358 Views

חנות קרמיקה זולה

חנות קרמיקה זולה
Rate this post

אריחי קרמיקה למטבח או חיפוי זכוכית ?
אריחי קרמיקה למטבח או חיפוי זכוכית ?

חנות קרמיקה זולה מתאפיינת ביכולת שלה לתרום לירידת מחירים עבור הצרכן. חנות הקרמיקה עושה את מה שנדרש על מנת להיטיב עם הלקוח אבל לא כל חנות מסוגלת לעשות את הטוב ביותר מבחינת המחיר. היא תלויה בשחקני שוק נוספים אליה, ובטיב הקשר עמם. כמובן שייתכן שהיא עצמה אחד משחקני החיזוק הללו, ואז הסיכוי שלכם לראות מחיר נמוך רק הולך ועולה.

יצרן הקרמיקה

יצרן הוא החוליה הראשית בפירמידה ועל פיו יישק דבר. כמובן – שגם כאשר הוא קובע את המחיר הוא לא עושה את זה על דעת עצמו אלא נעזר במוסכמות אקדמאיות אקטואריות הקשורות למחירי חומרי הגלם בארץ לעומת מחירם בעולם. על אף היותו המוציא והמביא של מחירי , לא חובה שהוא יהיה הכי זול. להיפך, הרבה פעמים הוא מחליט לייקר מחירים ביחס ליבואנים להם הוא מספק את מוצרי המכירה על מנת לדרבן אתכם לפנות אליהם ולהוריד ממנו את עומס המכירות על מנת שיוכל להתפנות לייצור. לעתים, סוגרים יצרנים כליל את חנות המפעל שלהם ומשיתים את כל מלאכת המכירה על היבואנים.

הדבקה של קרמיקה דמוי זכוכית

יבואני הקרמיקה – הכירו שני שחקני שוק חשובים

  1. יבואן מוסמך/יבואן רשמי – זהו היבואן אשר לו מספק היצרן את רכיבי, ועל כן הוא יכול להוות חנות זולה אם היצרן אישר לו למכור בזול מוצרי.
  2. יבואן מקביל – יבואן מקביל הוא שחקן שוק שהשיג את אותה מצד שלישי: קנה מקונה אחר, למשל. המשמעות של קניית מיבואן מקביל היא שלא תהיה אחריות של היצרן על המוצרים, ולכן חשוב להקפיד שבעתיים על ניסוח תקין של תעודת אחריות לכל מקרה שלא יקרה. בכל מצב, גם אם היבואן הרשמי יקר יותר, עדיף לקנות ממנו ולא להסתבך עם חוסר מענה לתעודת האחריות שלכם.

ספקי משנה

ספקי משנה הם שחקני מכר נוספים אשר חלקם הובאו לשוק על ידי היבואן וחלקם ישירות על ידי היצרן. המטרה של הגורמים היצרניים במשק היא ליצור תחרות בין היבואן הראשי המוסמך לבין ספק המשנה, לרוב מדובר בתחרות על מוצרים קטנים ואזוטריים יחסית אשר בהם עוסק ספק המשנה.

חנות קרמיקה באשדוד

קרמיקות בזול- איך כיצד ואיפה

בנייה של בית הינה סיטואציה שמגלה שבור ללא תחתית אינו ביטוי אלא מציאות קיימת. כאשר בונים בית מגלים שיש מגוון דברים אותם לא לקחנו בחשבון, ופתאום כל הוצאה לא מתוכננת מתגלה ככבדה, ועל כן תמיד טוב לחשוב היכן לחסוך ואם אפשר גם לא לאבד מהאיכות. הישראלים ידועים ככאלו שאוהבים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, ועל כן כאשר מגיעים לסיטואציה של בחירת , לא פעם החיפוש הראשון לא יתמקד בדוגמה, אלא ראשית כל במחיר.

כל האופציות על מנת לחסוך

ובכן לא מדובר בטעות, ואם מתמידים בחיפוש אחר אופציה כדאית, ניתן למצוא שאכן יש דבר כזה שנמכרות בזול. אם כן על מה מדובר? ובכן על מנת למצוא בזול יש לדעת שיש לכך מגוון אופציות. ראשית כל ניתן למצוא מקום שמוכר עודפים של . שנית ניתן למצוא מקום שנמצא בתקופה של מבצעים. שלישית ניתן למצוא מקום שאומנם מציע מחירים רגילים אך בעת הצורך גם יודע לעשות הנחה יפה, ולבסוף פשוט ניתן למצוא מקום שמראש מוכר בזול, וזאת מבלי קשר לכמות או לאיכות.

נקודות שיש לבדוק

מקומות שיכולים להרשות לעצמם למכור במחירים מוזלים יהיו כאלו שמוכרים הרבה ועל כן יודעים שעדיין משתלם להם להוריד מחירים כיוון שיש הרבה ביקוש. כמו כן כל מקרה לגופו, ויש לבחון היטב את טיב הסחורה גם כשהיא במחיר מלא ובטח ובטח כאשר היא נמכרת במחיר נמוך, כי למרות שרוצים לקבל גם וגם, המציאות מלמדת שאיכות ומחיר הולכים ביחס ישר, וכשמדובר על ריצוף לרצפה, אין לזלזל ברמת ההתאמה הן מבחינה בטיחותית והן ברמה הפרקטית, (ניקיון ועמידות).

כיצד מוצאים

כאשר מחפשים בזול אין מנוס מפשוט לערוך השוואת ולבדוק ועוד לבדוק. כך שגם אם מדובר על חנות יוקרתית ואיכותית, אין לטעות ולהניח שבה לא תמצאו במחירים כדאיים, וזאת כיוון שאף פעם אין לדעת מה עומד מאחורי שיקולי החנות ובאיזה מצב היא באמת נמצאת. על כן תמיד עדיף להתחיל את החיפוש אחר מחירים טובים בחנויות המובילות, ומשם להמשיך אל עבר שאר החיפושים.

אריחים בצבע שחור

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
350 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
350 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
320 views
שיש ומשטחי עבודה
320 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
306 views
ריצוף ופרקטים
306 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.