קרמיקה דמוי פרקט
August 9, 2017
אריח קרמיקה מצויר
August 15, 2017

עיצוב הבית הוא מלאכה לא פשוטה, מלאכה שבסיומה הבית שלנו אמור להיראות כמו שתמיד חלמנו, כזה שניתן להתגאות בו ולהביא אליו חברים ומשפחה. ישנם אנשים שמשקיעים לא מעט בעיצוב של הבית, ומביאים אשת מקצוע שתייעץ להם מה כדאי ומה לא כדאי בכל מה שקשור לעיצוב, והעיצוב נוגע בכל החללים בבית אם המשותף ואם בנפרד. בנפרד, לכל חדר יש את המראה שלו והצרכים שלו ולכן הריהוט יהיה מותאם ספציפית לכל חדר, והמשותף לכל החדרים היא התקרה וכמובן הרצפה. ריצוף קרמיקה דמוי פרקט יכול להיות בדיוק מה שצריך.

יתרונות קרמיקה לבית וקרמיקה למטבח

לפני שנדבר על ריצוף קרמיקה דמוי פרקט כדאי שנדבר על היתרונות של הקרמיקה. לקרמיקה יש שני יתרונות משמעותיים. היתרון הראשון הוא המגוון העצום שיש בריצוף מעין זה, יש סוגי קרמיקות שונים, וניתן להתאים את הסוג אותו אנו רוצים לחלל אותו אנו רוצים לרצף, ויש אין ספור דוגמאות שניתן לרצף איתן כך שהמשחק הוא אין סופי. יתרון נוסף של קרמיקה לבית ובמיוחד קרמיקה למטבח היא העמידות במים, מה שאומר שאם יש לנו בתוך הבית קרמיקה אנו יכולים לקחת סמרטוט ומים ולנקות את הרצפה, כמובן שניתן גם עם סבון רק שצריך לוודא את זה עם הרצף.

למה דווקא דמוי פרקט?

פרקט במקור הוא עץ. ואין כמו עץ בשביל תחושת טבעיות וחמימות. העץ נותן לנו תחושה כאילו אנו בטבע ולא לחינם רבים מציבים אותו באזורים “טבעיים” יותר כמו החצר שיש בה במקרים רבים דק וכדומה. אך לעץ יש גם חיסרון גדול והוא המגע עם מים, ובמגע עם מים הוא יכול להינזק. ולכן, ריצוף קרמיקה דמוי פרקט נותן לנו את כל מה שצריך, מצד אחד מראה של עץ טבעי, מראה חמים ונעים, ומצד שני הוא לא ניזוק במים כך שאנו יכולים לנקות את הרצפה בבטחה בלי החשש שמשהו יקרה למרצפות.

אין ספק שזהו הפתרון הטוב ביותר למי שמחפש שילוב של פרקטיות עם טבעיות, ויש לא מעט מתקינים של ריצופים כאלו רק צריך למצוא אותם…

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד