סגנונות בחיפוי עץ לקיר

בשנים האחרונות קירות הבטון, שהתרגלנו לראות בנוף המקומי, מקבלים שדרוג אמיתי: חיפוי עץ איכותי ומרהיב. כך קירות פנימיים וחיצוניים כאחד יכולים להפוך ליצירות אומנות של ממש.

כובש את העיר: חיפוי עץ לקיר

כבר אי אפשר להתעלם מהתופעה. יותר ויותר מעצבי פנים ואדריכלים משלבים חיפויי עץ במבנים – מבחוץ ומבפנים. הדבר נכון הן לגבי מבנים פרטיים והן לגבי מבנים מסחריים ועסקיים. חיפוי העץ משווה למבנה מראה יוקרתי ועם זאת טבעי, ויכול לכסות קירות שלמים או רק חלקים מהם, לרבות כגידור למרפסות. החיבור בין העץ לבטון נראה כמעט טבעי, ולכן הופך לפופולרי יותר מתמיד.

חיפוי טבעי או סינתטי?

ההחלטה הראשונה שיש לקבל לגבי סגנון חיפוי עץ לקיר נוגעת לחומר הגלם. האפשרויות הקיימות הן עץ טבעי מסוגים שונים או חומר דמוי עץ, שנראה כמו הדבר האמיתי. בבחירה יש לקחת בחשבון את מיקום החיפוי, פנימי או חיצוני, וכמובן את התקציב שעומד לרשותכם. אמנם ישנם סוגי עץ טבעי שעמידים יותר בתנאי מזג האוויר, כמו עץ האיפאה, אך הפתרון הסינתטי בכל זאת עמיד יותר בתנאי חוץ וגם נוח לתחזוקה. בכל מקרה אתם מקבלים תוצאה דקורטיבית שפשוט נראית מצוין.

חיפוי עץ לקיר – סגנונות שחובה להכיר

ציפוי תלת-ממד הוא אחד הסגנונות המעניינים שישנם, בו העץ בולט יותר או פחות לקבלת מרקם מרתק. אם התרגלתם לראות את משטחי הפרקט רק על הרצפה, כעת הם עוברים לקירות ומצפים אותם "מכף רגל ועד ראש" – וזהו סגנון עיצובי נוסף שעליכם להכיר. גם משטחי הדק יכולים לשמש כחיפוי איכותי ויפהפה לקירות הבטון, באמצעות ציפוי של קורות עץ ארוכים. אלו רק סגנונות מעטים של חיפוי מתוך המבחר הרב. אל תהססו לבחון לעומק את האפשרויות השונות וכמובן להתייעץ עם הספק.

חיפוי בהתאמה אישית

כמו בתחום קרמיקה, אין סוף לצורות, לדוגמאות ולרעיונות בעולם החיפויים. אתם כלקוחות רק מרוויחים מההיצע, ויכולים לבחור את הסגנון שאתם אוהבים, בסדר הגודל שאתם צריכים. חברה שמתמחה בחיפויי עץ לקיר יודעת להמליץ לכם על הפתרונות שמתאימים לצורכיכם ולסוג המבנה שברשותכם: מגדל מגורים, משרד הייטק, חנות בגדים וכיוצא בזה.