אסלות מעוצבות ואסלות תלויות

חדר אמבטיה מפואר
רעיונות לעיצוב הבית
August 15, 2017
ארון אמבטיה
ארונות אמבטיה
August 15, 2017

בחירת אסלות איכותיות

לא קונים אסלות ואביזרים למקלחת לפני שמתייעצים עם המומחים בלאונרדו 077-729-8762

אם בעבר חדר האמבטיה וחדר השירותים לא בדיוק היו החללים בהם היינו משקיעים בעיצוב ובכל פרט קטן בכדי ליצור משהו מיוחד, היום רבים מהאנשים דווקא כן מחפשים את המקום הזה להרגיש שחדר האמבטיה שלהם מזכיר חדר אמבטיה בבית מלון יוקרתי, בספא או במסעדת יוקרה. אולי לא תאמינו אבל בעידן שבו עיצוב מודרני נכנס באלמנטים כאלה ואחרים בכל בית, לאסלה יש תפקיד חשוב בתהליך העיצוב של חדר האמבטיה. בשונה מאסלת מונובלוק שהיא אסלה המחוברת לרצפה ובה לרוב הניאגרה החיצונית עשויה חרס, אסלה תלויה איננה נוגעת ברצפה כלל וכלל.

בין היתרונות של אסלות תלויות בחדר האמבטיה טמון בעובדה שקל יותר לנקות מתחת לאסלה, שכן אין מה שמחבר בין האסלה לרצפה ולכן קל להגיע עם סמרטוט מתחת לאסלה. בנוסף, באסלה התלויה הניאגרה איננה נראית לעין שכן היא בנויה בתוך הקיר, כאשר כל מה שאנו רואים הוא לחצן ההפעלה שמגיע בעיצובים וסגנונות שונים.

תוכלו למצוא באתר ‘לאונרדו מקלחונים’ מגוון אסלות תלויות ומתקדמות במחירים הזולים בארץ!

ceramics.co.il

סוגי אסלות תלויות

בשונה מאסלות מחוברות לרצפה בהן המבחר והמגוון לא כל כך רחב, באסלות תלויות יש המון המון סוגים. יש אסלות תלויות עגולות, אסלות תלויות מרובעות והן נחשבות לדקרוטיביות, פרקטיות ומוכנסות ישירות אל תוך הקיר. המחיר של אסלות תלויות גבוה יותר ממחיר של אסלות אך אם חושבים על הטווח הארוך אין ספק שההפרש הזה שווה השקעה לטווח הארוך אין מבחינה עיצובית והן מבחינה פרקטית. אסלות תלויות משדרות ניקיון עיצובי, עיצוב קלאסי שמשתלב נפלא עם כל מיני סוגים של חיפויים וסוגי קרמיקות. אסלות תלויות הן למעשה אסלות מעוצבות בהן הושקעה מחשבה על כל הפרטים החל מהעיצוב, הנוחות בישיבה, הגודל, חומרי הגלם מהם האסלה מיוצרת ורמת הגימור. אז אם אתם מתכננים חדר אמבטיה או חדר שירותים חדש, אנו ממליצים לכם לשקול את האופציה להתקין אסלה תלויה שתשרת אתכם שנים קדימה ותשתלב בצורה מושלמת עם הכיור, המקלחון, המראה וחיפוי הקרמיקה אותם אתם בוחרים להתקין. כל שנותר עכשיו זה לגשת לחנות הקרובה ולבחור את האסלה המתאימה לכם ובעיצוב המתאים לבית שלך

בלאונרדו תמצאו מגוון אסלות וניאגרות איכותיות במחירים הזולים בארץ- חייגו עכשיו

ceramics.co.il

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד