מטבח זכוכית
Rate this post

רבים מגדירים את המטבח בתור החלל החשוב ביותר בבית, ולכן ברור מדוע הרצון הוא להשקיע בתכנון שלו את מירב המחשבה, המאמצים וגם הכספים. טרנד משמעותי בשנים האחרונות בישראל הוא הכנסת הזכוכית לתוך המטבח, והפיכתה לחומר גלם מרכזי בו. למטבח זכוכית יש מספר יתרונות, אך גם כמה סיכונים שצריך להימנע מהם אם מעוניינים להקים את המטבח ללא דופי.

מטבח זכוכית

מטבח זכוכית

מה יכול להיות עשוי מזכוכית במטבח?

כשמדברים על מטבח זכוכית, לא מדובר במטבח שכל אחד מרכיביו עשוי מזכוכית: מטבח שכזה יהיה מטבע הדברים יקר, ולא בהכרח נוח לעבודה. תחת זאת, יש מספר חלקים במטבח אשר הזכוכית יכולה להתאים להם, ומספר שילובים מוצלחים שניתן לעשות בין הזכוכית לחומרי גלם אחרים. בחירה מקובלת מאד במטבחים של היום היא בדלתות זכוכית לארונות ולמדפי המטבח, מה שיעניק להם את המראה היוקרתי שמצפים לו בוודאי. מבחינה פונקציונלית, דלתות הזכוכית עשויה להקל על אנשי הבית, בכך שהם יוכלו לדעת מה נמצא מאחורי הדלתות גם בלי לפתוח אותן. חיפויים מזכוכית יכולים לאפיין את רכיבי המטבח האחרים, כשתפקיד פוטנציאלי אחר של הזכוכית הוא לשמש משטח עבודה.

מטבח זכוכית

מטבח זכוכית

מטבח מברזל הוא מרשים יותר, ויכול להיות נוח יותר לעבודה מבחינות מסוימות. יחד עם זאת, צריך לזכור שמטבח עם זכוכית יהיה יקר יותר ביחס לחומרי גלם אחרים, ומכאן שמי שמתבסס עליה באופן מוחלט עשוי לשלם יותר. עוד משהו שצריך לזכור הוא שלמרות חוזקה של הזכוכית, היא מצריכה שימוש נכון ותחזוקה שוטפת: שריטות וטביעות ידיים נראות היטב על הזכוכית, וצריך לדעת מה לעשות כדי למנוע אותן ולהתמודד איתן.

עבודה עם זכוכית היא אומנות של ממש

זכוכית היא חומר גלם איכותי, ואפשר לעשות פלאים כשעובדים איתה היטב. כדי לדעת להפיק ממנה את המקסימום, צריך לפנות לאנשי מקצוע שעבודות זכוכית הן ההתמחות העיקרית שלהם. אומנים בתחום יוכלו להתאים את הזכוכית לצורכי הלקוחות שלהם, להביא לשילוב המיטבי בין הזכוכית לחומרי גלם אחרים ולהפיק מהזכוכית את המקסימום. מומלץ לראות מהי ההכשרה של אנשי החברות הללו, לבחון דוגמאות לעבודות קודמות שלהם וגם לתאם מראש את שלבי העבודה.

מטבח זכוכית

מטבח זכוכית

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
327 views
שיש ומשטחי עבודה
327 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
310 views
ריצוף ופרקטים
310 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.