איך לעצב מטבח קטן

איך לעצב מטבח קטן
Rate this post

מטבחים- עיצוב מטבח קטן והקשר לחיפוי זכוכית 

לא כול אחד יכול להרשות לעצמו ליהנות ממטבח רחב ידיים, מגמות הדיור בארץ ובעולם גורמות לבתים שלנו להיות קטנים יותר ובהתאם גם למטבחים שלנו להיות קטנים. רוב האנשים אשר חיים בערים הגדולות לומדים לחיות עם מטבחים קטנים יחסית או אפילו מטבחים קטנים מאוד. אנשים רבים גרים בדירות שכורות שבהן פעמים רבות המטבחים הם ממש כוכים קטנים ופונקציונאליים בלבד. ולא מקום שבו ניתן ממש לשבת בנוחות וליהנות מחדר נעים ומרווח.

חיפוי זכוכית מעוצב עם כיתוב
ceramics.co.il
shimon

איך לעצב מטבחים קטנים וצפופים

כול אחד חולם על מטבחים גדולים ורחבי ידיים, מטבחים שיש בהם משטח עבודה גדול, מקום למכשירי חשמל רבים, מקום לשולחן גדול ומזמין שניתן לשבת בו כול החברים או כול המשפחה וליהנות. אך גם מטבחים בינוניים או מטבחים קטנים ניתן לעצב בצורה שתחמיא להם ומעט תטשטש את הגודל הקטן של מטבחים אלה. כך למשל אם יש לכם מטבחים קטנים כדאי לשכוח מצבעים שונים ועזים. אם יש לכם מטבחים קטנים הצבע הלבן צריך לשלוט בהם. אם אתם אוהבים צבעים עזים, שמרו אותם עבור חדרים אחרים בבית. מטבח קטן, כאשר הוא צבוע בלבן מקבל אשליה של מרחב גדול יותר.

חיפוי מטבח רועי וסיניה
ceramics

חשיבות סדר וארגון בתוך מטבחים קטנים

כאשר יש לכם מטבחים קטנים דאגו שיהיו תמיד מאורגנים ומסודרים. מטבחים קטנים שיש בהם בלגן, ועומס של מכשירי חשמל, חפצים שונים, קופסאות תבלינים, ומגוון חפצים שונים עוד יראה אפילו קטן עוד יותר ממה שהוא באמת. חשוב כי משטחים בתוך מטבחים קטנים יהיו מפונים לגמרי ואת כול החפצים שמקומם במטבח תאפסנו במקומות אחסון שונים. אם אין פתרונות אחסון מספיקים במטבח, אחסנו חפצים במרפסת שירות או בחדר אחר בבית אך אל תתנו למשטחים בתוך מטבחים קטנים להיות עמוסי חפצים. יש טריקים שונים כמו הוספת מראה על אחד הקירות כדי ליצור אשליה של חדר גדול יותר ואם יש חלונות בתוך מטבחים קטנים אל תכסו אותם בוילונות או תריסים ותנו למרחב בחוץ להוסיף מרחב לחדרי מטבחים קטנים שלכם ואל תשכחו את חיפוי הזכוכית שיכול לגרום למטבח שלכם לקבל עומק עם הדפסה של נופים  .

ceramics
חיפוי זכוכית אפור בהיר

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
325 views
שיש ומשטחי עבודה
325 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
309 views
ריצוף ופרקטים
309 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.