אריחי קרמיקה מצויירים
Rate this post

אריחי קרמיקה מצויירים – לשדרוג חלל הבית

קרמיקה הייתה ותהיה החומר השולט בכל מה שקשור לריצוף. אין כמעט בית אליו אנו לא נכנסים שאין בו קרמיקה ולמרות שיש גם אפשרויות אחרות. האפשרויות האחרות הן גרניט פורצלן, אמיתית או בדמוי של עץ, רצפת דק [מה שנדיר יחסית בפנים הבית] ועוד אפשרויות שונות ומשונות. עיצוב הבית הוא מלאכה לא פשוטה וכל אחד היה רוצה שהבית שלו יהיה הבית הכי מיוחד והכי שונה, ומי שמחפש לרצף את הבית באריחים שונים יוכל ללכת על אריחי קרמיקה מצויירים. הנה כמה מילים על למה דווקא לבחור באריחים הללו ואיפה אפשר למצוא אותם.

קרמיקה באופן כללי

אריחי קרמיקה לא סתם מבוקשים ופופולאריים כל כך. האריחים הללו קודם כל יכולים להגיע בגוונים שונים מה שמאפשר משחק עם העיצוב, ומעבר לכך הם נחשבים לאריחים חזקים ויציבים. בשונה מחומרים אחרים כמו העץ וכדומה ניקיון של קרמיקה הוא דבר פשוט, כל מה שצריך הוא מטלית לחה או סמרטוט וסבון ומים והאריחים נקיים. באופן כללי השמירה עליהם פשוטה, וכל מה שצריך הוא לא לגרור עליהם רהיטים כבדים וכדומה מכיוון שאלו יכולים לשבור אותם. אך האופציה של אריחי קרמיקה מצויירים היא אופציה טובה יותר ומיוחדת יותר.

אריחים מצוירים

אז למה לבחור דווקא אריחי קרמיקה מצוירים? מכיוון שהם לא בנאליים! אריחים כאלו יכולים להגיע בשלל עיצובים וניתן להתאים אותם לכל חדר בבית, הן מבחינת צבעים והן מבחינת הציורים עצמם. כך לדוגמא בית בסגנון רטרו, ניתן להתאים לו אריחים מציירים שיתכתבו עם שאר העיצוב בבית. גם לחדר הילדים לדוגמא ניתן להתאים את האריחים, כך שהם יוסיפו לאווירה בחדר והילדים ירגישו שייכות רבה יותר לחדר שלהם.

אריחים מצוירים אם כן אלו אריחים שהמשחק העיצובי שבהם הוא אין סופי, ואפשרויות ההתאמה שלהם לחללים שונים גם הם מגוונים. קרמיקה באופן כללי היא חומר חזק ויציב, מומר מרשים ונעים ולכן מי שתוהה איך לרצף את הבית שלו כדאי לו ללכת על קרמיקה ועוד יותר מכך כדאי לו ללכת על אריחים מצוירים.

צור קשר

שחם 30 פתח תתקווה
טל: 077-231-6396
info@protalix.co.il

Leave a Comment

Your email address will not be published.