ריצוף קרמיקה
ריצוף
November 9, 2017
מטבח זכוכית
מטבח זכוכית
November 19, 2017
אריחי קרמיקה

אריחי קרמיקה

ברזים לאמבטיה
Rate this post

הכול על ברזים לאמבטיה

יש להבדיל בין ברזים שמיועדים לחדר האמבט והם ממוקמים בכיור, לבין ברזים שמיועדים ישירות עבור האמבטיה. בעוד שעבור האופציה הראשונה יש שימוש רב, הרי שהאופציה השנייה פחות שימושית, אך יחד עם זאת עדיין חבל לוותר עליה ועל כן אנשים מעדיפים לשלם עוד כמה מאות ולכלול גם אותה, ולו עבור כמה פעמים בהן היא תהווה עזרה גדולה.

חומריות ואיכות

המתכת ממנה עשויים ברזים לאמבטיה צריכה להיות ייחודית, כלומר צריכה להיות מצופה בחומר שמונע חלודה. כמו כן ראוי שהגימור יהיה איכותי, וזאת כיוון שברזים אלו באים בעצמם במגע גדול על מים, ועל כן אם מבקשים לשמר את המראה הראשוני שלהם לאורך זמן, מוטב לא להתפשר לגבי האיכות, אחרת יהיה מדובר על הוצאה כפולה ומיותרת.

סיטואציות

הפעמים בהן צריך ברזים לאמבטיה מעטות. אחת הראשיות היא כאשר מבקשים לעשות אמבטיית קצף מפנקת. נכון שבארץ שלנו אין הרבה מים, אך כאשר מדובר על ילדים הרבה פעמים כן מבקשים לפנק אותם עם תענוג שכזה, ועל כן בסיטואציה זו אין כמו ברז אמבט פנימי שממלא את המים ישירות לאמבטיה מבלי להרטיב את הרצפה. עוד סיטואציה היא כאשר חוזרים מהים או מהגן עם רגלים מלאות חול ומבקשים ראשית כל לשטוף אותם לפני שכל הבית מתמלא בחול, גם אז אין חלופה יותר נוחה מאשר לשבת על שפת האמבטיה ופשוט לנקות את הרגלים באופן ישיר ונוח. לבסוף ישנה האופציה בה מבקשים למלא דלי עם מים, וגם פה ברז לאמבטיה מהווה את אופציית המילוי הנוחה ביותר.

עיצוב ומיקום

ברזים לאמבטיה יכולים להגיע במגוון עיצובים, כאשר כל פעם מדהים מחדש לגלות כיצד שינוי מינורי יוצר הבדל כה גדול ומשמעותי בחדר האמבט. כמו כן כיום גם ניתן למצוא ברזים שנמצאים בדופן הגדולה של האמבט, לצד ברזים שנמצאים בדופן הקטנה. בנוסף יש כאלו שהם יחסית צמודים לדופן האמבט, לצד כאלו שהם מרוחקים. אם מבקשים לשטוף רגלים או למלא דלי, הרי שמומלץ לבחור באופציה המרוחקת. לסיכום יש לציין שאומנם השימוש מינורי, אך עדיין מדובר על פינוק שחבל לוותר עליו.

השאר תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *