לבחור נכון – קרמיקות לחדרי אמבטיה

לבחור נכון – קרמיקות לחדרי אמבטיה
Rate this post

קרמיקות לחדרי אמבטיה הן כלי מדהים שמאפשר לשדרג בקלות כל מראה של חדר אמבט, כלי שמאפשר בקלות להפוך עוד חדר אמבט לכזה שרוצים להיכנס אליו, חדר שמעורר עניין ומוסיף השראה לכל הבית. בדיוק כפי שנוהגים אנשים רבים לשפוט איכות של מסעדה גם לפי עיצוב השירותים שלה, כך גם רבים נוטים לשפוט עיצוב של בית לפי היחס שהושקע בחדר האמבט, וזאת כיוון שמדובר על מקום שונה, וככזה ראוי ואף רצוי לתת לו יחס מיוחד, לתת התייחסות לנראות שלו.

ארבע אופציות למשחק

ניתן לשחק על קרמיקות לחדרי אמבטיה ע"י ריצוף הרצפה, ע"י חיפוי הקירות, ע"י חיפוי הדופן האופקית של האמבט וע"י על הדופן האנכית שלה, (כך שנוצר משחק בין דו ממד לתלת ממד)- הכול תלוי באפקט אותו מבקשים ובנראות הכללית. כמו כן לא חסרים סוגי קרמיקות עבור חדר האמבט, כך שאם נוסיף לכל זאת גם את הבדלי הגודל, הגימורים והטקסטורות, הרי שנבין מהר מאוד שמדובר על אחת ההחלטות היותר מסובכות- אלא אם כן מגיעים מכווני מטרה ויודעים מה רוצים, ובנוסף לא נותנים להיצע הנרחב לבלבל.

כשמגיעים מבולבלים

עם זאת לא כולנו יודעים מה נכון לנו, ועל כן נוטים להגיע טבולה ראסה לחנות הקרמיקה. במקרים אלו מומלץ לפנות אל אחת משתי הפניות. ראשית כל יש כאלו שמגיעים ופשוט מנסים לבדוק במה הם מתאהבים תוך כדי הסתובבות כללית. ושנית כל האופציה היותר ממוקדת היא להיעזר במוכר מומחה. הכוונה לתת לו כמה דגשים כלליים, ומכאן לאפשר לו להוביל אתכם בין האופציות השונות שלדעתו נכונות עבורכם.

טיפ

גם לאחר שמוצאים ריצוף עבור חדר האמבט, עדיין יש לזכור שבכך המשימה לא תמה, אלא מנקודה זו יש לעבור ולבחור קרמיקה גם עבור חיפוי הקיר. כאן כבר ניתן לבחור בקרמיקה פחות חזקה, אך גם בכזו שלא סופגת כתמים. כאמור האופציות לכאן או לכאן הן רבות, אך כלל כללי אחד כן ניתן להכתיב, וזה שאם רוצים ליצור מקום הרמוני נעים ושקט, מומלץ לשחק בין קרמיקה עם דוגמה לבין קרמיקה חלקה, וזאת על מנת לא ליצור עומס שיעייף את העין.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
326 views
שיש ומשטחי עבודה
326 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
310 views
ריצוף ופרקטים
310 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.