לקח בחשבון לפני שרוכשים – קרמיקה לאמבטיה

לקח בחשבון לפני שרוכשים – קרמיקה לאמבטיה
Rate this post

כאשר מדובר על האמבטיה יש לקחת בחשבון שלא מדובר על עוד חדר כגון הסלון, אלא מדובר על מקום בו יש להיות מודעים למגוון פרמטרים בעת בחירת הקרמיקה. כך למשל יש לקחת בחשבון שעל האריח להיות עמיד למגע מתמשך עם מים, עם חומרי ניקיון שכוללים בין היתר גם חומצות, ושיהיה עמיד בפני שחיקה לאורך זמן. לאחר שסיימנו לעבור על הפן הפרקטי יש לציין שאין להזניח את הפן העיצובי, כך שמהנה לדעת שאריחי קרמיקה לאמבטיה מהווים פתרון אידאלי עבור נגיעה עיצובית, ופה כבר מדובר על כיף גדול, וזאת כיון שיש אינספור אופציות וסגנונות, ועל כן הקושי היחידי יהיה לבחור.

איכות

לפני שמתחילים להשתעשע עם מגוון האופציות העיצוביות, יש לוודא שמדובר על איכות בשני מישורים. פעם אחת כאשר בוחרים את סוג האריח, ופעם שנייה כאשר בוחרים את סוג המתקין, כיוון שהתקנה שנעשית כראוי משלימה את התמונה, משלימה את רמת ההנאה מהתוצאה לאורך זמן.

התמונה השלמה

לאחר שבחרנו לאמבטיה, יש לעבור אל בחירת שאר המרכיבים שמופיעים בכול אמבטיה, ופה כבר מדובר על מבחר כלים סניטריים. על כן אם נמצאים בסיטואציה בה עומדים להיכנס לבית חדש שעומד על סף בנייה, מומלץ לבקר בחנות שבין היתר כוללת גם לאמבטיה וגם את שאר הדברים לחדר האמבט, כך שניתן יהיה למצוא במקום גם אסלות, כיורים, מתלה למגבת, סבונייה וכן הלאה. כאשר הכול נמצא במקום אחד, ניתן להתחיל לראות את התמונה השלמה, ומכאן שניתן יהיה לקבל החלטה יותר מושכלת עבור הבחירות וההתאמות השונות.

עיצוב

כיום אופציות עיצוב חדר האמבט הרבה יותר מגוונות מבעבר וזאת בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שמאפשרות ליצור הרבה יותר סוגי אריחי אמבט איכותיים ושונים האחד מהשני בנראות, בגודל, בטקסטורה ובדוגמה. כך שאם פעם היה ניתן להסתפק באריחים חלקים לרצפה ולקיר, הרי שכיום יש אינספור משחקים, כך שניתן לשלב בין אריחים מאיורים לרצפה וחלקים לקיר תוך התאמת צבעים, לעשות שימוש הפוך, ואפילו לכלול את דופן האמבט, כך שריצוף הרצפה יטפס גם עליה ובכך ייווצר מראה מעניין ויותר סגנוני.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
351 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
351 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
322 views
שיש ומשטחי עבודה
322 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
306 views
ריצוף ופרקטים
306 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.