אומנות הפסיפס

פסיפס משולב בריצוף
פסיפס משולב בריצוף
אומנות הפסיפס
Rate this post

יותר ויותר יצירות פסיפס המורכבות מכמה אלמנטים שיחדיו יוצרים תמונה אחידה וגדולה, נכנסות כיום אל תוך הבתים. למרות שמקור הפסיפס הוא מתקופות רחוקות בעבר והשימוש בו כבר אפיין תרבויות עתיקות, אנו עדים כיום להיותו של מוצר עתיק זה, פופולארי ומבוקש מאד בקרב מעצבי הפנים המודרניים. בתים בעיצוב מודרני במילים אחרות לרוב כוללים בתוכם יצירות פסיפס מרשימות. בחדרי האמבטיה בעיקר ובכלל במסגרת ריצוף הבית, נעשה לא אחת שימוש בדקורים של פסיפס.

שילוב עבודות פסיפס באופנים מגוונים ברחבי הבית

בעלי מקצוע בעלי וותק רב לרבות בוגרי לימודים של עיצוב פנים מתחילים, יעידו על כך שישנה אפשרות לשלב במגוון רחב של אופנים את יצירות הפסיפס. זאת בעקבות המגוון הרחב של הדגמים הכוללים עיטורים שונים וצבעים מגוונים שמשתלבים בצורות עשירות ומעניינות. ניתן להבחין בכל מיני סגנונות עיצוב מיוחדים במסגרת המבחר הגדול של הפסיפסים. כך לדוגמא ניתן למצוא לאורך חיפויי קירות הבית כפס ארוך או על משטחי הריצוף ניתן להבחין באלמנט בודד. ניתן לשדרג את המראה החד גוני של החדרים והרצפות על ידי שבירתו.

עיצוב פנים בפסיפס

גם אצל מעצבי הפנים בענף המסעדות, מכוני הספר ועסקים אחרים שמעוניינים בחזות יותר מעוצבת המעבירה מסר יוקרתי ואומנותי כאחד, מככבים הדקורים מפסיפס. אחת מהתכונות הבולטות שמייחדות את הפסיפס היא היוקרה שהוא משדר לרבות ההיסטוריה הארוכה של השימוש בו במסגרת בניית ארמונות ומוקמות קדושים נוספים לתרבויות עתיקות. מלבד זאת מורכבותם של הרכיבים שיוצרים את התמונה והידיעה כי היצירה יכולה לבדה להתבצע אך ורק על ידי האומן, מעניקים כבוד ויוקרה לפסיפס כפי שראוי לו לקבל.

לימודי אומנות הפסיפס

ניתן לשלב את הפסיפס לא רק במבנים אלא גם בחללים חיצוניים כמו למשל בחצרות הבית, במרפסת או בקירות. כיום ניתן ללמוד את אומנות הפסיפס במסגרת קורסי אומנות שונים המכשירים את התלמידים לעבוד בשלל טכניקות שונות של הדבקה ושילוב צבעים ביצירות הפסיפס. הלימודים מאפשרים לבוגרים לעבוד לא רק בצורה יפה אלא גם איכותית, למען קבלה של יצירה עמידה לאורך שנים וחסינה נגד תנאי מזג אוויר קיצוניים.

קניית ראשי רחצה וגיגית לתינוקות

גם בקניית ראשי רחצה זעירים לילדים קטנים, וקניית גיגיות לתינוקות חשוב להקפיד על קניית הגודל הנכון שיתאים לילדים שלכם. מומלץ להתייעץ עם צוות החנות אודות רכישת המוצרים הללו על מנת שידעו להתאים לילדים שלכם את המידות להם הם זקוקים.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
325 views
שיש ומשטחי עבודה
325 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
309 views
ריצוף ופרקטים
309 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.