סוגי זכוכיות למקלחון

סוגי זכוכיות למקלחון
Rate this post

מקלחון זכוכית – שקוף או חלבי?

אם אתם מתכוונים להתקין מקלחון זכוכית לבית, לבטח אחד הנושאים שאתם עשויים להתלבט סביבם הוא נושא השקיפות של המקלחון. האם עליכם להתקין מקלחון זכוכית שקוף לחלוטין באופן שניתן לראות את האדם המתקלח מבעד לזכוכית, או שכדאי להזמין את המקלחון עם זכוכית חלבית היוצרת מאין מסך שמסתיר את גופו של האדם המתקלח? ובכן, מן הסתם, החלטה זו היא החלטה אינדיבידואלית שכל אחד צריך לקחת בחשבון על פי העדפותיו האישיים.

ceramics.co.il

בחירה אינדיבידואלית על פי העדפותיכם

במידה ומדובר בבית משפחתי עם ילדים, או כזה שצפויים להיות בו ילדים בקרוב, מומלץ מאוד לבחור בפורמט החלבי על מנת לשמור על הפרטיות של כל אדם בבית כפי שאתם לבטח נוהגים גם כיום. במידה ואורח החיים שלכם הוא כזה שאין בעיניכם חשיבות לחשיפת האדם המתקלח מבעד לזכוכית המקלחון, אין שום בעיה להזמין מקלחון שקוף לחלוטין. בפועל, יש לכם את האפשרות ליצור את האיזון המתאים לכם כך שהמקלחון גם יספק לאדם המתקלח את הפרטיות לה הוא מצפה, וגם ישמר את העיצוב השקוף והאותנטי של הזכוכית.

ceramics.co.il

שקוף וחלבי – כלים לעיצוב המקלחון

את האיזון הזה תוכלו להשיג באמצעות בחירת האזורים הספציפיים על פני הזכוכית שאותם תרצו להפוך לחלביים ואטומים. למעשה, תוכלו להפוך את זכוכית המקלחון ליצירת אמנות של ממש, וזאת באמצעות חריטה של אלמנטים ודימויים גרפיים על גבי הזכוכית, באופן שיוצר מראה אטום בדיוק במידה בה אתם מבקשים, ובאזורים הספציפיים שיעניקו למתקלח את הפרטיות שהוא מבקש. כך למשל, תוכלו לעשות שימוש בזכוכית שקופה לחלוטין לכל אורכה, למעט שטח שמתחיל מספר סנטימטרים מעל הרצפה, ומגיע עד גובה הראש הממוצע.

ceramics.co.il

האיזון בין אסתטיקה ובין פרטיות

זכוכית שקופה היא בעלת ערך עיצובי שלא כדאי להמעיט בערכו, בעוד שזכוכית חלבית יוצרת לעיתים תחושה דווקא של זכוכית מלוכלכת. אם אתם רוצים להשיג את העיצוב האולטימטיבי למקלחון הזכוכית שלכם, כדאי להתייעץ עם איש עיצוב מקצועי שיבנה עבורכם את העיצוב הגרפי של מקלחון הזכוכית באופן שגם יהיה אטרקטיבי וגם יספק מענה לצורך בפרטיות.

יש לכם שאלות נוספות בנושא? מוזמנים להתקשר ולהתייעץ איתנו 077-729-8762

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
352 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
352 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
322 views
שיש ומשטחי עבודה
322 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
307 views
ריצוף ופרקטים
307 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.