ארונות אמבטיה

ארונות אמבטיה
Rate this post

ארון אמבטיה

שיפוץ חדר האמבטיה

הגעתם לרגע הזה, לו חיכיתים כל כך הרבה ואתם מחליטים לשדרג את חדר המקלחת שלכם. בין אם אתם משפצים עכשיו דירה קיימת, את כולה או חלקים ממנה, או אם אתם נמצאים בהתרגשות של עיצוב הבית החדש שקניתם ותכך תיכנסו אליו, חדר האמבטיה, הוא בלי שום צל ספק אחד החדרים, בהם אנחנו מתבקשים להשקיע המון מחשבה.

ceramics.co.il

ניצול מקום

כיצד לנצל כל סנטימטר בחדר, כיצד לשמור על ניקיון ואסטטיות ובעיקר כיצד נקבל, תחושה של רוגע ונעימות, מאחד החדרים האינטימיים ביותר בתור המרחב הפרטי שלנו. חדר האמבטיה בשנים האחרונות, מקבל יותר ויותר פוקוס מבעבר ובצדק. אם בעבר, התרגלנו לכך שיש לנו מקלחת או אמבטיה, כיור כדי לשטוף פנים מול המראה, ארונות שתופסים לנו את מירב החלל, והעיקר הוא להכנס לחדר האמבטיה, לעשות את מה שאנחנו צריכים ולצאת, הרי שכיום חדר המקלחת הפך לפנינה של הבית.

עוצב על ידי לאונרדו-אברהם

החשיבות של ארונות אמבטיה

החשיבות שלו על ההשפעה היומיומת שלנו הולכת וגדלה, חדר אמבטיה מעוצב, ונעים לעין, יגרום לנו לתחשות נעימות ובעיקר ירגיע אותנו, מהלחצים של היום יום. חשיבות ארונות אמבטיה לכן כאשר אנחנו מסתכלים על אותו חדר אמבטיה, בו חשוב לנו לנצל כל מטר מהחדר, ומטרתינו היא: גם לא להרגיש תחושה של צפיפות וגם למקסם את המקום בו אנחנו נמצאים,לארונות האמבטיה יש חשיבות מכרעת. לא עוד, אותם ארונות ענקיים, אשר היו תופסות לנו את מירב המקום.

ceramics.co.il

המגוון

היום בעזרת מגוון רחב ומרשים של ארונות אמבטיה, ניתן לחסוך במקום על הריצפה, ועדיין לאחסן בתוכם, את כל אותם מוצרים שאנו לא רוצים שיתפזרו לנו לעיני כל. העומק של אותם ארונות יאפשר לנו, לאפסן בתוכם את המוצרים האינטימיים שלנו, חומרי הניקיון, מגבות, ועוד. ארונות האמבטיה של היום, מלבד היותם חפצים שימושיים, הם גם הופכים להיות מוצרים דקורטיביים. לכן, כאשר אנו בוחרים ארונות אמבטיה, יש לתת להם משקל ולא לבחור סתם משהו שנראה נעים בעין, ולאחר מכן נגלה, כי הוא לא משתלב עם אופיו של חדר המקלחת בכלל. ארונות האמבטיה, יאפשרו לכם עיצוב מודרני בחדר ויעילות גבוהה מאוד.

בלאונרדו מקלחונים תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות אמבטיה במחירים מוזלים,

ארונות אמבטיה תלויים, עומדים, לפי מידה או סטנדרטים, סגנון כפרי, סגנון מודרני, מגוון פתרונות אחסון נוספים כמו ארון שירות או מראה קלאפה. התקשרו עכשיו והמומחים שלנו יעזרו לכם לעצב את חדר האמבטיה המושלם

חיפוי באמצעות קרמיקה

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
350 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
350 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
320 views
שיש ומשטחי עבודה
320 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
306 views
ריצוף ופרקטים
306 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.