חנות קרמיקה בבני ברק

חנות קרמיקה בבני ברק מציעה את כל יתרונות החיפוי האפשריים באמצעות קרמיקה: ריצוף, חיפוי קירות וקניית שיש עיבוד למקלחות ומטבחים. החנות מתמחה בכל סוגי השירותים שניתנים עבור קרמיקה ויכולה, לצד ייעוץ ומכירה, גם לשפץ רכיבי קרמיקה קיימים, למשל לבצע חידוש אמבטיה מצופה אקריל או אמייל. להלן סל שירותיה של חנות קרמיקה בבני ברק.

מכירת קרמיקה

משווקים את כל סוגי אריחי קרמיקה: טראסו, גרניט פורצלן, טרה קוטה, וגם שיש המיועד לדיפון משטחי עיבוד: אבן קיסר, אוניקס, וכל סוג אחר של שיש המתאים לבתיכם. מוצע מגוון רחב של עיצובים עבור כל סוג של שיש או קרמיקה. תינתן הדרכה מלאה אודות תחזוקת השיש לאורך זמן, כולל חומרי ניקוי שמומלץ להשתמש בהם על מנת לשמור על השיש ולא להרוס אותו. כך, למשל, עבור שיש אבן קיסר רק "סנו אבן קיסר" יהיה מתאים לניקוי כללי, וסנו 00 יתאים להסרת אבנית. כל חומר אחר יפגום באיכות השיש וידרדר את מצבו.

חידוש קרמיקה קיימת

שירות זה תקף בעיקר עבור אמבטיות. ניתן לחדש התקני רחצה אלו על ידי מילויים בחומר הציפוי שלכם: אקריל או אמייל. עובדים עם כל סוגי האמבטיות ומאפשרים ללקוח ליהנות שוב מאמבטיה כמו חדשה. חנות קרמיקה בבני ברק מבצעת את השינוי המיוחל באזורים שונים בעיר.

סיוע בעיצוב הבית עם קרמיקה

יינתנו טובות העצות לגבי הדרך לעצב את הבית באמצעות קרמיקה. ההוראות שיינתנו קשורות הן למראה האריח מבחינה גונית והן לצורת האריח. כך, למשל, במקום לקנות עץ טבעי שיצריך מכם תחזוקה במחיר יקר, ניתן לרכוש גרניט פורצלן עבור רצפת הבית לחיסכון וגם הנגשת מראה של עץ ביעילות ובקלות בכל ביתניתן גם לבחור את סוג העץ שברצונכם לדמות: מייפל, אגוז, ברוש, אורן, וכד'.

אחריות על כל משטחי הקרמיקה

תעודת האחריות תקפה אך ורק אם השתמשתם במוצרים בהתאם להנחיות היצרן ולכן כדאי לקרוא שוב את הפרק" מכירת קרמיקה" במאמר זה – שם הסברנו בקווים כלליים כיצד יש לנקות סוגי אריחים ומשטחים מסוימים. בנוסף, תעודת האחריות תקפה בכפוף לסעיפים נוספים אשר כדאי לקרוא אודותיהם במסמך הרשמי טרם הרכישה.

קרמיקה