עיצוב הבית

מה זה נותן לאווירה?

עיצוב הבית
Rate this post

בעבר לא נתנו דגש לעיצוב הבית. היו מרהטים אותו בריהוט הנדרש ובזה הסתכם העיסוק בעניין. אבל היום יש לנו כל כך הרבה אפשרויות וכלים לשדרוג המראה של הבית ויש אפשרויות בלתי מוגבלות בשביל עיצוב הבית. קראו על התחומים המגוונים והחליטו מה מתאים לכם מכל המבחר.

תאורה

אמצעי תאורה שונים יוכלו לשוות לבית שלכם מראה נהדר. לא תאמינו מה גוף תאורה יכול לעשות. אולי תתאימו נברשת יפה למנורה בחדר? יכול מאוד להיות שסרט לד ישדרג את המראה של הבית ותיתן אשליה של גודל ומרחב. גם מנורה שתתלה מעל מראה או כיור יכולים להוסיף סגנון ויופי לבית שלכם.

צבע וסיד

אם בעבר היה סיוד אמצעי להחלקת שטח הקיר. כיום זו אמנות בפני עצמה. יש הרבה אפקטים ואינספור גוונים שמשנים לחלוטין את המראה של החדר. ניתן להוסיף דיגום באמצעות שבלונות וצבע מתאים. תכננו את מראה החדר וחשבו איזה קיר כדאי להבליט ולצבוע בצבע כהה משאר הקירות.

טקסטיל

לא להאמין כמה טקסטיל מוסיף לבית ומשנה את האווירה שלו. חשבתם לקנות וילונות? יש כל כך הרבה סוגים של וילונות. ווילון יכול להוסיף הרבה צבע לחדר. גם כיסויי מיטה חדשים ישפרו את המראה. התאימו את כיסויי המיטה ואת הוילון החדש לצבעים ששולטים בחדר. וקיבלתם מראה מושלם!

מראה ותמונות לתלייה

תלו תמונה יפה על הקיר. תוכלו לתלות תמונת נוף או תמונה של צמחיה פורחת. גם מראה מוסיפה הרבה חן וטעם למראה של הבית. יש לכם תמונות יפות של ילדים? אין כמותן יפות לעיטור קירות הבית שלכם! זה ישמח גם את הילד הגאה!

מדבקות קיר – עיצוב הבית

ניסיתם כבר את מדבקות הקיר? יש היצע נרחב של מגוון מדבקות. הגדלים משתנים וגם העיצוב והצבע. בחרו את המדבקות לפי המיקום בו הינכם רוצים לתלות אותם. המדבקות מגוונות את המראה ושוברות את השגרה. תוכלו לבחור מדבקות בעלות מראה יוקרתי וסולידי או מדבקות גרפיטי נועזות.

ההצעות כה רבות וגם המבחר בחנויות עצום. אל תתבלבלו. החליטו רק החלטות נבונות!

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
356 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
356 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
326 views
שיש ומשטחי עבודה
326 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
310 views
ריצוף ופרקטים
310 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.