ברז לבן – הטרנד החדש

ברז לבן – הטרנד החדש
Rate this post

עיצוב בית הנו קריטריון חשוב כאשר מבקשים לייצר אווירה, כאשר מבקשים לייצר מקום שמביא לידי ביטוי את עולמנו הפנימי. עם זאת למרות שלכול אחד יש את הטעם העיצובי שלו, כאשר מדובר על עיצוב המטבח, יש כמה דברים שעשויים לבוא בטוב עבור מגוון טעמים. כך למשל אם נתייחס אל אחד הפרמטרים החשובים ביותר שנמצאים במטבח- לברז, נמצא שכיום יש אינספור אופציות עבור העיצוב שלו, כאשר אופציה אחת בולטת בתקופה האחרונה מעל כל השאר.

קונטרסטיות חדשנית

מדובר על ברז לבן – הטריינד החדש! עד היום היה נהוג למצוא במטבח את הברז בצבע הסטנדרטי הכסוף. אם זאת לא עוד, כיום ניתן למצוא אופציות הרבה יותר מושכות ואופציונליות, כיום ניתן למצוא את הצבע הלבן מהווה קונטרסט מרהיב. כך שאם בוחרים בכיור בצבע כהה, בשיש כהה ובמוצרי חשמל בצבע כהה, הרי שניתן לשחק עם קונטרסטיות מעניינת כאשר בוחרים בברז לבן. כמו כן בחירה בברז לבן יכולה גם להשתלב נהדר בבחירה של מטבח בצבעים בהירים, כך שתיווצר תחושה של מקום מזמין, רגוע ונקי. מי שמעדיף ליצור מראה שכזה, יכול לבחור בארונות מטבח לבנים, (עדיף עם גימור שלייפ לק), בכיור לבן, ובשיש בעל גוון ביניים, כדי שבכול זאת ייווצר משחק מעניין.

לדמיין שינוי לעשות שינוי

ברז לבן – הטריינד החדש! ברז לבן מאפשר לנראות של המטבח להשתנות, מאפשר לרענן את הנראות רק על ידי שינוי הברז- מאפשר ליצור רושם רב. בסה"כ מדובר על הכנסת צבע חדש שעד כה לא היה נהוג לפגוש בטריטוריית הברזים. אם מתלבטים תמיד ניתן להגיע אל החנות עם תמונה של המראה הקיים ולהביט על האופציה המסקרנת, ופשוט להתחיל לדמיין כיצד המטבח הקיים והברז הלבן עשויים להשתלב להם ביחד.

הלוק המודרני

לסיכום ניתן לומר שאם אתם אוהבים את הלוק המודרני- את הלוק הנקי והסטרילי, אם חיפשתם כיצד לשנות את המטבח על ידי מעשה קטן, הרי שמומלץ שתכירו אופציה זו, וגם אתם מתכננים מטבח מאפס, הרי שאתם מוזמנים להכיר את הברז הלבן.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
325 views
שיש ומשטחי עבודה
325 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
309 views
ריצוף ופרקטים
309 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.