חנות קרמיקה בשוהם

נושאים: קרמיקה

חנות קרמיקה בשוהם והסביבה

כידוע, קרמיקה משמשת עבור נדבכים רבים בעיצוב הביתי, חלקם חובה וחלקם לגמרי נדבכי רשות. כך, למשל, סלון ניתן לעצב עם פרקטים וגינה ניתן לעצב גם עם דקים, אבל אמבטיה ומטבח, בייחוד כשמדובר בשיש העיבוד הגבוה – ניתן לעצב אך ורק עם אבן. 
בין אם אתם לקוחות שלא מתכננים לצבוע על אריחי הקרמיקה ובין אם הנכם מאלו שמתעתדים לעצב באמצעותה את כל הבית – מומלץ שיהיה לכם קשר עם ספק קרמיקה מקצועי שיוכל לענות על כל שאלותיכם ולהמליץ על האריחים הכדאיים ביותר בכל מצב.

האם כל מה שנחשב לפונקציונלי בקרמיקה בהכרח מעיד על התפשרות עיצובית: למשל בתחום העץ?

כלל וכלל לא. ישנן טכניקות ייצור ובייחוד טכניקות צביעה מתקדמות מאד אשר מסוגלות לחקות כל חומר קיים, כולל העץ הטבעי. כזו היא למשל קרמיקת גרניט פורצלן. 
זוהי קרמיקה חומה מחוספסת, כאשר החספוס מחקה גילופי עץ אותנטיים. ניתן לבחור אפילו את סוג העץ שמעוניינים להעמיד פנים שיש לכם בבית: מייפל, ברוש, אורן, וכד'. 
מה אתם מרוויחים בזה? לא תצטרכו להשקיע בתחזוקה שוטפת של רכיבי עץ אמתי, הוצאה יקרה לכל הדעות שבבתים מסוימים עוברת את הוצאות התדלוק או רכישת דיו למדפסות. בנוסף, תהיה לכם אבן יציבה שתוכל להרגיש לכם ולאורחים שלכם כמו העץ האמתי.
על אריח שכזה ממליצים מאד צוות עובדי חנות קרמיקה בשוהם, שכן כפי שנוכחתם לדעת הוא פותר המון בעיות.
דוגמה נוספת. יש לכם חצר עמוסה לעייפה בהתקני מתכת כסופים: כסאות עם רגליים כסופות מאלומיניום, שולחנות בגימור דומה, גדר אלומיניום או נירוסטה, וכד'. ניתן לרכוש שיש טרה קוטה אפור דמוי מתכת שיהווה המשך עיצובי לטקסטורה הזו. הטרה קוטה גם לא ניתן לצביעה שכן הוא סופח כל סוג של נוזל, כולל נוזלים סמיכים כמו צבע רטוב, אבל בחצר "מתכתית" כמו זו שתיארנו הוא משתלב מצוין, ונחשב לעמיד וחזק מאד.

האם בכל פעם שמתבלה רכיב עשוי קרמיקה צריך לקנות חדש? האם יש דרך לחדש רכיב קיים?

תלוי באיזה רכיב מדובר. ברור שאם מדובר בנדל"ן, ובייחוד נדל"ן להשקעה, אצל ספק מקצועי כמו חנות קרמיקה בשוהם, כמו בכל חנות מקצועית אחרת, לא יהיה פתרון זולת קניית אריחים חדשים, אבל אם מדובר על התקן רחצה כמו ג'קוזי או אמבטיה בהחלט ניתן לחדש ולמלא את הציפוי בו. 
בחנות עובדים גם עם אקריל וגם עם אמייל ועל כן ניתן לחדש התקני רחצה משני הסוגים.
קרמיקה בשוהם