ארונות אמבטיה

נושאים: אמבטיות
כל הסוגים במחירים משתלמים

ארונות אמבטיה

כל הסוגים במחירים משתלמים

פשרות הן חלק בלתי נפרד מהחיים. הן מחייבות אותנו לגלות גמישות נוכח אילוצים ונסיבות ולא אחת פשרה אחת גוררת אחרת. עם זאת, בזכות חידושים ופיתוחים יש תחומים רבים שבהם הפשרות הפכו עם השנים, איך לומר, פחות כואבות. אם בעבר היה נהוג לחשוב שנוח זה לא בהכרח יפה או שסגנון מעוצב ומוקפד מחייב אותנו לזנוח את ההיבט הפונקציונאלי, הרי שכיום אין זה בהכרח כך. בעיצוב הבית יש כיום יותר ויותר אפשרויות למצוא את האיזון המתאים בין עיצוב ומראה מוקפד ובין פונקציונאליות.

מהפכה עיצובית

בתחום האמבטיות וחדרי השירותים מתחוללת בשנים האחרונות מהפכה של ממש שבה ניתן לרקוד בקלות רבה על שתי החתונות הללו. הטנגו העדים שתמיד נדמה לנו שבו איכשהו העיצוב נפגע על חשבון היעילות, הולך ונהיה יותר ויותר מאוזן. קחו למשל את חדרי האמבטיה שלנו. אם בעבר נהוג היה לראות במרבית הבתים בישראל את אותה אמבטיה, אותן אסלות וכמובן את אותם הארונות הרי שכיום המבחר גדל והוא מאפשר לכל אחד למצוא את המוצרים שיתאימו לו הן בהיבט השימושי והן בהיבט העיצובי.

לשמירה על סדר

אחד הדברים החשובים בחדר האמבטיה הוא כמובן ארונות האמבטיה. הם אלה שאחראיים לסדר המופתי שישרור בחדר האמבטיה ולתחושת הניקיון שהיא כה חיונית. ארונות אמבטיה טובים יתנו לנו מענה לכל מוצרי האמבטיה מה שיאפשר לנו ליהנות מחוויית רחצה טובה ומפנקת. הם ייקחו בחשבון את הגודל של החלל ובמידת הצורך ניתן למצוא כיום שלל פתרונות אחסון נוחים גם לחללי קטנים.

סוגי ארונות

ניתן למצוא ארונות אמבטיה תלויים שחוסכים מקום ובהם ניתן לאפסן את כל החפצים של חדר האמבטיה או כאלה שיונחו על הרצפה, הכל על פי העדפה. ניתן להשתמש ב- ארונות הזזה לחדר האמבטיה כפריט עיצובי שיתפוס את העין ויצור לחלל כולו טוויסט מעניין עם ידיות דקורטיביות, צבע מיוחד או אפילו הדסים. מה שחשוב הוא לוודא כי הארונות עשויים מחומר שיהיה עמיד בפני לחות ומים כך שיאריך ויחזיק מעמד לאורך שנים. מומלץ לבחור ארונות אמבטיה אצל מומחה שיוכל לתת לכם מענה הולם. לכל דרישה ולכל אילוץ. .


תמונה של אמבטית ג'קוזי לגינה של חברת דרים גרדן


לפרטים נוספים ורכישת ג'קוזי מומלץ