמיקה ירוקה

עזרה בבחירת קרמיקה

עזרה בבחירת קרמיקה
5 (100%) 1 vote

במאמר זה נספק עבורכם את כל המידע על בחירה מוצלחת ומומלצת של קרמיקה. חשוב לעקוב מקרוב אחר העצות במאמר זה על מנת לזכות את הבית שלכם בקרמיקה העמידה והשמישה ביותר לכל חדר וחדר. לקוחות רבים טעו בבחירת מוצרי הקרמיקה שלהם ושילמו במוצרים לא עמידים או מוצרים שהם ניסו לצבוע והדבר לא עלה בידם בשל אי ידיעת ההרכב הכימי של החומר. לכן, חשוב לדעת היכן אתם מכוונים להציב קרמיקה, ולפעול לפי הכתוב במאמר:

חדר אמבטיה מעוצב

קרמיקה כחומר המדמה ריצוף עץ

קרמיקה מסוג גרניט פורצלן, או בשמה המקוצר – פורצלן, תוכל לסייע לכם בדיוק במטרה זו. כידוע, בעלי בתים רבים חוששים מתופעות הלוואי של העץ כמו ההתנפחות, הרגישות הרבה למים, החשיפה לטרמיטים ותולעי עץ, וחמור מכך – רגישות החומר למפגעים פיזיים בעצמות נמוכות יחסית. גרניט פורצלן מדמה את העץ במדויק. בביקורת מבנים שנערכה על ידי אדריכלים הם היו בטוחים שמדובר בעץ חי בטרם מיששו את הריצוף. החסרון בקרמיקה מסוג זה הוא שהיא אינה מזוגגת וביחס לקרמיקות אחרות נחשבת לפגיעה בקלות, על אף שבהשוואה לעץ היא נחשבת עמידה יותר.

קרמיקה כחומר לריצוף גנים

אין כמו הקוטו על מנת להשיג מטרה זו. הקוטו, או בשמו העממי – טרה קוטה, היא קרמיקה שנועדה בדיוק להתמודדות עם תנאי חוץ: היא לא רגישה למים, ומסוגלת לספוח אותם בקלות ולא להיפגע מהם ולו במעט. בשל כך שהיא סופחת מי גשם, היא גם עלולה לספוח את המים של הצבע, באם תחליטו לצבוע אותה. לכן, לא מומלץ לצבוע קרמיקה מסוג זה. הדבר פשוט יהיה בטל בשישים וידהה כעבור ימים ספורים.

אריחי קרמיקה למטבח או חיפוי זכוכית ?

קרמיקה לריצוף חדרי בית רטובים כגון מטבח ומקלחת

בחדרים אלו אין מקום ולו לטעות הכי קטנה: חשיפה לשמן, חשיפה למים, חשיפה לחום וקור פשוט יוצרת מרחב של מפגעים שיכול להזיק לסוגי קרמיקה רבים: לא אם מדובר בקרמיקה מסוג טראסו. הטראסו מורכב מבלטות חזקות ועמידות הן למים והן לנזקי טמפרטורה משתנים. הטראסו ניתן לצביעה ולחיתוך בצורות שונות על פי הזמנה. חשוב להקפיד ולרצף הן את המטבח והן את המקלחת בריצוף זה בלבד.

אמבטיה סופר מודרנית

עיצוב אמבטיה

עיצוב אמבטיה
Rate this post

כידוע, האמבטיה היא הרכיב החשוב ביותר בחדר המקלחת. בעבר, חשיבותה הייתה פחותה מהיום. כאשר דיירים היו נכנסים לבית שהם קנו לאחר אישור המשכנתא, הם היו מגלים שיש רק סוג אחד של אמבטיה שהם יכלו לבחור: אמבטיה לבנה בצורת אליפסה שיכולה להיות ממוקמת רק במקביל לקיר. כיום, לעומת זאת, מיטב העיצובים מהארץ ומחו"ל קיימים וזמינים לכל לקוח. הם מאפשרים לכם לרכוש אמבטיות בגדלים וצורות שונות לחלוטין: ריבוע, מלבן, עיגול מלא, ועוד. האמבטיות הללו יכולות להיות ממוקמות היכן שתבקשו, ללא תלות בפינה כלשהי בחדר.

פרדוקס החופש

בשל כך שאופני עיצוב אמבטיה שיש ברשותנו התעצמו ונעשו מגוונים למדי, קל מאד ללכת לאיבוד ולבחור מוצר אשר לא באמת מתאים לעיצוב הביתי שלנו. לשם כך, כתבנו עבורכם את המאמר הבא אשר יסייע לכם לבחור אמבטיה מעוצבת, תוך הקפדה על כללי עיצוב ביתי שיסייעו לכם לשמור על צביון הבית ואף להשביח אותו מבחינה עיצובית.

חשבו על מיקום לאמבטיה בתוך החדר

כבר אין צורך לחשוב על פינה או קיר. פשוט חשבו על כל נקודת ציון שהיא בה תבקשו לשים את האמבטיה. זה אפשרי, זה נגיש, ואם מבוקשכם – להציב את האמבטיה במרכז החדר, הדבר בהחלט בר ביצוע כיום. החשיבה על מיקום האמבטיה היא שתנחה אתכם לקראת הצבת שאר רכיבי המקלחת בהמשך הדרך שלכם בעיצוב החדר. לאחר שחשבתם על מיקום נאות במסגרת תהליך עיצוב אמבטיה, עברו לשלב הבא.

חשבו על צורת האמבטיה המבוקשת לכם

כעת זהו הזמן לחשוב על צורת האמבטיה והגודל שלה: לכמה אנשים היא תשמש? מה תהיה הצורה שלה? המחשבה על מיקום האמבטיה, ולאחר מכן על הצורה היא שקובעת את צביון חדר האמבטיה כולו. מראה מיוחד של האמבטיה אמנם ימשוך תשומת לב מקרב חבריכם, אך חשוב לבחור בצורה שמצאה חן בעיניכם ולא בצורה הכי נדירה על מנת לחוש מיוחדים ביחס לשוק.

חשבו על צבע האמבטיה

כעת, נותר לכם לחשוב על הצבע של האמבטיה שתבקשו לרכוש לעצמכם. ניתן לרכוש אמבטיות בשלל צבעים, ולכן חשוב לבחור את הצבע בקפידה. על מנת להשלים הליך עיצוב אמבטיה, מוטב כי יסייע לכם מעצב פנים מטעם חברת שיווק האמבטיות.

עיצוב חדר אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה
Rate this post

כאשר אנו מבקשים לקדם עיצוב חדרי אמבטיה עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים שיסייעו לנו לבצע את עבודתנו נכוחה. ראשית כל, עלינו לקחת בחשבון מהו סוג האמבטיה שאנו מעוניינים לעצב עבור ביתנו. האם האמבטיה תעוצב בסגנון הישן, בו האמבטיה האליפטית מקבילה לקיר, והדוש נמצא בפינת החדר, או שמא נבחר בעיצוב חדיש יותר, במסגרתו האמבטיה ממוקמת שלא בצמוד לקיר ומאפשרת מרחב תמרון גדול יותר בחדר? כמו כן, האם נבחר בריצוף שיש בהיר או שמא נעדיף ריצוף קרמיקה אשר בדרך כלל כהה יותר? על סוגיות אלו נפרט בהרחבה במאמר זה.

מיקום אתרי חדר האמבטיה

כפי שצויין בתחילת המאמר, חדר אמבטיה במתכונתו הישנה עוצב כך שהאמבט עצמו מוקם במקביל לקיר כלשהו, והדוש היה בדיוק בפינת החדר. עיצוב זה יצר שבלוניות מסוימת בבתי אב רבים, שבלוניות שנפרצה בעידן המודרני. כעת, ניתן לבחור אמבטיות שהן אינן בהכרח לבנות ואינן בהכרח אליפטיות, אלא בצורות שונות, ובהצבה בכל מקום בחדר האמבטיה. בנוסף, הדור יכול להיות ממוקם אף הוא באופן חופשי. דרך זו של מיקום אתרי החדר יוצרת עיצוב חדרי אמבטיה בצורה ייחודית אשר לא נראתה כמוה בעבר.

סוג ריצוף חדר האמבטיה

ריצופי חדר האמבטיה המקובלים בשוק הם ריצוף מאבני שיש או ריצוף מאבני קרמיקה עמידה במיוחד מסוג מטרצו. ריצופים אלו אינם חשופים לסדקים, ונועדו לעבוד עם מים בהיקף גדול. חשוב להתאים את הריצופים הללו לנוף חדר האמבטיה שלכם מבחינת צורה וצבע. חשוב להתייעץ עם מעצב פנים בעל אוריינטציה בתחום חדרי האמבטיה בטרם תחליטו על ריצוף מושכל לחדר זה.

התקני האחסון בחדר האמבטיה

התקני האחסון בחדר האמבטיה מהווים אף הם חלק אינטגרלי של עיצוב חדרי אמבטיה. התקני אחסון אלו מהווים אסופה של ארונות ומגירות אשר פותרים את בעיות האחסון בחדר. חשוב לרכוש התקנים שיהיו מסוגלים לגרום לנו לחיות ברווחה בחדר זה, ולא לחוש כי אנו מאחסנים שם ציוד בצפיפות. במידה וזה המצב, יש לבחון אפשרויות להוספת ארונות נוספים. יש לדאוג לפרזול מעוצב ונוח על כל ארון ומגירה.

עיצוב מקלחת ילדים באביזרי אמבטיה

עיצוב מקלחת ילדים באביזרי אמבטיה
Rate this post

במאמר זה נדון בחשיבות עיצוב מקלחת ילדים באביזרי אמבטיה. עיצוב שכזה מצריך מאיתנו מחשבה על מקלחת הילדים, ואחסונה באביזרי בטיחות לילדים, אשר גם יסבו להם אושר שעה שהם נמצאים בפנים. להלן מספר אנקדוטות חשובות על עיצוב מקלחת ילדים באביזרי אמבטיה בטוחים מסוג זה:

הקפידו על הכנסת אביזרים נטולי עופרת

כידוע, הן בסין והן בארה"ב התגלו במפעלי צעצועי האמבטיה הגדולים אביזרים שיש בהם עופרת. חשוב לוודא שזה לא רואה כאן: מומלץ לקרוא את רכיבי המשחק או הצעצוע שתרכשו לילדים שלכם בעודכם אוחזים בחבילה, או לשאול את המוכר על הימצאות עופרת במידה ולא מצאתם זאת כתוב. במידה וישנה עופרת באחוזים זוטרים ומעלה (מעל 10%) מומלץ מאד שלא לרכוש את הצעצוע שתכננתם, אך לפצות את הילד בצעצוע דומה אשר יסב לו הנאה רבה במקלחת.

הקפידו על רכישת משחקים לבני גילו של הילד שלכם

קניית משחקים לקטנים ממנו עלולה לגרום לו להשתעמם. לעומת זאת, קניית צעצועים לגילאים גדולים ממנו עשויה לאתגר אותו שלא לצורך. חשוב, בסך הכל, להסב לו את ה GOOD TIME האפשרי בחדר האמבטיה, ותו לא. עיצוב מקלחת ילדים באביזרי אמבטיה מומלץ הוא לשאול מוכרים של חנויות לדברי ילדים אודות צעצועים מומלצים לילד בגיל מסוים.

הכנסת אביזרי אחסון למקלחות ילדים

בדומה לרכישת משחקי האמבט, הכנסת התקני אחסון לילדים דומה מאד במתכונתה לקניית משחקים. יש להקפיד על התקני אחסון נטולי עופרת, או כאלו המכילים עופרת בהיקף זניח, ולרכוש התקני אחסון אשר חיוניים לילד שלכם: כאלו שבהם הוא יכול להניח את כלי הרחצה שלו ומעט משחקי האמבטיה שקניתם לו. בדרך כלל יהיה מדובר במספר מדפים קטנים אשר ניתן להדביק את האמבטיה או לחבר אליה באופן קבוע.

קניית ראשי רחצה וגיגית לתינוקות

גם בקניית ראשי רחצה זעירים לילדים קטנים, וקניית גיגיות לתינוקות חשוב להקפיד על קניית הגודל הנכון שיתאים לילדים שלכם. מומלץ להתייעץ עם צוות החנות אודות רכישת המוצרים הללו על מנת שידעו להתאים לילדים שלכם את המידות להם הם זקוקים.

מקלחת מעוצבת

מקלחות מעוצבות

מקלחות מעוצבות
Rate this post

 מעוניינים במידע על מקלחות מעוצבות? במאמר זה נלמד כיצד יש לבחון מקלחות מסוגים אלו ולהחליט האם הם מהווים חדרי מקלחת מעוצבים בסטנדרטים שאנו מעוניינים בהם. המאמר יבהיר בקצרה מהן הנקודות שחשוב לבדוק בטרם תרכשו מקלחות מעוצבות ותחליטו שאלו הם חדרי האמבטיה שלם לשנים הבאות.

איכות התקני הרחצה שלכם ומיקומם

התקני הרחצה הם ללא ספק האביזרים החשובים ביותר בחדר האמבטיה שלכם: הדוש והאמבטיה. חשוב לשים לב שהמראה שלהם תואם את הציפיות שלכם. לידיעה, כיום המבחר שיש עבור דוש ועבור אמבטיה הנו רב ומכיל מגוון רחב של אמבטיות, ברזי אינטרפוץ וראשי דוש. יש לבחור רק התקנים אשר רמת העיצוב שלהם נושאת חן בעיניכם. יחד עם זאת, חשוב להתייעץ עם צוות עיצוב הפנים של החברה לשיווק מקלחות מעוצבות. צוות זה יידע לנתב אתכם אל עבר מוצרי העיצוב הראשונים במעלה.

איכות הריצוף

ישנם סוגים רבים של אפשרויות לריצוף חדר האמבטיה. אנו סבורים כי השתיים המומלצות ביותר הן ריצוף שיש או ריצוף קרמיקה חזקה מסוג מטרצו. חומרים אלו נודעים כפריטי ריצוף חזקים במיוחד, אשר עמידים בפני מכות ורקיעות חזקות, ומסוגלים להכיל כמות רבה של מים מבלי להתנפח, להיסדק או להיפגע בדרך אחרת. חשוב מאד להקפיד על איכות ריצוף מעוצבת. גם בנושא זה, מוטב להתייעץ עם מעצב הפנים בחנות האמבטיות לשם קבלת עצות נדירות שיסייעו לכם להשביח את המקלחת שלכם.

איכות התקני האחסון

חשוב לבחור בהתקני אחסון בהיקף בו תבקשו לאחסן חפצים בהם. בנוסף, יש לבחור בפריטי פרזול בעלי עצמה, אשר יוסיפו לכם לאיכות חדר האמבטיה. פריטי פרזול בגדלים שונים וצורות מגוונות יוסיפו נופך ויתרמו רבות למראה החיצוני של חדר האמבטיה שלכם. התקני האחסון אשר ניתן לרכוש הם ארונות, מגירות המוצבות מתחת לכיור, והתקנים עיליים קטנים המוצבים על השיש.

חשוב לבדוק כמה שיותר סוגים שת התקני אחסון ולהחליט על הקנייה הן על רקע נוחות והן על רקע העיצוב וההשתלבות הנאותה של הפריטים עם רכיבי האמבטיה והמקלחת הקיימים בחדר. הקפדה על שילוב עיצובי אשר לא יוצר דיסוננס תשביח לכם את חדר האמבטיה לאין ערוך.