לקבוע את הטון העיצובי

נושאים: ריצופים
האם הריצוף יכול לקבוע את הטון העיצובי כולו השורר בבית? ריצוף הינו אחד מן האלמנטים החשובים בבית. סגנון הריצוף יכול לקבוע את הטון העיצובי כולו השורר בבית. בעזרת מרצפות מסוגים שונים ניתן לייצר אווירה מסוימת בין כתלי הבית ובכך להשיג את קו העיצוב הנחשק לבית המגורים. בעזרת ריצוף ניתן לשוות לבית מראה כפרי וחמים, בעזרתו ניתן לשוות לבית מראה נקי וקלאסי, ניתן לשחק עם גווני המרצפות או בכלל לבחור חיפוי רצפה מסוג עץ.

האפשרויות:

אפשרויות ריצוף הבית הן רבות ומגוונות. מפרקט עץ, דרך לימינציה, ואפילו pvc משיש, גרניט פורצלן, דרן מרצפות צפחה ועד קרמיקה. האפשרויות לריצוף הבית הן רבות ומגוונות ונעות בין מחירים שונים כאשר לכל סוג ריצוף יתרונות וחסרונות משלו.

רצפת עץ:

פרקט עץ יתאים מאד למי שמעוניין להשיג בביותו אווירה "קואזית" וחמימה בסגנון הבתים מבודדי החום באירופה. יחד עם זאת ועל אף כי ריצוף מסוג פרקט משדר יוקרה הוא רגיש מאד לשריטות של רהיטים נגררים, עקבים, חומרי ניקוי כימיים, כלור ורטיבות.

דמוי עץ:

לימינציה היא האלטרנטיבה הפחות יקרה לריצוף עץ, הלימינציה עשויה פלסטיק דמוי עץ וברמה האסתטתית היא משיגה את אותה המטרה בדומה לפרקט – חמימות וכפריות ביתית. הלימינציה אינה מודבקת לרצפה ואין צורך לעקור את המרצפות הישנות אלא היא מולבשת מעל הרצפה הישנה בשיטה של "רצפה צפה" הלימנציה עמידה יותר מן הפרקט ומתאימה מאד לחדרי ילדים.

קלאסיקה:

שיש הוא ריצוף קלאסי המשדר אקסקלוסיביות וסגנון חיים כמו גם רמת חיים גבוה, הוא מתאים יותר לסגנון ולאקלים הים תיכוני מאשר הפרקט אך גם הוא רגיש עד מאד לכתמים ואחזקתו דורשת ליטוש ופוליש באופן תכוף.

איכות ועמידות:

גרניט פורצלן הינו תו תקן של איכות אלו הן מרצפות חזקות הנראות טוב והעמידות בפני כל סוגי חומרי הניקוי והאקונומיקה, עמידות בפני רטיבות ומשרתות את בעליהן לאורך שנים טובות.

ישנו בנמצא עוד מגוון רחב של אפשרויות ריצוף כגון, רצפות צפחה, קרמיקה ועוד, בחירת הריצוף תשפיע עד מאד כל כל מראה הבית ובחירת ריצוף חדש תשנה כליל את כל בית המגורים שלכם.