ברזים למטבח

נושאים: כלים סניטרים
בחירת ברזים אינה החלטה פשוטה ו אנחנו רוצים להיות בטוחים שנקבל תמורה נאה לכספנו ורוצים להבטיח לעצמנו נוחות שימוש ועמידות לאורך שנים.

יש מוצרים בבית שאנחנו לא מקדישים להם תשומת לב מרבית. ידוע לכל שבחירת סלון, מיטה, טלוויזיה או מחשב הן החלטות חשובות שיש להתייעץ לפני ביצוען עם מומחה ולא נעלה על דעתנו לרכוש מוצר מהסוג הזה בחנויות לא מוכרות. אנחנו רוצים להיות בטוחים שנקבל תמורה נאה לכספנו ורוצים להבטיח לעצמנו נוחות שימוש ועמידות לאורך שנים. כך גם עדים לגבי מוצרים קטנים שאנחנו לא תמיד מבחינים בהם. זה כולל את ברזי הבית ובהם ברזים לכיור והאמבטיות.

ברזים למטבח מוצר פשוט? לא בהכרח

לכאורה ברז מטבח הוא מוצר פשוט. מטרתו היא אחת- להעביר מים מהצנרת אל האמבטיה, או הכיורים בפועל מדובר על מוצר מתוחכם הרבה יותר שיש כמה וכמה גורמים שעליהם יש לתת את הדעת בבחירת ברזים. ברז כידוע עשוי מפלדה. יש סוגים שונים של פלדות וההבדל ביניהן הא באיכות שלהן שנקבעת על פי צפיפות החומר. פלדה איכותית היא כבדה יותר, עמידה יותר וחזקה יותר ומכאן שתחזיק מעמד לאורך שנים. בנוסף, יש פלדות שלא יחלידו ומכאן שמן פלדת אל- חלד.

מה מבטיח אריכות ימים?

מעבר להיבט של החומר עצמו יש עוד רכיבים שמהם עשוי הברז כמו גומיות למשל. גומיות הן דבר חשוב מאד מפני שהן משפיעות על איכות הברז. גומיות לא איכותיות יתרופפו וישחקו במהירות מכל מגע עם המים ובמהרה ייצרו דליפות שיביאו לבזבוז מים. מעבר לכך שי כיום חידושים ופיתוחים שהופכים את השימוש ברזים למטבח לנוח יותר כמו למשל ברז נשלף. בברזים מסוג זה חשוב לבחור מוצר איכותי שבו לא יהיו תקלות ויישמר עמיד לאורך שנים.

עיצוב

בחירת ברזים אינה החלטה פשוטה כיוון שיש המון דגמים (כגון ברזים עתיקים), צורות ואיכויות של מוצרים. מומחה מקצועי יכול לסייע לכם למצוא את הברז שיתאים לכל אחד מהחללים בבית, בין אם מדובר על המטבח או על חדרי האמבטיות. חשוב לבחור ברזים בעיצובים שיתאימו ליתר המוצרים והריהוט הקיים וכך שייצור בחלל הרמוניה ואיזון. בבחירת ברז לחדר האמבטיה הקפידו לבחור ברזים בעיצוב דומה גם לכיורים כך שישתלבו זה עם זה. בדרך זו תצרו חלל עם תחושה הרמונית וזורמת.

ברזים למטבח