346 Views

טיפים לבחירת מקלחון

טיפים לבחירת מקלחון
4.7 (93.33%) 3 votes

מקלחון – המקום הקדוש בבית שמבלים בו מדי יום

בדירות רבות כיום, אין די מקום לאמבטיה ועל כן מתקינים מקלחון, המאפשר ליהנות ממקלחת נעימה, גם ללא אמבטיה. כמו אביזרים אחרים לבית, גם עולם המקלחונים מציע מגון רחב וצריך לבחור. איך בוחרים מקלחון? כל הטיפים לפניכם. לפרטים נוספים, פנו ללאונרדו מקלחונים- המומחים בתחום הזכוכיות והמקצועיים ביותר 

ceramics.co.il

מגוון של דגמים

תחום המקלחונים מפותח למדי ומציע לא מעט דגמים, כך שניתן להתאים לכל חדר אמבטיה, מקלחון מעוצב ואסתטי, אשר יהיה גם נוח לשימוש. מרבית המקלחונים עשויים מזכוכית וניתן לבחון ממגוון של עיצובים יפיפיים. רצוי להתאים את הדגם של המקלחון לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה כדי שתוכלו ליצור חלל נעים, שיהיה כיף לשהות בו.

אפשר לרכוש מקלחון פינתי, ישר או מעוגל, ישנה גם אפשרות למקלחון חזיתי וגם לאמבטיון, עבור מי מכם שיש לו אמבטיה בבית ומעוניין ליהנות משני העולמות. אפשר לרכוש מקלחון יחיד או כפול, במידות ובגדלים שונים. כפי שהבנתם, הכל אפשרי!

ceramics.co.il

שימו לב למידות המקלחון

המקלחון הוא פתרון אידיאלי לחסכון במקום אך הוא צריך להיות לכם גם נוח. לכן, חשוב לבחור מקלחון המתאים במידותיו לחדר האמבטיה שלכם. אתם בתהליך של שיפוץ וצריך לקבל באופן מיידי את המקלחון? שימו לב – ישנם מקלחונים סטנדרטיים אשר נמצאים תמיד במלאי, אך אם אתם מעוניינים במקלחון במידות מיוחדות, יש לבצע הזמנה אישית וזו יכולה לקחת מספר ימים – מספר שבועות. על כן, בררו זאת היטב לפני הרכישה ווודאו שלוח הזמנים מתאים לכם. כמו כן, אם ברצונכם לרכוש מוצרים משלימים למקלחון כמו מדפים למשל, קחו זאת בחשבון בעת חישוב המידות.

בטיחות ואחריות:

המקלחון עשוי מזכוכית והדבר מאפשר ליצור עיצובים מרהיבים ולקבל חדר אמבטיה מדהים ביופיו. אולם, מלבד הפן האסתטי, ישנו הפן הבטיחותי והוא כמובן חשוב ביותר. על כן, רכשו מקלחון אשר מיוצר מזכוכית איכותית ווודאו כי יש למקלחון תו תקן של בטיחות. כמו כן, כדאי מאוד לרכוש מקלחון עם אחריות יצרן ושירות לקוחות, על מנת שיהיה אפשר לפנות במקרה של בעיה במוצר.

השוואת מחירים

הטיפ האחרון נוגע לעלות המקלחון. רכישת מקלחון אינה צריכה להיות עסקה יקרה, אולם כדי שתקבלו את המחיר המשתלם ביותר, רצוי לעשות השוואת מחירים בין חנויות שונות. בהקשר זה חשוב לציין כי יכולים להיות הבדלים משמעותיים בין המותגים השונים וכאן כדאי לאזן בין מחיר סביר והוגן לבין איכות המוצר. אין סיבה לשלם מחיר מופרז עבור המקלחון, אך מנגד, אל תרכשו מקלחון רק בשל מחירו הזול, אם איכות המוצר ובטיחותו אינה מובטחת.

מקלחון – המקום הקדוש בבית שמבלים בו מדי יום

בדירות רבות כיום, אין די מקום לאמבטיה ועל כן מתקינים מקלחון, המאפשר ליהנות ממקלחת נעימה, גם ללא אמבטיה. כמו אביזרים אחרים לבית, גם עולם המקלחונים מציע מגון רחב וצריך לבחור. איך בוחרים מקלחון? כל הטיפים לפניכם. 

להתייעצות לגבי בחירת המקלחון הפרקטי ביותר עבורכם חייגו עכשיו 077-729-8762 ותעזרו במומחים שלנו

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
355 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
325 views
שיש ומשטחי עבודה
325 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
309 views
ריצוף ופרקטים
309 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.