מה כדאי לדעת אודות חיפוי זכוכית

המטבח הוא החדר המרכזי בבית והטרנד בן ימינו הוא לחדש ולשפר אותו, כדי להפכו לבעל מראה יוקרתי יותר ועם זאת, גם פונקציונאלי יותר לשימוש.

המטבח הוא חלק מהמראה הראשוני שמתקבל אצל אורחי הבית וזוהי אחת הסיבות בגללה חשוב שיהיה מרשים; מסיבות דומות ראוי להשתמש בחומרים שיסייעו לו לשמור על המראה האיכותי שלו למשך זמן.

לרוב, קירות המטבח מצופים ריצוף קרמיקה בין הארונות לשיש; לעיתים אין כל ציפוי. על מנת לחשוב מעט מחוץ לקופסא ולאפשר רעיון מרענן וחדש לעיצוב המטבח, אפשר להשתמש בשיטה שונה לעומת זו הקלאסית; אנו מדברים, כמובן, על חיפוי זכוכית. שיטה זו מעניקה למטבח מראה איכותי, ייחודי ופשוט שונה ממה שיצא לנו להכיר עד כה. השיטה משלב עבודת חיפוי מקצועית עם פיתוחים טכנולוגיים חדשניים וקריצה אומנותית – מה שהופך את המטבח למקום בעל תפקיד גדול הרבה יותר מחלל אפייה ובישול. בהמשך המאמר נעניק מעט יותר רקע אודות חיפוי זכוכית למטבח ומה שמאפיין אותו.

חיפוי זכוכית למטבח – פיתוח ומקור

חיפוי קיר זכוכית התפתח משיפורים טכנולוגיים בני ימינו, העושים שימוש בחומרי גלם חדשים. מדובר במשטח זכוכית אטומה ומחוסמת המאפשרת שימושי חיפוי רבים. יצרנים רבנים עושים שימוש בחיפוי זכוכית זה להוספת תחושת יוקרה, בשילוב לוגואים וצבעים שונים. שיטה זו משמשת גם למטבחים פרטיים. סגנון חדשני זה מוסיף למטבח אסתטיקה נקייה ויוצאת דופן, כמו גם תכונות של פונקציונאליות, כולל אחזקה קלה ועמידות איתה למשך זמן.

עמידות ואיכות

חיפוי קיר זכוכית מאפשרת שמירה על המטבח מבלאי הנוצר במשך השנים. מטבח ללא חיפוי סובלים מבלאי גדול יותר בשלב מוקדם יחסית בחיי המטבח. המטבח אינו מכיל שכבת מגן, המסוגלת לספוג חומרים מזיקים שונים. חיפוי זכוכית אינו סופג את אותם חומרים כימיים המגיעים ונפלטים ממקורות שונים; הוא גם אינו משתנה מפעילותם של אותם חומרים. חיפוי זכוכית עמיד גם בפני שינויי טמפרטורה – תופעה שכיחה ותכופה בחדר המטבח. תכונה זו של עמידות אינה מאפשר את החימום ההדרגתי, גם בטמפרטורות גבוהות.

הדברת הזכוכית על הקיר מבוצעת על-ידי דבק סניטרי מיוחד המונע הצטברות עובש. נוסף על כך, נעשה שימוש בצבעים עמידים לתנאים המשתנים של המטבח.

מי מבצע

באם אתם רוצים להבטיח התקנה בטוחה, רצוי שתרכשו את המוצר והשירות רק מחברה אמינה ובעלת שם. גם באם אתם מתפתים לרכוש מוצר במחיר נמוך – זכרו לבדוק את האנשים העומדים מאחורי החברה, ההתקנה והמוצר הזה.