חיפויי זכוכית למטבח

חיפויי זכוכית למטבח
Rate this post

קדמה וטכנולוגיה – חיפויי זכוכית למטבח

המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים האחרונות המטבח מקבל את מרכז תשומת הלב של הבית, מהווה חלופה טרנדית לאירוח, ועל כן כבר אינו מוסתר מאחורי קיר ודלת, אלא בבתים המודרניים הוא נגלה לעיני כל. מכאן שגם יש להתחשב בגודל המטבח, אך גם יש להשקיע בעיצובו. עיצוב המטבח צריך להיות מזמין, אסתטי, מתקשר עם שאר אופי הבית וכזה שמשדר את התחושה הנבחרת על בעלי הבית.

הדפסה של תמונה על זכוכית למטבח

הדפסה של תמונה על זכוכית למטבח

שחקן חיזוק

ישנן הרבה דרכים בהן ניתן לעצב את המטבח, אך אחת המהנות והחשובות טמונה בבחירת כיסוי הקיר. על כן מומלץ להכיר את אחד הטרנדים היותר חמים בתחום- מומלץ להכיר חיפויי זכוכית למטבח. מהו חיפויי זכוכית למטבח? ובכן מדובר על שילוב של אסתטיקה, מודרניזציה וטכנולוגיה. אם עם עד היום היה נהוג לחפות את קיר המטבח ע"י קרמיקה, צבע קיר ייעודי או בריקים, הרי שכיום נוסף שחקן חיזוק למשוואה- נוספה האופציה להשתמש בחיפויי זכוכית. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן לחפות שטחי קיר גדולים בזכוכיות שמציעות אינספור דוגמאות. מראה הזכוכית בשילוב סביבת המטבח מייצר בן רגע תחושת מודרניות אלגנטית, לצד תחושת ניקיון ואסתטיקה גבוהה.

הכירו..מטבח זכוכית

הכירו..מטבח זכוכית

ייחודיות

חיפויי זכוכית מתאפשרים ע"י הדפסת זכוכיות ברזולוציה מאוד גבוהה ישירות על גבי מצע הזכוכית. באופן שכזה ניתן להבטיח ולקבל מספר דברים: ראשית ניתן לקבל מגוון אינסופי של אופציות עיצוביות, (כך שכל לקוח זוכה להתהדר במראה ייחודי), ואילו דבר שני כך ניתן להשיג סוג חדש של כיסוי שמציע הרבה יותר מהאופציות שהכרנו עד כה.

זכוכית צבועה בכל צבע RAL

זכוכית צבועה בכל צבע RAL

רשימת יתרונות

כאשר מדובר על חיפויי זכוכית עבור קירות המטבח ניתן להשיג מענה אחד על שני צרכים בו זמנית. ראשית מסיגים מענה הולם לעיצוב של בית בעלי קווים נקיים מודרניים ושנית ניתן להשיג פתרון מאוד פרקטי. מצע הזכוכית הנו מצע חלק ועל כן קל מאוד לנקות אותו- במיוחד כיוון שאינו סופג כתמים לעומק. על כן כל שנותר זה להיות מודעים לאופציה החדשנית, לבחור את הסגנון הרצוי מתוך המבחר הנרחב של חברת "ליאונרדו עיצובים בזכוכית" ולהשיג פתרון מושלם עבור מטבח מרשים, נקי ומזמין.

קיר זכוכית שאפשר לרשום עליו

קיר זכוכית שאפשר לרשום עליו

You may be interested

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
320 views
שיש ומשטחי עבודה
320 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
306 views
ריצוף ופרקטים
306 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

ריצוף לבית בסגנון כפרי
אריחים
392 views
אריחים
392 views

ריצוף לבית בסגנון כפרי

kfir - ינואר 30, 2018

סגנון העיצוב הכפרי זוכה לפופולאריות רבה- זהו סגנון עיצוב, אשר מחבר אותנו לטבע, לרוגע, לשלווה, אשר חיוניים בתוך מירוץ הזמן…

Leave a Comment

Your email address will not be published.