חנות קרמיקה באשדוד

חנות קרמיקה באשדוד
Rate this post

חנות קרמיקה באשדוד- לבחור את סוג הקרמיקה המתאימה

כבר מימים עברו, ניתן היה למצוא שימוש נרחב ונפוץ מאוד בקרמיקה, שכבר אז הייתה ידועה כחומר עמיד בתנאים שונים ובעל מראה יוקרתי. עם זאת, בעבר היה רק סוג אחד של קרמיקה. כיום, בכל פעם שתכנסו אל חנות קרמיקה באשדוד, תמצאו מגוון רחב מאוד של סוגים לבחור מביניהם. זה אמנם דבר חיובי, כיוון שניתן להתאים את האריחים המתאימים ביותר אל הצרכים שלנו; עם זאת, ריבוי האפשרויות עלול להיות מבלבל, ולא תמיד אנו יודעים באילו אריחים בדיוק עלינו לבחור על מנת לענות על הצרכים שלנו.

אילו סוגי קרמיקה קיימים, ומהו הייחוד של כל אחד מן הסוגים הללו?

גרניט פורצלן

מבין כל סוגי הקרמיקה הקיימים בשוק בישראל, נחשב גרניט הפורצלן לאחד מן הסוגים האיכותיים ביותר. השחיקה של קרמיקה מסוג זה הינה איטית מאוד, הודות לתהליך הייצור הייחודי שלה- שריפת הגרניט בטמפרטורות גבוהות מאוד סותמת את החורים המיקרוסקופיים אשר קיימים בסוגי קרמיקה אחרים. יתרון נוסף הוא ש

חנות קרמיקה באשדוד

חנות קרמיקה באשדוד

ילוב של הצבע במהלך תהליך הייצור, כך שהגוון של האריחים אינו דוהה כלל עם חלוף השנים.

עמידותו הרבה בתנאים שונים יכולה להפוך את הגרניט פורצלן לחומר גלם אידאלי עבור אזורים המועדים לשחיקה רבה, כגון קניונים, בתי מלון וכו’.

פורצלן מלוטש

ההבדל העיקרי בין הפורצלן המלוטש לבין סוגים אחרים של קרמיקה הוא העדר זיגוג. תכונתו הייחודית של סוג זה הינה עמידות כמעט מוחלטת לרטיבות, ולכן יכול הפורצל המלוטש לשמש עבור חללים בהם שוררת רטיבות דרך קבע, כמו למשל המטבח או בריכת השחייה.

פורצלן פול בודי

זוהי למעשה קרמיקה שעשויה שכבה אחת. היא נחשבת לחומר עמיד מאוד, גם ביחס לסוגים אחרים של קרמיקה. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי סוג זה נוטה לספוח כתמים. הוא זקוק לתחזוקה שוטפת ולניקוי תדיר, ולכן אינו מתאים לאיזורים כמו המטבח.

לאחר קריאת מאמר זה, תוכלו להכנס אל חנות קרמיקה באשדוד ולהכיר את הסוגים השונים של הקרמיקה המוצעים למכירה, ובכך לבחור את הסוג המתאים ביותר אל הבית או העסק שלכם.

חנות קרמיקה באשדוד

חנות קרמיקה באשדוד

צור קשר

שחם 30 פתח תתקווה
טל: 077-231-6396
info@protalix.co.il

Leave a Comment

Your email address will not be published.