ברזים לאמבטיה | ברזים למטבח | ברזים למקלחת | ברזים עתיקים | ברזים מיוחדים
August 9, 2017
ברז נשלף ? יתרונות רבים!
August 9, 2017

Female hands washing fresh eggplant

עיצוב בית הנו קריטריון חשוב כאשר מבקשים לייצר אווירה, כאשר מבקשים לייצר מקום שמביא לידי ביטוי את עולמנו הפנימי. עם זאת למרות שלכול אחד יש את הטעם העיצובי שלו, כאשר מדובר על עיצוב המטבח, יש כמה דברים שעשויים לבוא בטוב עבור מגוון טעמים. כך למשל אם נתייחס אל אחד הפרמטרים החשובים ביותר שנמצאים במטבח- לברז, נמצא שכיום יש אינספור אופציות עבור העיצוב שלו, כאשר אופציה אחת בולטת בתקופה האחרונה מעל כל השאר.

קונטרסטיות חדשנית

מדובר על ברז לבן – הטריינד החדש! עד היום היה נהוג למצוא במטבח את הברז בצבע הסטנדרטי הכסוף. אם זאת לא עוד, כיום ניתן למצוא אופציות הרבה יותר מושכות ואופציונליות, כיום ניתן למצוא את הצבע הלבן מהווה קונטרסט מרהיב. כך שאם בוחרים בכיור בצבע כהה, בשיש כהה ובמוצרי חשמל בצבע כהה, הרי שניתן לשחק עם קונטרסטיות מעניינת כאשר בוחרים בברז לבן. כמו כן בחירה בברז לבן יכולה גם להשתלב נהדר בבחירה של מטבח בצבעים בהירים, כך שתיווצר תחושה של מקום מזמין, רגוע ונקי. מי שמעדיף ליצור מראה שכזה, יכול לבחור בארונות מטבח לבנים, (עדיף עם גימור שלייפ לק), בכיור לבן, ובשיש בעל גוון ביניים, כדי שבכול זאת ייווצר משחק מעניין.

לדמיין שינוי לעשות שינוי

ברז לבן – הטריינד החדש! ברז לבן מאפשר לנראות של המטבח להשתנות, מאפשר לרענן את הנראות רק על ידי שינוי הברז- מאפשר ליצור רושם רב. בסה”כ מדובר על הכנסת צבע חדש שעד כה לא היה נהוג לפגוש בטריטוריית הברזים. אם מתלבטים תמיד ניתן להגיע אל החנות עם תמונה של המראה הקיים ולהביט על האופציה המסקרנת, ופשוט להתחיל לדמיין כיצד המטבח הקיים והברז הלבן עשויים להשתלב להם ביחד.

הלוק המודרני

לסיכום ניתן לומר שאם אתם אוהבים את הלוק המודרני- את הלוק הנקי והסטרילי, אם חיפשתם כיצד לשנות את המטבח על ידי מעשה קטן, הרי שמומלץ שתכירו אופציה זו, וגם אתם מתכננים מטבח מאפס, הרי שאתם מוזמנים להכיר את הברז הלבן.

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד