עיצוב בתים קטנים

האתגר

עיצוב בתים קטנים
Rate this post

עיצוב של בית זו בעצם משימה שדורשת מהמעצב יצירתיות וחשיבה. היות והמעצב נדרש למצוא לבית עליו הוא עובד כרגע עיצוב מתאים עבור הדיירים שאמורים להשתמש בדירה ולגור בה. הם אמורים לקבל דירה מעוצבת לפי טעמם. המראה צריך למצוא חן בעיניהם. אך מעבר לכך הבית אמור להיות מותאם לצרכים שלהם. להרגלי החיים שלהם ולצרכיהם. כדי לעשות את השהות בבית לנעימה ונינוחה. ואת עבודות הבית – לפשוטות ויישימות.

עיצוב בתים קטנים – האתגר.

אך הקושי גדל פי כמה כאשר מדובר בעיצוב של בית בעל תכונות מסוימות. כמו בית קטן לדוגמה. כאשר מדובר בדירה קטנה שדיירי הבית רוצים לעצב אותה בצורה הטובה ביותר. כאשר ההתייחסות היא מלבד המראה הכללי. לכך שניתן יהיה להכניס לבית את כל הריהוט הנצרך בלי ליצור הרגשה של עומס וצפיפות.

אומנות מיוחדת.

זו אכן אומנות של ממש, עיצוב בתים קטנים, היא דורשת מהמעצב להיות יצירתי ולהתעלות מעל עצמו, ולהצליח להפיק תכנית מנצחת עבור הכנסת ריהוט מתאים בצורה נוחה ופרקטית, ועדיין להשאיר את הבית עם האווירה של רווח. האם ניתן לעשות זאת?

פתרונות עבור בתים קטנים

חנות רהיטים טובה תוכל להציע לכם ריהוט מותאם במיוחד עבור בתים קטנים. מדובר בריהוט שהוא יהיה בדרך כלל מתוחכם בבניה שלו. כמו מיטה מעל מיטה, או שולחן מתקפל שנצמד אל הקיר כשאין צורך בו ומפנה את הזירה…

יש לי דירה קטנה, מה לעשות?

אם מדובר בדירה קטנה במיוחד מסתבר שכדאי לפנות למעצבת פנים שתאזין לכל הצרכים והרצונות שלכם. היא תקבל לידיה את המידות המדויקות של החדרים בבית ותבנה עבורכם תכנית מפורטת של עיצוב הבית על הצד היותר טוב.

בררו על מעצב מתמחה בדירות קטנות

כדאי לכם לפני שאתם פונים לאיש מקצוע לברר על איש מקצוע שמתמחה במיוחד בדירות קטנות. לא חייב להיות שהוא מגדיר את עצמו ככזה. די בכך ששמעתם המלצות מלקוחות שיצאו מרוצים מאוד מבית קטן שהוא הצליח לעצב לפי דרישותיהם ולשביעות רצונם.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
353 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
353 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
323 views
שיש ומשטחי עבודה
323 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
307 views
ריצוף ופרקטים
307 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.