ג'קוזי מפנק להתקנה בבית
ג’קוזי במבצע
August 15, 2017
דלת כניסה מעוצבת מעץ
דלתות
August 15, 2017
ceramics.co.il

כאשר מדובר על דלתות כניסה לבית, יש לקחת בחשבון שיש כמה פרמטרים אליהם יש להתייחס: עיצוב הדלת, גודל הדלת, סוג מנגנון הנעילה, סוגי ההלבשות, אופי מערכת הנעילה, מבנה הדלת ותהליך הצביעה.

מבנה הדלת

מבנה הדלת משקף את החומריות ממנו עשויה הדלת, ככול שהיא תהיה יותר מאסיבית, כך היא תצטיין בחוזק ותהיה יותר יעילה על מנת לשמור על ביטחון דיירי הבית. על כן הרבה מהדלתות עשויות כיום מפלדה, וזאת על מנת לעקב את הפורץ כמה שיותר.

דלת כניסה מעוצבת צבעונית

תהליך הצביעה

תהליך הצביעה צריך להימצא ככזה שמתאים לאקלים הארץ ושהתוצאה הסופית תהיה נעימה לעין. מדובר במבחן התוצאה, ככול שהבלאי איטי יותר, הרי שאיכות הצביעה גבוהה יותר.

סוגי ההלבשות

סוגי ההלבשות מתייחסות לחיבור אל המשקוף, אך גם אל אופי החיפוי וההקלקה, ואילו המידות מתייחסות לנתונים האישיים של כל בית ובית.

מערכת הנעילה

מערכת הנעילה היא מה שבסופו של דבר מגדירה את הבטיחות של הדלת ומונעת כניסה חלקה של פורצים. כיום יש מגוון מערכות, כך שלצורך הדוגמה זו יכולה להיות מערכת רב בריחית שמורכבת מיותר מ5 בריחים שנכנסים אל משקופי הדלת. כמו כן לרוב ניתן לשדרג את מנגנוני הנעילה ולבחור ברמה יותר מתקדמת, כך שאין לבחור דלת רק לפי אופי הנעילה, וזאת בהנחה שאותה דלת יכולה לקבל מערכות שונה והמקום בו רוכשים יודע להציע שירות שכזה.

דלת כניסה לבנה מעוצבת

עיצוב הדלת

עיצוב של דלתות כניסה הוא עולם ומלואו. כך שאם עד לפני עשור רוב הדלתות היו דלתות בריח חומות ומשעממות, הרי שכיום ניתן למצוא מגוון גדול, צבעוני, עשיר ומרהיב. בין היתר ניתן למצוא דלתות בסגנון קלאסי רומנטי, דלתות בסגנון וינטג’, דלתות בסגנון כפרי, בסגנון מודרני, דלתות שמשלבות זכוכית מבודדת תרמית, דלתות עם סורגים, עם מקום לדבר דואר, עם נקודת הקשה, עם מגוון חלוקות ועוד.

מחיר הדלת

כאשר באים לרכוש דלתות כניסה, יש לקחת בחשבון שהיא אמורה ללוות אתכם למשך שנים, שהיא אמורה לספק ההגנה, שהיא יודעת לבודד רעשים וטמפרטורות ולהמשיך לספק שירות חלק ונוח מבלי שיעלה הצורך להזמין שירותי תיקון. על כן מומלץ להשקיע ולא לחסוך, כי פה מדובר על השקעה לטווח ארוך.

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד