צבעים של פרקטים

נושאים: פרקטים
יצאנו לבדוק איזה אפשרויות יש לנו והופתענו לגלות עד כמה אפשר להתאים את הפרקט לצבעים ולסגנון הבית

פרקטים ניתן לרכוש כיום במגוון גדול מאד של צבעים וטקסטורות, לכל עץ גוון משלו ומראה שמעניק לו את הייחודיות. השוני בין העצים השונים בהם עושים שימוש בריצוף טמון לא רק במראה אלא גם בחוזק ובעמידות, מומלץ מאד לקיים ייעוץ מקצועי טרם התקנת הפרקט על מנת להתאים את סוג העץ ממנו הוא עשוי לכל חדר על פי השימוש הייעודי לו.

צבעים של פרקטים

פלטת צבעים של פרקטים עומדת לרשותכם באולם התצוגה כמו גם דוגמאות של משטחים שונים למראה עיניים טוב יותר המאפשר קבלת החלטה מושכלת. להלן כמה דוגמאות של גווני צבעים פופולרים לפרקט:

גוון לבן: עץ אלון – צבע בהיר על גבול הלבן. נחשב לעץ פופולרי מאד בזכות רמת הקושי והעמידות שלו והמראה הכפרי הגס יחסית. ישנו גם אלון במראה אדמדם יותר המתאים לחללים גדולים וגם לחוץ.

גוון צהוב – עץ איטאובה ואיריקו – עצים המגיעים אלינו מדרום אמריקה הרחוקה, שניהם בעלי גוון צהבהב שעשוי להתפתח לכדי אדמדם בשל השמן המצוי בהם.

חום כהה אדמדם – גוון עץ זה מוכר לנו מאד בזכות עצי המהגוני, הגוון הייחודי הזה הוא בחירתם של רבים בשל החמימות שהוא מפיץ בחלל מיד. כמו המהגוני גם האגוז והדובדבן מעניקים מראה חום דומה אך שונה (הניואנסים של כל משטח עץ משחקים תפקיד מהותי מאד).

ישנם הרבה מאד עצים נוספים ולכל אחד מהם גוון ייחודי. חשוב לציין כי מכיוון שרבים מהפרקטים עשויים למינציה ניתן להדגיש ולחזק גוונים מסויימים, כך שאם רק תחפשו במקום הנכון תמצאו את הצבע המדוייק ואת הטקסטורה שאתם רוצים. אנחנו בהרקולס מחזיקים במגוון צבעים של פרקטים רחב במיוחד, אנו מאמינים שניתן ורצוי לשלב בין הגוונים, להעניק לחדרי השינה גוון בהיר למשל ולסלון גוון פרקט כהה ודרמטי. ניתן לשלב אין ספור שילובים ולהגיע לתוצאות מדהימות ביופיין.

כל הפרקטים שאנו מייבאים עשויים ממיטב חומרי הגלם בטכנולוגיה חדשנית ומאפשרים עמידות לאורך שנים רבות. ההתקנה מבוצעת על ידי אנשי מקוע ואנו מעניקים אחריות לפרקט לתקופה משמעותית. מוזמנים להגיע לאולם התצוגה.