אריחים למטבח כפרי

אריחים לרצפה – שיטות התקנה
August 9, 2017
אריחים מעוטרים – שאלות ותשובות
August 9, 2017

beautiful old-style kitchen interior. 3D concept

יש היום קטע בעולם העיצוב, שגורם למעצבים לא להעניק את מלוא תשומת הלב הראויה לשיטות השונות של הריצוף. מעצבים מסחריים נחשבים לאוהדים ענקיים של אריחי קרמיקה, אך מה שאינם יודעים גורם לצרכנים רבים להתבלבל.

יתרונות מטבח כפרי

ובכן, הגיע הזמן לשתף עם כולם את התכונות והיתרונות של אריחים למטבח כפרי יוקרתי, ולהפריד מוצרים ייחודיים אלו מתמהיל מוצרי ריצוף אחרים. אריחים יוקרתיים אינם יכולים להיות שונים יותר מבחינת האופן בו הם מיוצרים. הם בסך הכול אסתטיים, מרהיבים ויישומיים.

האם אתה מעוניין בעיצוב אריחים בעלי אופי כפרי?

כן! העיצוב האמנותי של היום מאפשר תהליכי ייצור המייצרים אריחים למטבח כפרי בסגנונות מדהימים המחקים עץ או אבן, ומתחרים בדבר האמיתי באופן מעורר הערצה.

אתה מוזמן לבקר אצל חברות העיצוב המובילות בארץ, כדי להיות מופתע מחבילות המחירים המשתלמות אותן הן מציעות, לצד האריחים היוקרתיים האלגנטיים, דמויי עץ, ויניל או צפחה, המעטרים מטבחים רבים.

בנייה בריצוף יוקרתי

מעצבי על אלו משתמשים בכל חומר ריצוף שהם רוצים, אך רבים מהם עדיין בוחרים אריחים למטבח כפרי ליצירת סגנון עיצוב יוקרתי.

יכולת עיצוב יוקרתית של אריחים משכפלת מראה של עץ קשה ואבנים אמיתיות באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, כבסיס להתקנת מערכות ריצוף אריחים למטבח כפרי. קיימות שכבות נפרדות המשולבות יחד לייצור המוצר הסופי של אריחים עמידים בעלי גוונים מעוצבים.

ריאליזם יוצא דופן

השכבה העליונה המצפה את האריחים חיונית ביותר לעמידות המוצר. מוצרי איכות אלו ניתנים להתקנה במטבח, תוך ניצול מעולה של השטח. בהזמנת האריחים, יש לציין את יישומי תנועת האור במטבח על מנת לוודא התקנה מושלמת.

חיקוי מושלם למראה נצחי

אריחים למטבח כפרי נועדו ללכוד את המראה הנצחי של ריצוף אריחי אבן טבעית, לוחות עץ ורצפות קרמיקה, תוך השגת משטח עמיד ונוח ביותר לחיי היומיום באזורים המאופיינים בתנועה כבדה.

ריצוף המטבח באריחים למטבח זמין בעיצובים אופנתיים רבים מאוד, החל מתבליטים עמוקים ליצירת מראה כפרי, ועד לעיצובים ריאליסטיים מדהימים. רבים מהעיצובים היוקרתיים ניתנים להתקנה עם ציפוי מגן המחקה אבן אמיתית או מראה חם של קרמיקה כפרית.

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד