מה רצינו לדעת אודות ארונות אמבט ועוד לא שאלנו?

נושאים: אמבטיות
בחירת פריטים כחלק מעיצוב חדר האמבטיה מהווה לרוב פעילות חד פעמית. טרם כניסה לדירה החדשה, הדיירים הנרגשים יכולים לבקר באחת מהחנויות המיועדות למכירת כלים סניטריים ואמבט, על מנת לבחור את הפריטים הבסיסיים והפריטים בהם הם מעוניינים ולבצע את הבחירה הטובה ביותר שהם יכולים, שכן, לאחר התקנת כל אלו, יהיה עליהם לחיות עם הבחירה שלהם, לטובה ולרעה.

לכל הדעות, הבחירה של כל אחד מהפריטים חייבת להיעשות תוך מחשבה מעמיקה. באותו מידה, גם ארונות האמבט צריכים לקבל את המחשבה המעמיקה שלהם בנוגע לעיצובם והתאמתם לחלל החדר.

במאמר זה ריכזנו מספר עצות שימושיות שיסייעו לכם לבצע את הבחירה הנ"ל על הצד הטוב.

התחשבו בעיצוב, אך גם בפונקציונאליות

זה נכון שרובנו תופסים ארונות אמבט כפריט חזותי בעלי מטרה עיקרית – שיפור חזות החדר. בפועל, ארון אמבטיה מיועד להרבה יותר מכך; לארון זה ישנה השפעה חזקה על ניצול פוטנציאלי של חדר הרחצה שלנו. בשל כך, טרם בחירת ארונות אמבטיה עודפים, יש לבדוק לעומק את מידות הארון: אורך, רוחב ועומק, כדי להבטיח מקום מספק לכל הפריטים שתהיו מעוניינים לאחסן בהן, החל מתכשירי היגיינה שונים לילדים, מבוגרים ותינוקות, כמו גם תרופות (רק שלא יהיו בהישג ידם של ילדים).

בסופו של דבר המקום הטבעי ביותר עבור מוצרים אלו הוא חדר האמבט; בחירה בארון קטן תאלץ אתכם לשנע את מוצרי האמבט וההיגיינה לאחד מהחדרים האחרים בבית וחבל.

בנוסף, רצוי להקפיד שבחלקו העליון של הארון, יהיה מקום מספק עבור מוצרי הרחצה הבסיסיים ביותר: סבון ידיים, סבון רחצה, סבון פנים, כלי גילוח ותכשירי ניקוי שיניים. בימינו ניתן למצוא ארונות אמבט מעוצבים היטב, בחנויות שונות לעיצוב הבית, שאינם מצליחים לענות על דרישה בסיסית זו.

בחרו ארונות אמבט איכותיים ורק אחר-כך - מעוצבים

התקנת ארון אמבט – עלותו אינה פחותה מרכישת ארון חדש. לרוב מדובר בפעולה עבורה תזדקקו שירותים מקצועיים. ייתכן שיהיה עליכם להזמין סבלים שיוכלו למקום את ארון האמבט במקומו המיועד, נוסף על שרברב שיחבר אליו את הצינור הנכון, כמו גם איש חשמל שיחבר אליו פריטי תאורה ושקעי חשמל מתאימים.

מסיבות אלו, כבר בעת הרכישה, אין סיבה להתפשר על איכות המוצר: רצוי לבחור ברזים וארונות האמבט האיכותיים ביותר שניתן למצוא. זכרו כי חדר האמבט הוא החדר הרטוב ביותר בבית, וחומרים שאינם מתאימים למים ואינם אוהבים מים, עשויים להתבלות במהירות רבה.