מטבח מודרני עם כיסוי זכוכית על הקיר
חיפוי קירות
August 15, 2017
טיפים לבחירת מקלחון
August 15, 2017

מערכת ספא לבית – חלום או שמא מציאות בת ימינו?

אלו העוסקים באופן אינטנסיבי במכירה של מערכות ספא ובריכות ביתיות, יודעים לספר לנו אודות כמה פופולארי ונפוץ הוא החלום הישראלי (והעולמי, בכלל) על – להיות בעליו של בית עם בריכה פרטית או מערכת ספא משוכללת. אכן – מדובר על פנטזיה של רבים מספור, גם בישראל. מדובר על סמל של עושה ויוקרה ואם הדבר יעודד אתכם, דעו – כי החלום אינו רחוק מכם כל-כך!

אריחים קרמיים

מערכת ספא בחצר הבית

ראוי שנדע, קודם כל, כי התקנת בריכה בחצר הבית מהווה הוצאה גדולה ביותר. מנגד, ניתן לטעון שטבילה בבריכה דורשת כסף רב, אך קיים הבדל ניכר בין השניים. הסיבה לכך? ראוי לבחון מהי תפקידה של בריכה פרטית בחצר הבית – האם היא תעלה את ערכו, או שמא תפגע בו דווקא? מחד, בוודאי שבריכת ספא לבית נשמע כמו תוספת אטרקטיבית במיוחד, אך ראוי לראות כי במידה שאנו מתגוררים בשכונה עמוסת ילדים קטנים, הרי שבריכת חצר מהווה עול ולא יתרון של ממש.

ילדים אוהבים בריכה, הם נמשכים אליה ומסתכנים באופן שאינו משתמע לשתי פנים. בנוסף, באם ברשותכם ילדים, הרי שמערכת ספא מהווה דבר שונה בתכלית עבורם. בכדי להחזיק מערכות ספא לבית כשיש ילדים בסביבה, אין צורך בשירותיו של מציל, כיוון שהמערכת אינה כוללת בריכה, והרי בריכה ביתית אינה מעניקה הגנה ראויה, מה שפוסל אותה מלהיות הבחירה הנכונה ביותר עבור משפחה עם ילדים קטנים.

עוצב על ידי לאונרדו-אברהם

מערכות ספא לבית – יתרונות

מערכת ספא מאפשרת טבילה בטוחה במים חמימים ומרגיעים. החשש מענייני ניקיון שונים – פחוּת. בריכת חצר דורשת ניקוי תכוף יותר של המים, בעוד בריכות ספא הינן הגיוניות ונוחות מבחינה זו, הרבה יותר. בנוסף, אפשר לטבול בבריכות ספא אף במהלך ימות החורף, כאשר בריכה ביתית זמינה רק בעונת הקיץ. מערכות ספא מאפשרות גם מקלחות אישיות, תוך הימנעות מהלכלוך שלרוב משתלט על הבית, באם מותקנת בו בריכת חצר.

Nobody said it was easy

אף אחד לא הבטיח לנו חיים קלים בנוגע לבחירות, אדרבא כאשר מדובר על הבחירה הקשה בין בריכה פרטית לבין מערכות ספא לבית. כך או כך, הרי שהתקנה בריכה ביתית נמשכת זמן רב. אחרי כן, ראוי לוודא כי מילוי הבריכה וניקויה דורשים השקעה והזמן. בוודאי תהיו מעוניינים, מפעם לפעם, בסוף יום עבודה מתיש, להתרגע במים החמימים של מערכת הספא הביתית, לקראת יום עבודה מרגש נוסף!

אריחים קרמיים

השאר תגובה

כתובת המייל לא תוצג באתר ומשמשת לצרכי רישום למערכת בלבד