ארונות אמבטיה מעוצבים

נושאים: אמבטיות
אודות ארונות אמבטיה מעוצבים אין מדובר בסיסמא: בחירת ארונות אמבטיה מעוצבים היא עובדה מוגמרת ההולכת לצידם של אלו הבוחרים לעשות שינוי של ממש בחדר האמבטיה הביתי, תוך עיבוי של העיצוב המיושן הקלאסי למשהו אחר. במאמר זה נדבר מעט אודות – מהי בחירה מוצלחת של ארונות אמבטיה בעיצוב.

הדבר תלי, כמובן, גם במבנה החדר הקיים, אולם ניתן אף לבחור ארון כזה שיהיה אחראי לשינוי דרסטי בתוואי העיצוב, תוך שהוא מספק אמירה אחרת לחדר האמבט, בהתאם למי ולמה שאתם כיום.

הגישה הנכונה לבחירת עיצוב ארונות האמבט

אם אתם יודעים לומר שהסגנון העיצובי יהיה טבעי כפרי, או מודרני מבוסס אלומיניום – נראה שאתם כבר יודעים אילו ארונות לבחור. ברור כי צבע הארון אינו פרמטר יחידי בבחירה זו. יש לתת מענה גם לצורת הארון המבוקש: ארון צמוד קרקע, ארון מרחף, ארון מעוגל, ארון שפיצים חדים, פינות קטומות וכדומה. הבחירה היא אך ורק בידכם ויש לכם מגוון רב.

עמידות – מה חשוב לדעת

רצוי מאוד לוודא כי חומר הייצור הם באיכות גבוהה ומתאימים להתקנה בחדר האמבט. על העצים להיות מתקפלים ועמידים; המתכות – אלחלד; וידיות הפרזול – עשויות מחומרי איכות עמידים ביותר. יש לבחון ולבדוק חומרים חדשים מהם מייצרים ארונות אמבטיה, על מנת לוודא כי הארון שרכשתם לאמבט הוא מהעמידים ביותר שניתן למצוא בשוק, על מנת שיש אתכם משך שנים רבות.

מה מומלץ לבדוק בתחום הפונקציונאליות?

חשוב עד מאוד לוודא כי התכולה שתוכננה להתאפסן בחדר האמבט אכן מתאימה לגודלו. יש לוודא כי המדפים מחולקים באופן פרופורציונאלי למוצרי הצריכה בהם אתם עושים שימוש בחדר האמבט: מגבות, מגירות ועוד.

בחינת האחריות על ארונות האמבט

יש לבדוק את משך תקופת האחריות שקיבלתם, מה היא כוללת, למה אתם זכאים בעבור האחריות שלכם ועוד. ראוי לבדוק כיצד החנות ממנה רכשתם את המוצר תעדכן אתכם בנוגע למוצרים עתידיים בהם אתם עשויים להביע עניין, למשל – באמצעות הצטרפות לרשימת תפוצה, או בדואר.

כיצד מתחילים?

איננו מצפים מכן להיות מתמחים בארונות אמבטיה, שלא להזכיר ארונות אמבטיה מעוצבים. אף אחד מאיתנו לא נולד עם חוש עיצובי – זהו כישרון נרכש. כך או כך, תוכלו להשתמש ברשת האינטרנט העמוסה לעייפה במידע הנוגע בעיצוב ביתי, החל מחדר המטבח וכלה בחדר האמבטיה וקומת הגג ועד קרמיקה מעוצבת לקירות. באתרים אלו תוכלו לבחון את ניסיונה של החברה המדוברת בייבוא, שיווק, או ייצור המוצר בו אתם מעוניינים ולהחליט האם לתקשר עם אותה חברה, או שמא לבחור באחרת.

ראו גם: הלבשת אמבטיה