חמישים גוונים של אפור במטבח

חמישים גוונים של אפור במטבח
Rate this post

מטבחים גוונים רבים של אפור

גוונים רבים של אפור הם להיט חם לא רק בתחום הספרות אלא תתפלאו גם בתחום עיצוב מטבחים. אפור על גווניו השונים הוא צבע בולט כיום בעיצוב של מטבחים, אם בעבר גוונים של אפור היו צבעים שלא נכנסו למטבח, הרי שהיום הצבע האפור בגוונים עדינים או עזים מאפיין את המטבחים החדשים. מעצבים ובעלי בתים גילו את האנינות והשלווה אשר מקרין האפור דווקא במטבחים.

מטבח בגוונים של אפור
רגינה פוקס2

מטבחים אפורים אנינים

האפור מוסיף קלאסיות ואלגנטיות למטבח והוא צבע שככול הנראה יהפוך לצבע קלאסי בתוך מטבחים ממש כמו הצבע הלבן או צבע שמנת או צבע האופוויט את הצבע הלבן או האופוויט ניתן כמובן לראות כמו תמיד בתוך מטבחים, אך כעת יותר ויותר אנשים בוחרים בגוונים אפורים לעיצוב המטבח שלהם. אנשים משלבים גוונים של אפור בתוך עיצוב של מטבחים. ניתן לשלב אפור בתוך אלמנטים מעוצבים שונים בתוך המטבח כמו בתוך משטחי עבודה, בשיש, בתוך ארונות ניתן אפילו לצבוע קיר של מטבחים או את כול הקירות בגוונים עמוקים או רכים של אפור. אפור הוא צבע עדין וניטראלי מוסיף שקט ושלווה אל מטבחים ונותן אווירה נאה ואלגנטית.

אאאאא
ceramics.co.il
ofer marziano

סגנון חדש ומעניין

אם אתם אוהבים את הסגנון החדש של שילוב גווני אפור בתוך מטבחים תוכלו לשלב אותו באופן משמעותי בעיצוב של מטבחים שאתם בונים ומעצבים. אם עוד לא התרגלתם לצבע החדש והמיוחד הזה ניתן לשלבו רק בנגיעות כמו למשל בדלת של ארון בלבד, או בכמה דלתות של ארון. אפור הוא צבע אשר משתלב בצורה יפה עם מספר גדול של צבעים כמו שצבעים כמו שחור או לבן משתלבים עם גוונים רבים. ניתן לשלב אפור גם עם צבעים ניטראליים נוספים או לשלב אותו עם צבעים בעלי ייחוד ותעוזה כמו כחול, סגול, או אדום או כול צבע משמעותי ובעל אמירה אחר. צבע אפור הוא צבע אשר מוסיף אלגנטיות ושיק למטבחים בכל סוגי הגוונים השונים שלו, כול אחד יכול למצוא גוון אשר מתאים לו ומשתלב יפה עם עיצוב ספציפי ומיוחד של מטבחים שהוא מעצב.

ceramics
מטבח מעץ

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
351 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
351 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
320 views
שיש ומשטחי עבודה
320 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
306 views
ריצוף ופרקטים
306 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.