פרקט למטבח

רק אם זה מטבח כפרי !

פרקט למטבח
Rate this post

בחמש שש השנים האחרונות, סגנון העיצוב הכפרי הולך וצובר תאוצה של ממש. כיום אנו עדים למגמה של ריבוי אפשרויות במגוון סגנונות העיצוב הכפרי. כך לדוגמא נעזרים כיום לא מעט אנשים בריצוף של פרקטים במטבח כדי להעניק את הטון העיצובי הייחודי לעיצוב הכפרי. ריצוף פרקט מעניק תחושה כפרית ייחודית שאיננה דומה בכלל לעיצובים אחרים. בסגנון העיצוב הכפרי קיימים לא מעט יתרונות, עליהם נרחיב את היריעה בהמשך. מהן האפשרויות העיצובית ואיך עלינו לבחור את מה שמתאים לנו? על כך ננסה להשיב להלן.

מטבחים בעיצוב כפרי

כאמור, יותר ויותר מטבחים כפריים וייחודיים החלו להופיע בקטלוגים מובילים רבים, וניתן לראות בהחלט כי ישנו מקום של כבוד לעיצוב הכפרי של המטבח בתצוגות המטבחים השונות ותערוכות אופנות מטבחים שמתקיימות ברמה בינלאומית ומקומית כאחת. ניתן לבטא בשורה ארוכה של אפשרויות את העיצוב הכפרי והטבעי הייחודי שברצוננו להוציא אל הפועל בחלל המטבח. כל לדוגמא ניתן להביא לידי ביטוי סגנון עיצוב זה בעזרת שימוש בצבעים מסוימים, תאורה, משטחים טבעיים כגון שי גרניט וכן הלאה.

ר

ריצוף פרקטים בסגנון העיצוב הכפרי של מטבחים

ניתן לשאוב השראה בנוסף מהקטלוגים השונים והמוכרים בתחום העיצוב הכפרי של מטבחים. עיצוב כפרי מובהק עושה שימוש בריצוף בפרקט, מטבחים עם ריצוף פרקו הם מיוחדים ללא כל ספק ולא ניתן להבחין במטבחים מעין אלו בכל בית שהוא. הפרקט כידוע יכול להעניק לכל חלל שבו הוא ממוקם אווירה חמה, ביתית ונינוחה, והתחושה הטבעית שהפרקט מעניק מתאימה בצורה האידיאלית למטבח ובמיוחד למטבח הכפרי. קיים מגוון רחב של סגנונות ריצוף פרקטים שניתן להתאימם ללא מעט סגנונות ורעיונות חדשניים שלא חשבו עליהם.

התרשמות ממגוון סגנונות העיצוב

ניתן להתרשם מסגנונות עיצוב מטבחים דרך ביקור באתרי אינטרנט חינמיים המציגים לראווה שורה ארוכה של רעיונות מקוריים. מאתרים אלו ניתן לשאוב לא מעט השראה ורעיונות לגבי עיצוב המטבח הכפרי באמצעות רצפת פרקט. כשם שיש סגנונות עיצוב רבים בסגנון הכפרי כך ישנם גם סוגים מגוונים של ריצופי פרקט במטבחים אלו, חשוב להכירם היטב טרם בוחרים את הריצוף האידיאלי.

You may be interested

חיפויי זכוכית למטבח
חיפוי באמצעות קרמיקה
358 views
חיפוי באמצעות קרמיקה
358 views

חיפויי זכוכית למטבח

kfir - פברואר 13, 2018

קדמה וטכנולוגיה - חיפויי זכוכית למטבח המטבח כבר מזמן אינו רק מקום עבודה בו מתבצעות מגוון פעולות פרקטיות, אלא בשנים…

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה
שיש ומשטחי עבודה
328 views
שיש ומשטחי עבודה
328 views

בריכות פיברגלס – טיפים לרכישה

kfir - פברואר 2, 2018

אם אתם מתכוננים להתקין בריכת שחייה ביתית, מה שיש לעשות לפני כל דבר הינו להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום, בכדי…

ריצוף ופרקטים
312 views
ריצוף ופרקטים
312 views

kfir - ינואר 30, 2018

ריצוף לבית בזול על מנת שמבנה יהיה חזק ויציב, יש לדאוג לחומרי בניה איכותיים. מה שיעלה בזול, יהיה מאוחר יותר…

Leave a Comment

Your email address will not be published.