אמבטיות ומקלחונים באיכות גבוהה ועיצובים מרהיבים

אמבטיות ומקלחונים הפכו בשנים האחרונות למוקד עיצובי בבתים פרטיים וגם בבתי מלון ועסקים, עם התפתחות תחום הטכנולוגיה והחידושים הייחודיים אשר נכסו אל תחום עיצוב האמבטיות ומקלחונים, ניתן לראות כי עיצובים ייחודיים של הדפסות, שימוש בחומרי גלם חדישים, שילוב רטרו עם חדיש הופכים את העיצוב לקל, מהנה ומיוחד. ישנם אביזרים רבים שניתן לשלב בעיצוב אמבטיות, כגון מתלה למגבות, מתקנים יוקרתיים לסבונים פטנטים ופיתוחים לשמירה על חסכון במים וכד'.

רוצים לדעת הכל על אמבטיות ומקלחונים?


כל המידע החשוב ביותר, מה כדאי לרכוש בעבור האמבטיה ומה אסור, מה ניתן לשדרג במקלחונים ומה אסור לפספס...
הכל על מקלחונים – מקלחונים המשמשים לרחצה יום יומית של בני הבית עלולים להיות חשופים למגוון רב של בעיות נפוצות הכוללות בין היתר: רטיבות, החלקה, שבירה ולכלוכים.
על כן יש להקפיד ולבחור במקלחונים אמינים ועמידים אשר מיוצרים מחומרי גלם איכותיים הניתנים לניקוי קל ופשוט יחד עם סגירה הרמטית שתמנע יציאת מים ורטיבות ומשטח מונע החלקה איכותי.
חשוב לציין כי אם מחכים ומחפשים ניתן למצוא מקלחונים וקרמיקה לאמבטיה במבצע. חשוב לזכור שלמרות המבצע יש לחפש מקלחונים יעילים עד מאוד בניצול שטח מצומצם וקטן ויחד עם זאת במתן תחושה של נוחות מרבית והנאה. 
הכל על אמבטיות – בעבר היו האמבטיות הביתיות נחלתם של העמידים והעשירים, כיום כל אדם יכול להרשות לעצמו את מבנה האמבטיה בביתו הפרטי.
האמבטיות מאפשרות לנו את הפינוק האולטימטיבי והאווירה הייחודית של רוגע גם בבתנו הפרטי.
את האמבטיה בשונה ממקלחון יש לתחזק באופן שוטף, לנקות ולהקפיד על שימוש נכון, על מנת ליהנות מיתרונותיה הרבים.

אם ברשותכם מבנה קטן אשר לו מתאים מקלחון או שמא אתם בעלי בית מרווח ומעוניינים באמבטיות.. השמים הם הגבול בעיצובים מרהיבים, גדלים מיוחדים ובחומרים עמידים ואיכותיים הן לאמבטיות והן למקלחונים.

 ג'קוזי של חברת דרים גרדן - מה בתמונה ? ג'קוזי באיכות גבוהה ועיצוב מרהיב


לאתר דרים גרדן ורכישת ג'קוזי