מתקין קמינים

מה לקחת בחשבון לפני שבוחרים מתקין קמין?

מתקין קמינים

אז בחרתם את הקמין המועדף עליכם וכעת כל מה שצריך זה לבחור מתקין קמין מקצועי שיבצע את העבודה על הצד בטוב ביותר. מכיון ומדובר במוצר חימום, נושא הבטיחות חשוב מאין כמוהו. מלבד העובדה שהקמין אותו אתם רוכשים חייב להיות מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי ולעמוד בתקנים בינלאומיים, התקנה נכונה חשובה לא פחות. התקנה נכונה תאפשר לכם לישון בראש שקט, ליהנות מבטיחות מקסימלית וגם תבוא לידי ביטוי בהסבר מקצועי ומפורט על ידי בעל המקצוע שיכלול בין השאר כיצד עליכם לתפעל את הקמין, מתי יש לבצע תחזוקה של קרמיקה, איך לשמור על עמידותו ועוד.

http://www.ceramics.co.il/%D7%A7%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%94

 

יש הבדל בין התקנה של קמין גז, עץ או נפט שכן לכל קמין מערכת הפעלה לגמרי אחרת. טרם אתם בוחרים בעל מקצוע או חברה להתקנת הקמין או הקמינים אותם רכשתם עליכם לבדוק שהם אכן מחזיקים בכל האישורים המתאימים המעידים על המקצועיות שלהם בתחום. התקנה של קמין איננה משחק ילדים. יש לשים לב לחלל בו אנו מעוניינים להתקין את הקמין ועל פיו לבחור את הקמין המתאים ביותר. בנוסף, סוג החומר (נפט, עץ או גז) חשוב גם הוא ועלינו לבחור אותו בהתאם לתקציב העומד ברשותנו, לאווירה שאנו רוצים ליצור, לרמת הבטיחות בה אנו מעוניינים וכמובן לסגנון העיצובי שמנחה את החלל הספיציפי והבית כולו.


 

לכל קמין יש מפרט טכני שונה לחלוטין על פי קובעים את מאפייני הארובה. יש לשים לב כי מיקום הדלק, בלון הגז או העץ יהיו יבשים, בטיחותיים ונוחים לשימוש.


 

אז איך תבחרו את מתקין הקמין שלכם?

1. המלצות - אין כמו המלצה מפה לאוזן. אם אתם מכיר מישהו או מישהו שנהנים מהקמין שלהם כבר מספר שנים, בקשו המלצה על מתקין קמין

מקצועי. אם אין לכם מישהו שאתם מכירים נסו לפנות לאחד מאתרי האינטרנט ולאתר המלצות דרך אתרים של בעלי מקצוע או אפילו הפייסבוק יכול לעשות עבודה נפלאה.

2. ותק וניסיון- ככל שהמתקין התנסה ביותר התקנות, זה מעיד על רמת המקצועיות שלו.