הכול על ריצוף קרמיקה דמוי פרקט
August 14, 2017
אריחים לאמבטיה
August 15, 2017

כולנו מחפשים דרכים שונות ומגוונות לשדרג את מראה החללים השונים בבית. פעולות הגימור הכוללות צבע, תאורה, חיפויים, אביזרים משלימים וכמובן הריצוף הם אלו שיעניקו את הטון ויאפשרו לנו ליצור הרמוניה מושלמת בחללים השונים המרכיבים את ביתנו. אחד הטרנדים שנכנסו לאחרונה בפרץ סערה קשור דווקא לנושא הריצוף והחיפוי בבית נקרא אריח קרמיקה מצויר.

מדוע כדאי לבחור באריח קרמיקה מצויר?

1. משדרג בצורה בלתי רגילה את מראה החלל – אם אתם מחפשים משהו עם אמירה ייחודית, משהו שבאמת יוסיף לתהליך העיצוב וישאיר את העוברים והשבים בתחושת פליאה – אריחים מצוירים זו התשובה שלכם.

2. קלאסי, מודרני או כפרי – מתאימים לכל סגנון – את האריחים המצוירים ניתן לשלב בחדרי האמבטיה, במטבח, בסלון, במרפסת או בכניסה לבית. יש אריחים שישתלבו מושלם עם הסגנון המודרני החדשני או לחלופין ישברו את תחושת הקרות והניקיון בעוד אחרים יעניקו טאצ׳ משלים למראה כפרי חמים, עצי וביתי.

3. עולם צבעוני שלא נגמר – יש כל כך הרבה סוגים ומרקמים של אריחים מצוירים החל מאריחים שחור לבן, דרך משחקי ושילובי צבעים שהופכים כל חלל משעמם ושגרתי למפתיע, מרענן, אחר. אם אתם רוצים ליצור כניסה כמו בבתים של פעם בסגנון וינטג׳ או מטבח קצת שונה מכל מה שאנחנו רואים בבתים אליהם אנו נכנסים, בהחלט ניתן לעשות זאת עם אריחי קרמיקה מצוירים.

מה, מישהו מצייר על האריחים הללו?

אותם אריחים מצוירים עוברים תהליך מיוחד שלמעשה מקנה להם את המראה המיושן הזה. יש גם אריחים שמגיעים מפירוק ולכן המחיר שלהם יקר יותר. האריחים מגיעים בטקסטורות שונות ויש גם אפשרות להזמין אריחים בהתאמה אישית לפי הדרישות של הלקוח.

שילוב בין ישן לחדש

אז כן, אפשר לומר שהאריחים המעוטרים מתחילים לחזור לתמונה. אם אתם מחפשים דרך מיוחדת להכניס הביתה צבע וסגנון, זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק מעיצוב שהוא קצת אחר, עיצוב של פעם. אם בעבר האריחים המצוירים תפסו את מקומם בעיקר בכניסה לבית ובחדרי האמבטיה, היום הם נמצאים גם במטבח, בסלון ובחדרי השינה. זו מין מגמה כזו המערבבת בין החדש לישן, שילוב בין המוכר והאהוב של פעם לבין החדש

של עכשיו. ניתן לבחור בהם במטרה ליצור סוג של שטיח או לחלופין במטרה להשיג עומק בחלל. ההמלצה היא מכיון שמדובר בצבעוניות, בכדי שלא יימצאס לנו ונרצה כל שבוע להחליף את הרצפות הרי זה לא ממש הגיוני היא לבחור באריחים מצוירים שתמיד יישארו קלאסים וישתלבו עם הרהיטים האהובים עלינו ביותר.

 

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד