סוגי ברזים

סוגי ברזים
1 (20%) 1 vote

במאמר זה נסייע לכם בבחירת ברזים ליעדים שונים בבית: חדר האמבטיה, חדר המטבח וחדר הכביסה. עבור כל ברז חשוב שיהיו סגולות פונקציונליות ייעודיות לתפקידו, בנוסף לאלמנטים עיצוביים אשר כדאי מאד שיהיו בהם. קניית ברזים סטנדרטיים ולא מעוצבים עלולה להסגיר שהבית שלכם אינו מעוצב על פי אמות המידה הקיימות היום בשוק. הברז הוא אחד מהאביזרים היותר בולטים שיש בבית ולכן קל להשליך על עיצוב הבית מהתבוננות בו.

ברזים למטבח

ברזי המטבח צריכים להיות בעלי מנגנוני ויסות זרם המים, ויסות כמות המים PER רגע נתון, ובעלי אפשרות לשלוט על הטמפרטורה. בעבר, עם שני ברזים ניתן היה לשלוט בכך, אך כיום הברזים עצמם משמשים לפתיחה בלבד, כאשר ישנם כל מיני כפתורים ובקרים המסייעים לנו לשלוט על הזרימה, הטמפרטורה וכמות המים. ברזים אלו מהווים החלק הארי של הנעשה בשוק היום והם מומלצים עבור כל צרכן.

ברז כביסה

ברז הממוקם בחדר כביסה חייב להכיל פתח הברגה לחיבור פילטר כניסה מים. ברז ללא פילטר זה אינו יכול לשמש כברז כביסה: מכונות כביסה לא תוכלנה לעבוד איתו. רצוי שזה יהיה גם ברז משוכלל המאפשר שינוי וויסות של טמפרטורת מים, אך הדבר אינו מחייב המציאות: בראש ובראשונה חשוב שזה יהיה ברז עם חיבור פילטר מוברג.

ברז לחדר האמבטיה

ברזים לאמבטיה משמשים הלכה למעשה לנטילת ידיים ונעשה בהם שימוש רב ביותר. לכן חשוב לבחור בברזים נוחים ומשוכללים, אשר קל לשנות להם טמפרטורה או זרימה. חשוב שיהיה זה ברז כמה שפחות מסורבל, אך חשיבות העיצוב עבור ברז זה הנה גדולה ומכרעת. ברזים מסוג זה צריכים להיות מעוצבים ויפים שכן הם משמשים דוגמה עבור חדר האמבטיה המהווה אב טיפוס של חדר מעוצב. עיצוב הברז מתבטא בצבעים בו הוא מופיע, בחומרים מהם הוא עשוי, ומצורתו החיצונית של הברז.

חשוב מאד להבין כי סוגי ברזים רבים ניתנים לאיתור ורכישה אך ברז לאמבטיה אינו יכול להיות כל ברז. ברבים מן המקרים משתמשים בחדר האמבטיה או במטבח כחדרי כביסה ואז הברז עבור חדר זה צריך להכיל פילטר אחורי.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
357 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
326 views
שיש ומשטחי עבודה
326 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
310 views
ריצוף ופרקטים
310 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.