חדרי שינה מעוצבים

למה אנחנו הכי מחכים בסוף כל יום? להיכנס לחדר השינה המפנק שעיצבנו לעצמנו, לצפות קצת בטלוויזיה על המזרון הרך ולהירדם בתוך חלל מרגיע, שלו ורומנטי.
חדרי שינה מעוצבים הפכו להיות טרנד היסטרי בתחום העיצובי ואנחנו כאן בכדי לחשוף בפניכם את 6 הדברים שלא כדאי לפסוח עליהם כחלק מהיותכם מעצבים את חדר השינה שלכם, דברים שישאירו לכם מקום למחשבה. 1. סגנון - קודם כל דמיינו איזה סגנון הכי בא לכם שיאפיין את חדר השינה שלכם. האם אתם מחוברים לצבעים נקיים כמו לבן או שמנת ומינימליזם זה מה שעושה לכם נעים בלב או שמא קישוטים, עיטורים ומשחק של מרקמים יכניסו אתכם אל הפוך באהבה. בחרו סגנון וכך תוכלו להמשיך את תהליך עיצוב חדר השינה שלכם בהתאם לחומרי הגלם המאפיינים את אותו קו עיצובי. 2. מיטה - למיטה יש תפקיד מרכזי בעיצוב חדר השינה. היא לרוב תמוקם במרכז החדר ולכן יש לה חשיבות מכרעת בעיצוב ובאווירה הסופיים. מלבד העובדה שעליכם לחשוב אם ברצונכם מיטה עשויה עץ מלא מסיבי, מיטה המשלבת מתכת או מיטה בציפוי בד, גם למצעים יש תפקיד באווירה הכללית. 3. תאורה - תאורה משפיעה על האווירה את זה כולנו יודעים. אנו ממליצים לבחור בגופי תאורה שיהפכו את חדר השינה שלכם למקום חם, רומנטי ומפנק. הימנעו מתאורה קרה, בהירה ומסנוורת, לכו על גופי תאורה עומדים והשקיעו במנורות הצד שליד המיטה. 4. וילונות- אנו ממליצים לכם בחום לא לוותר על עיצוב וילון לחדר השינה. הוילון לא רק מספק לנו יתרון פונקציונלי שכן הוא מונע מהאור המציק לחדור בימי שבת כשיש לנו עוד שעה אחת של חסד, אלא גם יוצר מאין יוקרה, רוך ומסגרת לחדר השינה. 5. רצפה - הרצפה המושלמת לכל חדר שינה היא פרקט. פרקט העץ בין אם עץ מלא או דמוי עץ יוצר חמימות, נעים להלך עליו יחפים ואין מה לעשות, לעץ יש משהו שאי אפשר לקחת ממנו. כיום ניתן להשיג ריצוף דמוי פרקט שנותן פתרון דומה למי שלא אוהב את הפרקט ומעדיף ריצוף לחדר השינה 6. אביזרים משלימים - תמונה, כורסא מפנקת עליה אפשר לשבת מכורבלים עם כוס תה וספר אהוב הם רק דוגמאות לאבזור חדר השינה שלנו. גם מדפי ספרים, שטיח רך ונקי, שידות הצד הם חלק מהאביזרים המשלימים שייתנו את הטון בחדר השינה.

דרכים ראויות לעיצוב חדר השינה

חדרי שינה מעוצבים מתאפיינים, ראשית כל, בטעם אישי. ישנם כאלו המעדיפים מאפיינים של מינימליזם, שעבורם משרה שלווה; אחרים יאהבו תחושות אחרות – כמו יוקרה ופאר, שיתאפיינו בעיטורים וקישוטים שונים. חדרי שינה מעוצבים יכולים להיות בצמוד לחדר ארונות, מה שייתר את הצורך למקום ארונות נוספים במרחב השינה. מובן שגם הצבעים השולטים בחדר מהווים רכיב משמעותי בעיצוב האישי של חדר השינה, בנוסף לבחירות רבות נוספות המושפעות מהעדפותיהם של שוכני החדר.

על אף האמור, המלצות והצעות שונות יתאימו לכל חדר שינה שנבחר. לדוגמא – רצוי של לכלול טלוויזיה בעיצוב חדר השינה. יתר על כן, מומלץ לדאוג להפרדה מוחלטת בין החדר לבין מטלות יומיומיות ולא לערב בו עניינים הקשורים לעבודה – זאת כיוון שהחדר מיועד למטרה היחידה והמקודשת של שינה בלבד. חדרי שינה מעוצבים הם בעלי תפקיד משמעותי באיכות השינה.

ארנה עיצוב רהיטים יסייעו לכם ברצון בעיצוב חדר השינה הבא שלכם, כמו גם בענייני עיצוב מזנונים, עיצוב ספות ועוד.