בחירת חיפוי קרמיקה
Rate this post

קרמיקה מהווה את אחת הבחירות הנפוצות כיום עבור חיפוי קירות. קרמיקה ידועה כאיכותית, אידאלית עבור ספיגה וכיום אף מציעה מגוון נרחב של מחירים, כך שכל אחד יכול להחליט באיזו טריטוריה של מחיר הוא מחפש אחר הקרמיקה שלו. כל היופי זה שחיפוי קרמיקה מציע גם וגם, גם את ההיבט הפרקטי וגם את ההיבט העיצובי. כך שמצד אחד זהו פתרון אידאלי עבור חיפוי קירות במקומות שמועדים ללכלוך או רטיבות, ומצד שני הם גם מוסיפים נגיעה עיצובית, ותורמים רבות לאווירה.

התאמה

חיפוי מקרמיקה הנו פתרון אולטימטיבי- כאמור גם יפה וגם פרקטי. עם זאת יש לדעת לא לבחור בכול סוג, כיוון שאזורים שונים צרכים סוג שונה ועמידה ספציפית בסטנדרטים הרצויים. עבור כל אריח יש תו תקן שמכריע לאיזה תפקיד האריח מתאים. על כן לפני שמתחילים לעיין בקטלוג של האריחים, יש לוודא מה מקדם השחיקה שלהם, מהי העמידות בפני החלקה, כמה הם סופגים מים או כתמים וכדומה. כך שגם אם מצאתם למטבח אריחי קרמיקה מדהימים, רגע לפני שרוכשים אותם יש לוודא שהם אכן מתאימים לסביבת המטבח בה שמן וכתמי תבשילים עשויים בקלות לעוף אל עבר האריחים, כי אם הם סופגים יתר על המידה, נראה שתוך זמן קצר המטבח היפה שלכם אינו יראה כפי שייחלתם.

מחיר מול תוצאה

כיום יש אינספור דגמים, איורים, טקסטורות ואף גדלים. יש לקחת בחשבון שככול שהאריח יותר קטן, כך הרצף שלכם עשוי לדרוש תמחור יותר יקר פר מטר עבודה, וזאת כיוון שריצוף יותר קטן דורש יותר הקפדה, דורש יותר זמן ומכאן שגם תשלום יותר גבוה. עם זאת אם זה הכיוון שלכם אין להתפשר, ואין לתת להפרש מחיר מינימלי להכריע, כיוון שיש לזכור שכאשר מדובר על חיפוי קרמיקה, מדובר על החלטה שתלווה אתכם לאורך שנים, ועל כן יש לוודא שאכן תאהבו את התוצאה.

טיפ

לבסוף טיפ: מבחינת עיצוב וסגנון יש לחפש אחר חיפוי קרמיקה שיתאים גם לריצוף, גם לצבע הארונות ובאופן כללי לעיצוב החדר. כך למשל אם בחרתם בריצוף צבעוני, מוטב לשמור על חיפוי קרמיקה לבנה וזאת על מנת ליצור איזון הרמוני בבחירת הצבעים.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
359 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
359 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
328 views
שיש ומשטחי עבודה
328 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
313 views
ריצוף ופרקטים
313 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.